Co mnie wku*wia

Zepsuły mi się hamulce w samochodzie. Jechałem miastem, przede mną ktoś zahamował gwałtownie i niespodziewanie, przyjebałem po hamulcu, żeby w niego nie wjechać i poczułem tylko że hamulec puszcza. Dojechałem potem do domu hamując praktycznie skrzynią, bo hamulec łapie może w jakichś 5%. Nie sam koszt naprawi mnie wkurwia, tylko to jak duże to ryzyko było.
 
Zepsuły mi się hamulce w samochodzie. Jechałem miastem, przede mną ktoś zahamował gwałtownie i niespodziewanie, przyjebałem po hamulcu, żeby w niego nie wjechać i poczułem tylko że hamulec puszcza. Dojechałem potem do domu hamując praktycznie skrzynią, bo hamulec łapie może w jakichś 5%. Nie sam koszt naprawi mnie wkurwia, tylko to jak duże to ryzyko było.

Mogłeś ręczny zaciągnąć :korwinlaugh:
 
Zobaczyłem w necie jakaś gierkę na telefon. Myślę sobie: "no fajna, fajna. Zobaczmy co to za twór". Pobieram. Odpalam. Chujowe. Wyjebuje. Można powiedzieć, że nie zaiskrzyło. Wszystko by było spoko gdyby nie to, że teraz ta kurwa się na mnie mści i mam przy każdym jebanym filmiku na YT reklamy gierek których nie mogę przeklinać i na każdym "znaczniku" na timeline jebana reklama tego gówna. Wcześniej mi chuja nic nie wyskakiwało. Jebane ścierwo.
 
upload_2018-7-3_21-57-49.png


Kolejny jebany raz nie dostanę 3 pkt w Typerze u Gienka... ja chyba jestem rudy wewnątrz, że takiego pecha mam.
 
Mnie wkurwia ilość pedałów wokoło. Przez fakt propagandy wewnątrz unii jewropejskiej "facetom" dookoła odjebuje. Powodów jest wiele, ale do kurwy nędzy - żeby bać się zaryzykować zagadać do kobiet, i z tego powodu zostać gejem? Szkoda,że kurwiaki agorafobii tak nie propagują,wtedy te wszystkie cioty by w domach siedziały.
 
Mnie wkurwia ilość pedałów wokoło. Przez fakt propagandy wewnątrz unii jewropejskiej "facetom" dookoła odjebuje. Powodów jest wiele, ale do kurwy nędzy - żeby bać się zaryzykować zagadać do kobiet, i z tego powodu zostać gejem? Szkoda,że kurwiaki agorafobii tak nie propagują,wtedy te wszystkie cioty by w domach siedziały.
Ty tak kurwa codziennie siedzisz i myślisz o tym ile gości zagaduje do kobiet i ile zostaję gejami? Masz za dużo czasu, czy jakieś kłopoty z określeniem swojej orientacji?
 
Ty tak kurwa codziennie siedzisz i myślisz o tym ile gości zagaduje do kobiet i ile zostaję gejami? Masz za dużo czasu, czy jakieś kłopoty z określeniem swojej orientacji?
Lol, to twoja opinia,zezwalam. Choć jesteś daleko od prawdy.
 
Mnie wkurwia ilość pedałów wokoło. Przez fakt propagandy wewnątrz unii jewropejskiej "facetom" dookoła odjebuje. Powodów jest wiele, ale do kurwy nędzy - żeby bać się zaryzykować zagadać do kobiet, i z tego powodu zostać gejem? Szkoda,że kurwiaki agorafobii tak nie propagują,wtedy te wszystkie cioty by w domach siedziały.
Potwierdzam. To jest ostro popierdolone. Jak widzę te wszystkie męskie pizdy w Szwecji, nie różniące się praktycznie nic od kobiet( poza krągłościami). Ubranych w obcisłe spodnie koniecznie do kostek, albo jeszcze krótszych, wymalowane, wycackane chucherka. Jak to kurwa może się kobietom podobać. A to wszystko zalewa nas jak szarańcza. W rodzinie też mam takiego dałna( co najgorsze moi synowie go lubia). W wieku 16 lat oficjalnie przyznał się że jest BI, co za pizda!. Żeby nie było, jako przykłady wujaszek porozmawialem z nim jakiś czas temu i on miał dziewczynę ale.... z nimi trudniej się dogadać.:brainoverload: A to co teraz odpierdala, ło matko! Kupił sobie aparat, kolczyki w uszach i zaczął malować oczy, bo jak on to stwierdził on jest fotografem artystą , a artyści muszą być kontrowersyjni.
 
