Co mnie wku*wia

Pewnie kiedyś zmienię avek.







Na inną wersję Quentina.
troll_dancing_by_abdulseville-d57pcq1.gif
 
Wkurwiają mnie nasze media. Człowiek chciałbym obejrzeć rzetelne, wiarygodne, bezstronne wiadomości i właściwie nie wie gdzie ma ich szukać. Wszędzie nas robią w chu*a.
Manipulowanie opinią publiczną powinno być karane.
 
Mnie wkurwiają programy obliczeniowe, które nie mają opcji ustawienia ratio dla wymiarów elementów skończonych;/ Eh
 
Przyjdzie czas że będziesz tęsknił za takim wkurwieniem ;) i nie są to puste słowa.
O ile zdam do następnej klasy ,a potem maturę i znajdę przystępną pracę.Gimbaza to były czasy ,ale lo zbita ,a moja pozycja społeczna ,cóż.Nie będę się wyżalał tu
 
O ile zdam do następnej klasy ,a potem maturę i znajdę przystępną pracę.Gimbaza to były czasy ,ale lo zbita ,a moja pozycja społeczna ,cóż.Nie będę się wyżalał tu
Ja najgorzej wspominam studia. Nie miałem tak wesołego studenckiego życia jak większość. Całe studia rycia, robienia projektów, sprawozdań. A w pracy już wkurwienie i stres zupełnie innego rodzaju :D
 
Ja najgorzej wspominam studia. Nie miałem tak wesołego studenckiego życia jak większość. Całe studia rycia, robienia projektów, sprawozdań. A w pracy już wkurwienie i stres zupełnie innego rodzaju :D

W moim wypadku to nie jest że się opierdalam i mogę nie zdać tylko po prostu nie jestem obdarzony darem do połykania informacji
 
Wkurwiają mnie nasze media. Człowiek chciałbym obejrzeć rzetelne, wiarygodne, bezstronne wiadomości i właściwie nie wie gdzie ma ich szukać. Wszędzie nas robią w chu*a.
Manipulowanie opinią publiczną powinno być karane.
i jeszcze a propos mediów

 
Nie lubię chorować, wylać cały, gotowy obiad do kranu to niezbyt przyjemna sprawa.
A najgorsze jest to, że zamiast myśleć co robię za babami się oglądam. Wywalić cały obiad, przez babę, katastrofa.
 
Mnie wkurwia, że nie ma polskich napisów do BCS S01E05.

Wkurwia mnie też, że internet mi totalnie zamula i nie mogę pograć w CS:GO. #gupiruter
 
Wkurwia mnie ze ufc nas wyj*balo bez mydla. Nie znajac rozpiski nawet i tak bym kupil bilet i i tak bym pojechal, ale to co nam odjebali to przechodzi ludzkie pojecie. Najgorszy fightcard w historii ufc.


Dana to sie tam zachodzi ze smiechu z Polaczkow ktorzy kupili bilet.
 
Musi mu ktos chyba powiedziec ze prima aprilis obchodzimy w Polsce 01.04 a nie 11.04.
 
Wkurwia mnie ze ufc nas wyj*balo bez mydla. Nie znajac rozpiski nawet i tak bym kupil bilet i i tak bym pojechal, ale to co nam odjebali to przechodzi ludzkie pojecie. Najgorszy fightcard w historii ufc.
To kup sobie bilet na genialnie dobre majowe ksw.
 
Back
Top