Co mnie wku*wia

A mnie, a mnie wkurwia to, że nie moge znaleźć jebane skarpetki do pary !!!!!! i tak jest co rano kurwa !
 
ale to i tak przyjdzie taki dzień, że sobie nie przygotuje tych skarpetek i będę się wqrwiał.
 
Ja mam niby wszystkie takie same, ale każda inna i jak przyjdzie mi parę skompletować to krew mnie zalewa.
 
Ja tam jak nie mogę znaleźć nieposłusznego skarpisyna od pary, to na miękko napieram z różnymi, a jak ktoś coś, to mówię "ekstrawagancja biiiijacz".

Mnie wkurwia to, że nawet jak mam od chuja tych skarpet to one giną gdzieś nie wiem gdzie.

Selekcja naturalna się mówi i się żyje dalej :D
 
Wkurwia mnie że Puncher Extra Time nie uruchomił mi się na żadnej z trzech przeglądarek.
 
Drażni mnie, że dzień przed rozpoczęciem semestru uczelnia zmienia mi plan i rozbija tym samym rozkład innych zajęć.
 
Wkurwiają mnie porządni userzy, którzy mają awatary z popularnymi zawodnikami i mylę ich z trollami z awatarami z tym samym zawodnikiem. Pisane na bezdechu.
 
Jechalem dzisiajnsobie autobusem z pracy i sobie przysnalem korzystajac z komfortu miejsca siedzacego i mnie jakas stara kurwa budzi zeby jej miejsce ustapic bo ja mlody a ona stara. No ale mbie wkurwila. Moze dopiero co mnie poskladali w 100 miejscach w szpitalu ale nie ona biedna schorowana. Dlatego zajmujcie miejsca przy oknie, nie bedzie takich akcji.
 
Niestety, dzisiaj wiele osób starszych wiekiem ma o wiele mniej kultury osobistej od młodych. Ja wczoraj (albo dzisiaj) byłem świadkiem, jak kobieta wcale nie taka stara stała nad panienką i jej ględziła, że jak to ona nie ma sił, żeby stać. Niestety dziewczyna ustąpiła (pomimo wolnych miejsc), a ta kobieta niezadowolona postanowiła jeszcze głośno skrytykować (na oko starszą od niej) panią, która nie przesunie się na krześle.
Uchowaj od takiej kultury, bo aż wstyd obcować z tego rodzaju ludźmi.
 
Ja tam zawsze wstawałem, gdy tramwaj/autobus się wypełniał, a wchodziło sporo starszych ludzi. Zdrowe nogi to co mi szkodzi, oni się swoje nażyli już i bardziej im się przydało bezpieczne siedzenie niż mi. A i fajnie się zawsze jeździło stojąc bez trzymanki, gdy kierowca zapierda**lał od jednego przystanku do drugiego, żeby nadrobić czas, a to częste, gdy starsi ludzie wchodzą grupami do pojazdu. Można balans poćwiczyć, a przy okazji wyjść z lżejszym sumieniem, że się coś kulturalnego zrobiło ;-) Większość z nas też będzie stara kiedyś.

No, ale skrajne przypadki się zawsze zdarzą. Ja częściej się spotykałem z chamstwem młodszych w takiej sytuacji niż starszych wobec młodszych. Zwykle patola, która nie tylko nie ustąpiła, ale i zwyzywała starszych ludzi praktycznie za nic. A potem tylko nagłe hamowanie i jakaś babcia leży na glebie, bo nie ma już takiej siły w łapach by się trzymać i w nogach by ustać czasem na prawdę gwałtowne zatrzymanie :-)
 
U mnie chyba porówno, jeśli chodzi o chamstwo młodszych i starszych. Kiedyś szedłem sobie spokojnie, a nagle wyskakuje zza pleców baba z torbą i mówi "zejdź skurwysynu z tą torbą". :)

Poza tym mieszkam jeszcze w domu i mam starszych ludzi w nim. Ma to swoje zalety i wady.
 
Ustąpić to ja mogę jak wejdzie jakaś starsza osoba kulturalnie i stoi to wtedy z miłą chęcią to zrobię ale nie jak jakaś lampucera ma postawę roszczeniową jakby jej się to wręcz należało. Zresztą niedawno widziałem starego gościa go kule wziął pod pachę i wyciął taki sprint do autobusu że sam nie wiem czy bym tak wyciął. