Co mnie wku*wia

DZISIAJ WSZYSTKO!
Pojebani klienci, co drugi to typowy janusz wielkiej wiedzy lub janusz biznesu.
Rozmowa jakby z amebami, suche żarty z ich strony, dlaczego płyta z grą kosztuje jak płyta koszte 2 złote, czemu pan mi poleca myszke do gier dla syna za 70 zł skoro są po 20 zł, jakieś targowanie się jakby to był bazar, pretensje że mp3 nie działa a nawet nie był kupiony w tym sklepie ale nas posiada również te modele i odpowiadamy za to.
No kurwa aż się we mnie gotuje...
 
Zapomniałbym o telefonie którym gość jadł i mlaskał, rozłączałem się i kazałem zadzwonić jak zje. Potem czytałem emial z skargą he.
 
Last edited by a moderator:
@Minionek rozłączałem ;)
Takie czasy stary, teraz ludzie myślą, że im się wszystko należy, że jak płaci 70zł za coś to może Tobą pomiatać....
 
@Grzechu
Daj spokój, najgorszy przedział wiekowy to klienci 45-60.
W tym tygodniu były już takie kwiatki:
- Kupiłem ps4 i nieodtwarza gier z ps3 proszę mi to wymienić, czekam na was pod adresem podanym przy zakupie.
- Proszę o dobranie słychawek pod torebkę załącznik torebka.jpg
- Lub gościu nie umiał zainstalować routera na swoim kompie, nie moja rola ale przez tel powiedziałem mu krok po kroku gdzie nagle się pogubił jebnął słuchawką i był w ciągu 10 minut w sklepie z ryjem że popsuty.
 
@Minionek znam to wszystko. Pan śmieszek wie lepiej niż Ty. Nie przepowiesz bo on wie lepiej, bo to on ma kasę...


Wcale nie musi mieć kasy. Żona pracuje w aptece i chodzą do nich żule kupować spirytus salicynowy. Nieważne że to zaszczane dziady, oni też potrafią się w sklepie zachowywać jak możnowładcy i narzekać na obsługę. Oczywiście do spirytusu żądają kubka wody, żeby zaaplikować lekarstwo na miejscu. Podobno najbardziej awanturujący się jest koleś, który już kilka razy zostawił po sobie plamę moczu, bo menda nie trzyma :boystop:
 
Wcale nie musi mieć kasy. Żona pracuje w aptece i chodzą do nich żule kupować spirytus salicynowy. Nieważne że to zaszczane dziady, oni też potrafią się w sklepie zachowywać jak możnowładcy i narzekać na obsługę. Oczywiście do spirytusu żądają kubka wody, żeby zaaplikować lekarstwo na miejscu. Podobno najbardziej awanturujący się jest koleś, który już kilka razy zostawił po sobie plamę moczu, bo menda nie trzyma :boystop:
Współczuję, ja raczej znam typów co to się dorobili trochę więcej niż przeciętny Polak i żartują z byle gówna.
 
Wcale nie musi mieć kasy. Żona pracuje w aptece i chodzą do nich żule kupować spirytus salicynowy. Nieważne że to zaszczane dziady, oni też potrafią się w sklepie zachowywać jak możnowładcy i narzekać na obsługę. Oczywiście do spirytusu żądają kubka wody, żeby zaaplikować lekarstwo na miejscu. Podobno najbardziej awanturujący się jest koleś, który już kilka razy zostawił po sobie plamę moczu, bo menda nie trzyma :boystop:
gazem po oczach i niech wypierdala menelnia
 
Wkurwia mnie, ze alkohol zawsze sie konczy w najgorszym momencie, a jak sie dokupuje flaszke to juz nie jest ta sama impreza
 
Współczuję, ja raczej znam typów co to się dorobili trochę więcej niż przeciętny Polak i żartują z byle gówna.
znam takich palantow,strasznie wkurwiajace istoty. Ja rozumiem,ze ludzkim EGO rzadzi kasa ale niektorym to bije na czajnik konkretnie i nie pisze tego bo jestem zawistny czy cos.
 
@Minionek miałem kiedyś gościa na sklepie co godzinę i 15 minut stał przy ładowarkach. Trochę też popytał, trzeba było szukać na zapleczu jeszcze jakichś by mógł sobie poczytać o nich ...i tak stał...aż wyszedł ;]
 
To ja proponuje tym co się wkurwiają wejść sobie na UFC REWARDS, poklikać dosłownie 10 minut i zdobyć miesiączną subskrypcję darmową FightPass i zamiast się wkurwiać można na legalu obejrzeć walki, filmy, filmiki :D piękna sprawa i ile zmartwień mniej :D
 
Też bym wolał, ale tu to już trzeba sporo tych punktów zdobyć :/ Może masz jakiegoś tipsa GoDgIvEmEeXtRaPoInTs :D
 
1000, wlasciwie wystarczy zrobic wszystkie podstawowe zadania spolecznosciowe, pare pytan, pare swoich danych. Pozniej klikasz wymien na nagrode, wybierasz nagrode i dostajesz kod na miesiac.
 
Wkurwiaja mnie ludzie w autobusie ze maja w dupie moja przstrzen i nie moge nawet telefonu wyjac przed siebie bo sie jebany plebs pcha, i cham co wlasnie patrzy mi przez ramie co teraz pisze.
 
Wkurwia mnie brak strefy parkowania w okolicy Karmelickiej-prawie nie da się miejsca znaleźć przed 10. A o 10 strefa rusza i jak się nie wyrobie w godzinę ze spotkaniem to mandat ;( A mogłem złotówkę na wszelki wypadek wrzucić #krakownowaszkocja
 
Wkurwia mnie ze dopiero teraz zobaczyłem ze FEN był od 19 na Polsat Sport. Kurrrrrrrwa
 
Back
Top