Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Nawet jeśli paroma głosami wygram- to dużo nie zmienia, i tak będzie znaczyło że większości przeszkadza często moja obecność i i tak będzie trzeba się zmienić.
 
Nawet jeśli paroma głosami wygram- to dużo nie zmienia, i tak będzie znaczyło że większości przeszkadza często moja obecność i i tak będzie trzeba się zmienić.
Mi tam ziomeczku nie przeszkadzasz ale chyba rzeczywiście lepiej dla ciebie jeśli zrobisz sobie przerwę
 
Dobra, jednak nie odchodzę z forum. myślałem, że to ja odpowiadam za szambo, a to społeczność bez szamba jednak żyć nie potrafi :p szczepionki, rosyjscy propagandysci...szkoda szczepić ryja jednak było i edukować. Wygraliście :p
:childcry:
:roberteyeblinking:
 
Dobra, weźcie to usuńcie admini, bo mi wstyd za to gówno, a od czasu gdy to pod wpływem emocji zrobiłem doszło do mnie sporo refleksji.
 
Opowiadaj
Nic szczególnego. Przypomniałem sobie co było przed moim powrotem na cohones. To samo tylko że na TT, FB. Gdybym odszedł stąd, bez zmian, to tak samo bym się angażował w internety tylko gdzie indziej, prowokował i dawał prowokować.
A z tym chce skończyć, za duży śmietnik się od tego robi w głowie, od nadmiaru informacji i dyskusji pod nimi.
Ostatnio udaje mi się z samodyscyplina w różnych aspektach życia: jedzenie, alkohol, sport, nauka. W głowie też układam sobie coraz lepiej, i muszę spróbować jeszcze bardziej w innych aspektach. Z logicznego rozumowania wiem, że to angażowanie się w to wszystko jest absurdalne, zwłaszcza w te bezproduktywne pyskówki.
A jednak to robię. To nie jest dobre przede wszystkim dla mnie, dla innych też.
 
Tak to jest, gdy jakiś przemądrzały atencjusz szuka zbytniego poklasku. Może się okazać, że ta zajebistość jest tylko w jego głowie. C'est la vie. Pokaż choć krztę słowności i odejdź tak jak Wewiur.

Stary, już nie do mnie prowokacje :)
 
hahaha czyli czekajcie, ryba stworzyl ankiete czy odejsc, ponad 50 osob zaglosowalo, ze tak :D a on teraz pisze, ze to nie ma sensu i zeby ja usunac, bo bedzie sie udzielal na tt i to jeden chuj. Takiego fikola to sie nie spodziewalem ;D do tego jak zawsze pisal, "atakuje mnie kilka patologicznych osob" a tu pyk pomad 50 osob w dwa dni :D
 
Nic szczególnego. Przypomniałem sobie co było przed moim powrotem na cohones. To samo tylko że na TT, FB. Gdybym odszedł stąd, bez zmian, to tak samo bym się angażował w internety tylko gdzie indziej, prowokował i dawał prowokować.
A z tym chce skończyć, za duży śmietnik się od tego robi w głowie, od nadmiaru informacji i dyskusji pod nimi.
Ostatnio udaje mi się z samodyscyplina w różnych aspektach życia: jedzenie, alkohol, sport, nauka. W głowie też układam sobie coraz lepiej, i muszę spróbować jeszcze bardziej w innych aspektach. Z logicznego rozumowania wiem, że to angażowanie się w to wszystko jest absurdalne, zwłaszcza w te bezproduktywne pyskówki.
A jednak to robię. To nie jest dobre przede wszystkim dla mnie, dla innych też.
Wzruszyłem się :jon:
A tak serio, to dobrze czytać taki post. Ja bym chciał żebyś został na forum, ale obawiam się, że nawet jak odpuścisz trochę dyskusji i prowokacji to i tak każda Twoja wypowiedź będzie spłycana a sporo osób będzie próbowało Cię podpuszczać na każdym kroku.
 
Wzruszyłem się :jon:
A tak serio, to dobrze czytać taki post. Ja bym chciał żebyś został na forum, ale obawiam się, że nawet jak odpuścisz trochę dyskusji i prowokacji to i tak każda Twoja wypowiedź będzie spłycana a sporo osób będzie próbowało Cię podpuszczać na każdym kroku.

