Co mnie wku*wia

Do mnie jakis czas temu przyszli ze Urzędu Skarbowego sciagnac naleznosc za nieoplacony mandat, ale bylo to z co najmniej 6 miesiecznym opoznieniem.
 
Do mnie po dwóch latach komornik zapukał. Mandat drogowy w wysokości 50 zł + jakieś 7 zł odsetek, także nie ma żartów ;)
 
Po stóweczkę też po roku się fatygują i 2 metrowi panowie się pojawiają z tekstem "to co płaci pan i rozchodzimy się w przyjaźni?". Kolega opowiadał.
 
Mandat od Policji za picie na przystanku, mandat od Straży Miejskiej za zakłócanie ciszy nocnej, mandat od drogówki i mandat od kanara, to są 4 różne drogi dochodzenia należności.

Najbardziej przejebane mają kierowcy. Co do mandatów cywilnych-policyjnych przychodzą z kilkumiesięcznym, rocznym opóźnieniem i zajmuje się tym dział egzekucji za skarbówki(coś zapłaciłem, coś wywalczyłem, coś umorzyli, poza tym da się lajtowo dogadać). Mandatem od Straży zajmuje się miasto, roczne opóźnienie przynajmniej, ja czekałem kilka lat na wezwanie, poszedłem, dogadałem się na raty, zapłaciłem połowę, drugiej nie(ponad rok dopłacam). Od kanara przychodzi najpierw z organu, który go zatrudnia, potem wezwanie przedsądowe, komornika jeszcze nie widziałem, a mam tam fchuj niestety i zaległości u nich mogą blokować kredyty/raty, jest od nich najwięcej odsetek, ale można się dogadać.
 
Wkurwia mnie to, że mam ochotę iść właśnie na stację kupić chipsy. Nie wiem kurwa dlaczego, chipsy to syf.

Wkurwiają mnie avatary Shadego, bardzo niesympatyczne, chociaż ostatni i tak lepszy niż wcześniejsza wredna morda. Zły pijar.

Wkurwia mnie, że czym dłużej tu siedzę, to znajduję więcej rzeczy, które mnie wkurwiają.

Wkurwia mnie 3 sezon House of cards, ponieważ po 2,5 odcinka nie dorównuje wcześniejszym.
 
Substancje, które podnoszą efekt zadowolenia człowieka. Bywają uzależniające ;] Tak samo jak w Macu. Co innego niż np. czekolada, bo tam już działa na podobnej zasadzie cukier ;-)
 
Wcześniej był chyba ten avatar. Jak na niego patrzyłem to już nie lubiłem Szadego (sorry, to nic osobistego) - miałem ochotę w ten avatar wycelować prawy bezpośredni.

quentin-tarantino.jpg
 
Jak można nie lubić Kłentina Tarantino? Fakt z mordy mocne 2/10 ale fajne filmy robi więc automatycznie ma mnie "+8" i serduszko na filmwebie.
 
Jak można nie lubić Kłentina Tarantino? Fakt z mordy mocne 2/10 ale fajne filmy robi więc automatycznie ma mnie "+8" i serduszko na filmwebie.

Za kill bil i hostel powinien dostać zakaz wykonywania zawodu dożywotnio. 1 dobry film (Pulp Fiction), reszta tandeta. A twarz ma tak niewyjściową, że od razu wzbudza moją agresję. Ma wyraz twarzy taki jakby zaraz chciał zaatakować i to od razu budzi odruch obronny.
 
On zna tylko Pulp Fiction i akill Billa. Nie wie nic o Jackie Brown, Wściekłych Psach czy scenariuszu pewnej pięknej historii miłosnej...
 
Mnie wkurwia, ze tak malo ludzi obejrzalo do tej pory zapowiedz walki Asi, a jeszcze bardziej, ze absolutnie nic nie moge im zrobic. Strasznie mnie wkurwia musze podkreslic.
 
A ja specjalnie dla Ciebie zmieniłem avatar. :( Ten też jest zły? :(
Jakby tylko Quentin ruszał na nim palcem wskazującym o 1cm "w kierunku dłoni" to pewnie by mu się spodobał ;-) Quentin jest zajebisty i większość jego filmów również, przynajmniej dla mnie.
 
Back
Top