Mnie wkurwia ilość pedałów wokoło. Przez fakt propagandy wewnątrz unii jewropejskiej "facetom" dookoła odjebuje. Powodów jest wiele, ale do kurwy nędzy - żeby bać się zaryzykować zagadać do kobiet, i z tego powodu zostać gejem? Szkoda,że kurwiaki agorafobii tak nie propagują,wtedy te wszystkie cioty by w domach siedziały.
Gdzie Ty mieszkasz, że masz tylpu pedałów? I jak ich rozpoznajesz? U mnie nie widuje w ogóle takich przejawów. Może za słabo się za nimi rozglądam. A może Ty za bardzo się za nimi rozglądasz.
 
Gdzie Ty mieszkasz, że masz tylpu pedałów? I jak ich rozpoznajesz? U mnie nie widuje w ogóle takich przejawów. Może za słabo się za nimi rozglądam. A może Ty za bardzo się za nimi rozglądasz.
Każde duże miasto...im bardziej "kulturalne", tym ich więcej.
 
Każde duże miasto...im bardziej "kulturalne", tym ich więcej.
Ja tam się poruszam tylko po prawilnych dzielnicach wrocławia w takim razie chyba bo zbyt dużo tutaj takich nie widuje :fjedzia: a przecież wrocław to miasto strasznie lewe. W sumie może to być związane z tym, że niezbyt często ruszam się na rynek i jego okolice czy pasaż niepolda.
 
Ja tam się poruszam tylko po prawilnych dzielnicach wrocławia w takim razie chyba bo zbyt dużo tutaj takich nie widuje :fjedzia: a przecież wrocław to miasto strasznie lewe. W sumie może to być związane z tym, że niezbyt często ruszam się na rynek i jego okolice czy pasaż niepolda.
ja na przykład w Rzeszowie siedzę od stycznia i widziałem dwie pary pedziów i jedne lesbijki. Zazwyczaj to bardzo młodzi ludzie koło 20dziestego roku życia, hormony buzują to się nie wie czego chce :korwinlaugh:
 
ja na przykład w Rzeszowie siedzę od stycznia i widziałem dwie pary pedziów i jedne lesbijki. Zazwyczaj to bardzo młodzi ludzie koło 20dziestego roku życia, hormony buzują to się nie wie czego chce :korwinlaugh:
Młodzi ludzie oglądają na okrągło Netflixa, a tam w każdym serialu jedna z głównych postaci to gej albo lesbijka.

Naciągana teoria, ale ogólnie to media są mocno pro LGBT i to na pewno ma jakiś wpływ na dzieci.
 
Młodzi ludzie oglądają na okrągło Netflixa, a tam w każdym serialu jedna z głównych postaci to gej albo lesbijka.

Naciągana teoria, ale ogólnie to media są mocno pro LGBT i to na pewno ma jakiś wpływ na dzieci.
Wcale nie naciągana...media kreują to,jak postrzegasz świat dookoła. I potrafi to zmienić nawet ludzi z ukształtowanymi już mocno poglądami, a co dopiero gówniarzy...
 
Ale co ci oni przeszkadzaja? Zarywaja do ciebie? Liza sie ostentacyjnie na ulicy? Chodza za reke? No nie. W Polsce nie widzialem pary gejow chodzacych za reke czy robiacych takie rzeczy na ulicy, bo u nas nie ma na to tolerancji. Ja tez nie chcialbym tego widziec i nie popieram. Ale dopoki tego nie robia publicznie tylko w domu sie pruja w tylek to nic mi do tego. A kazdy ubiera sie jak chce. Juz bardziej wkurzajacy sa smierdzacy zapici zule siedzacy w centrum miasta a policja nic z tym nie robi.
 