To prawda, tym bardziej trzeba się ogarnąć.
Dziś np gdy mnie ktoś podpuszczaly to dziwnie byłem obojętny, i dziwiłem się, że się dawałem tak łatwo xd

hahaha czyli czekajcie, ryba stworzyl ankiete czy odejsc, ponad 50 osob zaglosowalo, ze tak :D a on teraz pisze, ze to nie ma sensu i zeby ja usunac, bo bedzie sie udzielal na tt i to jeden chuj. Takiego fikola to sie nie spodziewalem ;D do tego jak zawsze pisal, "atakuje mnie kilka patologicznych osob" a tu pyk pomad 50 osob w dwa dni :D

To prawda, iż nie spodziewałem się tego. Myślałem że to będzie z 20-30 osób. Te 50 dało do myślenia. I nie istotne ile z tych osób to patusiarnia, bo na pewno nie wszyscy. I nie ma znaczenia, czy bym wygrał ankietę paroma głosami, ogólnej refleksji by to nie mogło zmienić
 
hahaha czyli czekajcie, ryba stworzyl ankiete czy odejsc, ponad 50 osob zaglosowalo, ze tak :D a on teraz pisze, ze to nie ma sensu i zeby ja usunac, bo bedzie sie udzielal na tt i to jeden chuj. Takiego fikola to sie nie spodziewalem ;D do tego jak zawsze pisal, "atakuje mnie kilka patologicznych osob" a tu pyk pomad 50 osob w dwa dni :D
A "największy oponent" ma to w dupie i nawet swojej cegielki w ankiecie nie dorzucił :lol:
 
Nic szczególnego. Przypomniałem sobie co było przed moim powrotem na cohones. To samo tylko że na TT, FB. Gdybym odszedł stąd, bez zmian, to tak samo bym się angażował w internety tylko gdzie indziej, prowokował i dawał prowokować.
A z tym chce skończyć, za duży śmietnik się od tego robi w głowie, od nadmiaru informacji i dyskusji pod nimi.
Ostatnio udaje mi się z samodyscyplina w różnych aspektach życia: jedzenie, alkohol, sport, nauka. W głowie też układam sobie coraz lepiej, i muszę spróbować jeszcze bardziej w innych aspektach. Z logicznego rozumowania wiem, że to angażowanie się w to wszystko jest absurdalne, zwłaszcza w te bezproduktywne pyskówki.
A jednak to robię. To nie jest dobre przede wszystkim dla mnie, dla innych też.
Jak ogarniasz angielski obczaj sobie podcasty (moze byc JRE) z Gaborem Mate. Moze ci sie cos przyda.
 
To trolle z farmy.

Bo z grubsza nie ma to sensu.
Nawet jak przegra nie odejdzie,bo to trzeba by mieć jakąś godność
Już fikołki się zaczynają.
Bo nie ma to sensu. Jakieś atencyjne tak czy nie? Dorosły chłop takie szopki odstawia?
Chcę to wchodzę, nie chcę nie wchodzę.
A i tak wyprze to, że masę osób męczy swoimi wysrywami. Tak samo jak i ja zapewne :lol:
 
Bo nie ma to sensu. Jakieś atencyjne tak czy nie? Dorosły chłop takie szopki odstawia?
Chcę to wchodzę, nie chcę nie wchodzę.
A i tak wyprze to, że masę osób męczy swoimi wysrywami. Tak samo jak i ja zapewne :lol:

Teraz się zastanawiam czy np to ostentacyjne pokazywanie jak bardzo "masz to wszystko w dupie" to prowokacja czy normalne gadanie.
Hmm, nie takie łatwe xd
 
@Halibut 2.0 pisał że schudł, a to tylko mu jaja obcięli
cat-neutered.gif
 
Teraz się zastanawiam czy np to ostentacyjne pokazywanie jak bardzo "masz to wszystko w dupie" to prowokacja czy normalne gadanie.
Hmm, nie takie łatwe xd
Człowieku, jesteś irytujący na maksa. Gdyby te rozmowy toczyły się przy flaszce, to jestem pewien, że jeśli nie ja, to ktoś z moich ziomków tylko raz by powiedział "skończ pierdolić". Zamiast drugiego ostrzeżenia miałbyś flaszkę rozjebaną na głowie. Wątpię jednak aby nawet taka nauka wbiła Ci coś do głowy.
Tu masz jednak forum - chcesz to wchodzisz, nie chcesz to nie wchodzisz, a nie jakies dziecinady odstawiasz. Następnym razem zrób ankietę czy Ci ktoś podpowie jak palcem do dupy trafić
 
Back
Top