Co mnie wku*wia

A mnie uczelnia wkurwia na sam koniec studiów I-stopnia. Chuj im w dupę, że będę tam jeszcze 1,5 roku siedział.
 
2 stopnie leci bardzo szybko 1 semestr ciężki a potem 2 prawie całe poświęcone na pisanie pracy.

A to tylko potwierdzasz pogłoski, które słyszałem wcześniej :) U mnie to wygląda podobnie, do tego dorzucam sobie jeden przedmiot do wyboru więcej i będzie lajt na drugim roku.
 
A to tylko potwierdzasz pogłoski, które słyszałem wcześniej :)
No bo tak jest, zależy od tego co sobie wybierzesz to albo pójdzie łatwo albo trochę trudniej, ale bez porównania łatwiej niż przed inż. Dużo zależy też od tego co studiujesz i jakie podejście jest na wydziale... Bo jeśli tak jak u nas że ucza programu sprzed 60 lat, to każdy ma wyjebane i ida na najłatwiejsze przedmioty, byle do mgr. Bo i tak się nic nie naucza.
 
Wkurwia mnie jak moja siostra i szwagier przyniosą z pracy pojemniki po jedzeniu i ich nie otworzą. Człowiek chce byc dobry po dwóch dniach otwiera te pojemniki żeby je umyc , a tu wypierdala taki nieprzyjemny zapach, że trzeba odczekac 30 minut żeby to umyc . Wkruwia mnie też niechlujstwo szwagra . Oprych wylał ostatnio mleko z rana ( przed praca ) na blat , specjalnie tego nie wytarłem . Wrócił z pracy i chuja nie wytarł tego ...
 
No bo tak jest, zależy od tego co sobie wybierzesz to albo pójdzie łatwo albo trochę trudniej, ale bez porównania łatwiej niż przed inż.

A to na pewno. Na 5tym semie miałem nie raz 3x8h w tygodniu do 19:30 i na 8. Było z tym grubo, teraz chyba takiej sytuacji uniknę.

NDużo zależy też od tego co studiujesz i jakie podejście jest na wydziale... Bo jeśli tak jak u nas że ucza programu sprzed 60 lat, to każdy ma wyjebane i ida na najłatwiejsze przedmioty, byle do mgr. Bo i tak się nic nie naucza.

No ja tak bardziej idę na takie przedmioty, które mi pasują planowo i żeby mieć wolne przynajmniej 3 dni. Raczej się nie nastawiam, że się nauczę czegoś więcej do tego, co mi będzie potrzebne w przyszłości, więc wyjebane. ;)
 
Tak na dziś
Wkurwia mnie praca na drugą zmianę bo chuja zrobię a już trzeba wypierdalać
Wkurwia mnie piasek który wnosi się do mieszkania, jest go wchuj w przedpokoju
Dziękuję
 
W tym kraju jest za mało słońca, dlatego się ludzie denerwują.
1357831734_by_Gall%20Anonim_20117.gif
 
Mnie wkurwiają między innymi ludzie, którzy w utobusach i tramwajach nie ściągaja plecaków ani innych toreb i przy każdym obrocie kogoś uderzają...
 
Wkurwia mnie to, że nie mam dostępu do banowania i nie mogę usunąć Tarana z forum ...
Moze trza zlozyc jakas petycje?
Gdzie mam napisac aby kokos poszedl tam gdzie jego miejsce?



O ja pierdole dopiero se skumalem ze moge przecie dac mu ignora
O ja gupi
 
O ja pierdole dopiero se skumalem ze moge przecie dac mu ignora
O ja gupi[/QUOTE]
a w "Boksie" pisałem... ;)
 
Mnie wkurwia to, że jebie w jednej pracy od pon.-pt. od 7-15, później wieczorami prawie codziennie po 2-5h i czasem jeszcze coś do domu wezmę. Mam wyższe techniczne i jakieś jeszcze inne bzdetne papierki. I WCALE MI SIE JAKOS SPECJALNIE PONAD PRZECIETNA NIE POWODZI. A taki Kowalski pojedzie na zmywak do Anglii i zarobi wiecej. Nie pisz: "To jedź na zmywak", bo nie o to mi chodzi. Dlaczego w tym pieprzonym kraju nie może być jak w innych cywilizowanych?
 
No tak, ale masz inne wyjście? Mam żone i dziecko i co im powiem? Nie ide jutro do pracy bo uważam, że powinienem zarobic wiecej a pracodawca mi tyle nie da.
 
Back
Top