Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie, że siedząc na kiblu, próbujac postawić kloca mam wzwód i dotykam deski klozetowej. Pal licho jak dzieje się to w domu, ale w robocie wkurwia mnie jeszcze bardziej.
Wesołych świąt.
 
Wkurwia mnie, że siedząc na kiblu, próbujac postawić kloca mam wzwód i dotykam deski klozetowej. Pal licho jak dzieje się to w domu, ale w robocie wkurwia mnie jeszcze bardziej.
Wesołych świąt.
Zwal sobie najpierw. Przeciez tak nie można
 
W końcu mam dostęp :happy dance: więc czas na debiut tutaj

Wkurwia mnie baba z tego filmu. Potwierdza tylko moją teorię, że zjebane imię = najebane w głowie. Co to ma być za poliamoria? Idź w chuj kobieto #rakcontent

 
tumblr_mziyvvhOPN1ry9257o1_500.gif
 
Drogie forumki, można to leczyć?
Terapie stosowane w „leczeniu homoseksualizmu”
Do sposobów jakie są najczęściej stosowane w ośrodkach "leczenia" homoseksualizmu należą takie metody jak:

  • modlitwa[1]
  • post
  • przytulanie[2]
  • uderzanie rakietą tenisową o poduszkę[3]
  • wstrząsy elektryczne[4]
  • podawanie substancji wymiotnych[4]
  • przytulanie się do pluszowych misiów
 
Wczoraj minęło 5 tygodni od rozpoczęcia tego jebanego remontu nade mną, wiertarka dalej napierdala. Moje ochujenie wkracza na jakiś zupełnie nowy poziom.
 
W końcu mam dostęp :happy dance: więc czas na debiut tutaj

Wkurwia mnie baba z tego filmu. Potwierdza tylko moją teorię, że zjebane imię = najebane w głowie. Co to ma być za poliamoria? Idź w chuj kobieto #rakcontent


Raczej zaprzecza tej bezsensownej hipotezie. Lepsza bolesna prawda niż słodkie kłamstwa, hashtag szczerość. Wkurwiają mnie zdradzający monogamiści, niewolnicy zamknięci w swoich klatkach, bojący się przyznać przed samym sobą, jak bardzo nam, wolnym jak albatrosy, zazdroszczą.
 
W końcu mam dostęp :happy dance: więc czas na debiut tutaj

Wkurwia mnie baba z tego filmu. Potwierdza tylko moją teorię, że zjebane imię = najebane w głowie. Co to ma być za poliamoria? Idź w chuj kobieto #rakcontent


dziś wkurwia mnie wszystko, a na dojebanie włączyłem wywiad z tym spierdoleństwem umysłowym. :wtf2:HWDP
 
Wkurwia mnie, że siedząc na kiblu, próbujac postawić kloca mam wzwód i dotykam deski klozetowej. Pal licho jak dzieje się to w domu, ale w robocie wkurwia mnie jeszcze bardziej.
Wesołych świąt.



Freud by powiedzial ze to powrot do fazy analnej (z tego co pamietam ten etap rozwoju seksualnego czlowieka wystepuje u trzylatkow). Polecam po pomoc udac sie do psychologa badz wziac LSD - Stanislav Grof, jeden z najwybitniejszych psychologow, napisal kilka ksiazek o lsd i powrocie przez niego do tych faz.
 
Też już zaczynam odczuwać pore roku jeśli chodzi o alergie. Ja pierdole katar nie miłosierny, dziesiątki apsików i kwestia czasu jak znowu oczy będą łzawić jak pojebane.
W tamtym roku pierwszy raz wspomagałem się tabletkami Hitaxa i musze powiedzieć, że niwelowało tak z 30-40% także polecam wam ryje z całego serca. Aż sie zdziwiłem, że takie nic może coś pomóc.
 
Też już zaczynam odczuwać pore roku jeśli chodzi o alergie. Ja pierdole katar nie miłosierny, dziesiątki apsików i kwestia czasu jak znowu oczy będą łzawić jak pojebane.
W tamtym roku pierwszy raz wspomagałem się tabletkami Hitaxa i musze powiedzieć, że niwelowało tak z 30-40% także polecam wam ryje z całego serca. Aż sie zdziwiłem, że takie nic może coś pomóc.
Jebać alergie maczetami :jon::cry:
Mysleliscie kiedys nad odczulaniem?
 
Mysleliscie kiedys nad odczulaniem?
Myślałem ale to długi proces w dodatku, że ostatnie 2 lata byłem w rozjazdach. Chuj wie jak bedzie jakaś wersja przyspieszona albo zdecyduje być w Polsce troche dłużej to na bank bo kurwa maj i czerwiec to jakaś jebana żenada.
 
Myślałem ale to długi proces w dodatku, że ostatnie 2 lata byłem w rozjazdach. Chuj wie jak bedzie jakaś wersja przyspieszona albo zdecyduje być w Polsce troche dłużej to na bank bo kurwa maj i czerwiec to jakaś jebana żenada.
Ja w gimnazjum sie odczulalem na wszystkie pyłki i polecam, od tamtej pory a minelo juz ładne pare lat jesli raz w roku wezme jakaś najsłabszą tabletke to jest max. Wcześniej w czasie pylenia prawie nie widziałem na oczy przez to, że mi tak łzawily i dziennie zuzywalem dużą paczke chusteczek.
 
Mysleliscie kiedys nad odczulaniem?
Osiem lat byłem odczułaby, potem miałem z dobre 10 lat spokój aż do czasu kiedy na prawie rok zmieniłem klimat na zdecydowanie cieplejszy. Nie wiem co się przez to stało ale po powrocie do Polski znowu zacząłem mieć problemy, nie takie duże jak dawniej ale jednak czasami mi daje popalić.
 
bez pleców nie podchodź, a ja bez pleców
Martwy, dużo podciągania, wiosło i plecy się zrobią.

Niestety nie pomożemy ale na dobrą szydere rodem z Grodu Kraka zawsze możesz liczyć @_Logan_
Eee we Wrocku mnóstwo pracy. Ukr@ina zapełniła lukę w niektórych zawodach ale to przecież nie Twój target
Głowa do góry ! Jesteś młody, może to impuls do rozwoju w innym kierunku. Jak to mówi :kis: " HEJ PRZYGODO"
 
Back
Top