Mnie dziś wkurwił jakiś stary ciul (z 5 lat starszy ode mnie :korwinlaugh:) na McDrive.
Głodny w chuj i spóźniony na następne zlecenie jadę na szybko na drive'a.
Przede mną gość zamawia. Czekam z dwie, trzy minuty. Zirytowany otwieram okno i słucham co jest grane.
Gość nie zamawiał tylko gadał sobie przez telefon.
Babka z głośnika mówi: czy mogę już przyjąć zamówienie?
A on do Niej: no chwila, przez telefon rozmawiam. :korwinwhat:
No co za kurwa.
Dopiero poirytowany i spóźniony torpedo grzecznie zawołał:
-Wypierdalaj stary chuju gadać na parking!
I poskutkowało.
Pojeb.
 
Mnie dziś wkurwił jakiś stary ciul (z 5 lat starszy ode mnie :korwinlaugh:) na McDrive.
Głodny w chuj i spóźniony na następne zlecenie jadę na szybko na drive'a.
Przede mną gość zamawia. Czekam z dwie, trzy minuty. Zirytowany otwieram okno i słucham co jest grane.
Gość nie zamawiał tylko gadał sobie przez telefon.
Babka z głośnika mówi: czy mogę już przyjąć zamówienie?
A on do Niej: no chwila, przez telefon rozmawiam. :korwinwhat:
No co za kurwa.
Dopiero poirytowany i spóźniony torpedo grzecznie zawołał:
-Wypierdalaj stary chuju gadać na parking!
I poskutkowało.
Pojeb.
Ładnie mu powiedziałeś.
 
Jaka akcja dzisiaj, dzwonię do rodziny i zbieram zamówienie w ulubionej restauracji.
Jako rasowa rodzina paśników, tuczników, odyńców parchatych, lista jest długa więc notuję skrzętnie przed przekazaniem obsłudze.
WTEM, jakiś balas wściekły drze pizdę, że blokuję resztę klientów.
Pogubiłem się podczas notowania, zostałem zmuszony sprawdzić listę ponownie.
Przez opóźnienie młody zaczął obgryzać własną nogę.
Oby olej do frytek rozcieńczali moczem gnoju.
 
Jaka akcja dzisiaj, dzwonię do rodziny i zbieram zamówienie w ulubionej restauracji.
Jako rasowa rodzina paśników, tuczników, odyńców parchatych, lista jest długa więc notuję skrzętnie przed przekazaniem obsłudze.
WTEM, jakiś balas wściekły drze pizdę, że blokuję resztę klientów.
Pogubiłem się podczas notowania, zostałem zmuszony sprawdzić listę ponownie.
Przez opóźnienie młody zaczął obgryzać własną nogę.
Oby olej do frytek rozcieńczali moczem gnoju.
A wiesz że najpierw pomyślałem że zbiera zamówienie od rodziny?
To, choć wkurwiające, bo mógł sobie szybciej zrobić to bym zrozumiał akurat.
Ale ten chujek po prostu sobie z kimś gadał :beczka:
 
Ojciec połamał kilka żeber w pracy oraz lekkie pękniecie mostka . Blisko 2 miechy na chorobowym , jest już przed emeryturą to go pobolewa cały czas. Komisja lekarz orzecznik w zus po leczeniu przyznała 3 procent jednorazowego odszkodowania . Ten sam zus odwołał się od lekarza orzecznika i wysłał pismo o przeprowadzenie dodatkowego badania przed 3-osobową komisją . Badanie trwało 5 min . decyzja miała przyjść pocztą i przyszła. Odmowa przyznania jednorazowego odszkodowania w skrócie "nie bo nie i chuj" . Ojciec odwołał się od decyzji poprzez zus do sądu pracy . Na odpowiedź mieli 30 dni przyszło blisko po 2,5 miesiąca że podejmują rękawice , przedstawili listę radców prawnych którzy mogą reprezentować zus w sądzie oraz zasądzenie od ubezpieczonego kosztów zastępstwa według norm przypisanych . Ojciec rzadko chorował całe życie płacone składki a teraz przyszło wojować o niecałe 3 tyś odszkodowania , gdzie całość przekroczy odszkodowanie . Zusowskiekurwypasożyty!
 
