Co mnie wku*wia

U mnie na jednej wizycie prawie nigdy się nie kończy, zawsze zaraz się okazuje, że coś jest innego do zrobienia albo po wizycie zacznie mnie boleć inny ząb itd. nie wiem czy oni przypadkiem sami nie psują zebów, żeby biznes się kręcił.
 
@Szady mnie wkurwił
20110103083020.png
 
Zero ubytków odkąd wyrwalem ostatniego mleczaka. Pewnie dlatego ze się boje dentysty ;(
To chyba ubytki i próchnica boi się Ciebie .Masz człowieku dobre geny albo fart jakiś ;-) Zazdroszczę.

Co do dentystów. Jak z niektórymi robotnikami. Robią tak by trzeba było robić znowu coś za jakiś czas, w końcu tak zarabiają ;-) Oczywiście po czasie jakichś gwarancji za usługę...
 
Jak dorastałem miałem manię mycia zębów, zawsze około 10 minut. Cała tajemnica.
 
A dentyści mówią, że zbyt długie jest szkodliwe i może niszczyć szkliwo :P

Żałuję, że nie mogę się cofnąć w czasie i spróbować tej metody, bo już 3 wyrwania za mną, a chyba z 2 w rozypsce kolejne. Za to ósemki są ;-D Ogólnie fakt, że często olewało się mycie przed snem. Zwłaszcza na bombie studenckiej komu by się chciało jeszcze wstawać...Teraz jest inaczej, ale i tak się sypią. Cukier/słodycze jak się je też swoje robią nie ma co ukrywać.
 
Ja w sumie i tak nie mam za bogato:

-na górze mam po 6 zębów po kazdej stronie. Ewidentnie brakuje dwojek.
-na dole tylko po siedem.
 
Wkurwia mnie to, że przez rok czasu miałem dostęp do czata cohones ale nie wiedzialem jak sie zalogowac. Wkurwia mnie to, że mam kilka lat konto na Cohones, ale dopiero z 2 mce temu tu zajrzałem i odkrylem jakie jest zajebiste i niejanuszowe.

Wkurwia mnie też to, że taka Ewa z pracy nie da się poderwać, a kusi.
Wkuriwa mnie to, że Szatan jest tym złym - a to przecież jedyna poczciwa, ludzka i pełna emocji, zrozumienia i współczucia , i naturalna, postać z mitologii bibilijnej.

Wkurwia mnie, że Nergal był z Dodą a potem wyrwal jedna z moich lepszych kumpel ze studiów.
Wkurwia mnie, że Borys dostał zadyszki.
Wkurwia mnie, że przeprowadziłem się do Wawy i tu tak kurwnie od tej jebanej Wisły wszędzie wieje. (oczywiście to powiew wielkomiejskości i nowoczesności).

Wkurwia mnie hejt na film "Ida" że niby kurwa antypolski.



Zróbmy dział "co mnie cieszy". Wkurwia mnie, że takiego działu nie ma.
 
Wkurwia mnie cenzurowanie, blokowanie, zamykanie tematów na cohones

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takim czymś w necie, żeby tak mocno ograniczać użytkowników.

Wkurwia mnie też, że woda lekko gazowana jest mocno gazowana.

Wkurwia mnie biały design forum.
 
już raz robiłem i kurwa komorniki itp za 200zl były, a za 400 to od razu bedzie komisja śledcza.. zresztą nie nawidzę mieć długów, a musiałbym się zapożyczyć na pare stówek.. jeszcze się waham w sumie i tak zaraz putin rozjebie wszystko to lepiej jechać niż umrzeć bez bycia na gali.
 
Pod mój stary adres przychodzi krakowska straż miejska z mandatem z jakiejś nadmorskiej miejscowości :O
 
Dzięki za wsparcie :boss: jeszcze myślę w sumie zależy teraz czy będzie ekipa dziś lub jutro wszystko się wyjaśni..
 
Back
Top