Ojciec połamał kilka żeber w pracy oraz lekkie pękniecie mostka . Blisko 2 miechy na chorobowym , jest już przed emeryturą to go pobolewa cały czas. Komisja lekarz orzecznik w zus po leczeniu przyznała 3 procent jednorazowego odszkodowania . Ten sam zus odwołał się od lekarza orzecznika i wysłał pismo o przeprowadzenie dodatkowego badania przed 3-osobową komisją . Badanie trwało 5 min . decyzja miała przyjść pocztą i przyszła. Odmowa przyznania jednorazowego odszkodowania w skrócie "nie bo nie i chuj" . Ojciec odwołał się od decyzji poprzez zus do sądu pracy . Na odpowiedź mieli 30 dni przyszło blisko po 2,5 miesiąca że podejmują rękawice , przedstawili listę radców prawnych którzy mogą reprezentować zus w sądzie oraz zasądzenie od ubezpieczonego kosztów zastępstwa według norm przypisanych . Ojciec rzadko chorował całe życie płacone składki a teraz przyszło wojować o niecałe 3 tyś odszkodowania , gdzie całość przekroczy odszkodowanie . Zusowskiekurwypasożyty!
:wtf2: co za chory kraj!
 
Ojciec połamał kilka żeber w pracy oraz lekkie pękniecie mostka . Blisko 2 miechy na chorobowym , jest już przed emeryturą to go pobolewa cały czas. Komisja lekarz orzecznik w zus po leczeniu przyznała 3 procent jednorazowego odszkodowania . Ten sam zus odwołał się od lekarza orzecznika i wysłał pismo o przeprowadzenie dodatkowego badania przed 3-osobową komisją . Badanie trwało 5 min . decyzja miała przyjść pocztą i przyszła. Odmowa przyznania jednorazowego odszkodowania w skrócie "nie bo nie i chuj" . Ojciec odwołał się od decyzji poprzez zus do sądu pracy . Na odpowiedź mieli 30 dni przyszło blisko po 2,5 miesiąca że podejmują rękawice , przedstawili listę radców prawnych którzy mogą reprezentować zus w sądzie oraz zasądzenie od ubezpieczonego kosztów zastępstwa według norm przypisanych . Ojciec rzadko chorował całe życie płacone składki a teraz przyszło wojować o niecałe 3 tyś odszkodowania , gdzie całość przekroczy odszkodowanie . Zusowskiekurwypasożyty!
Najlepsze jest to, że te śmiecie jebane zawsze zasłaniają się, że takie prawo, że nic nie mogą zrobić.
Prawda jest taka, że Im słupki muszą się zgadzać, więc upierdalają z własnej i niewymuszonej woli.

Mam znajomą, która od kilkunastu lat pobiera sobie rentę, a chuja Jej jest. Kasy od zajebana, bo mają swoją restaurację.
Normalny człowiek jak przyjdzie bez nogi, to Mu powiedzą że może wykonywać pracę siedzącą i chuj.

Prawo nic nie chroni człowieka od tego rodzaju przestępstw, a jest to zwykłe przestępstwo.
Jest jedynie nadzieja, że jakiś chujek może kiedyś będzie w sytuacji, że mu zrobią z nóg i rąk wiatraczki i sam będzie musiał stanąć przed taką komisją.
Chuj im w anus.
 
Tak samo jest z MOPS-ami, więcej szmat z hajsem przychodzi po darmowe żarcie, jak osób faktycznie potrzebujących. Bądź na parkingach marketowych, wydzielone jest miejsce dla osób niepełnosprawnych, to półdałny dzięki Bogu nie zaparkują na tym miejscu, ale jeszcze bliżej drzwi. Nie ma jak przejść normalnie z wózkiem.
 
Back
Top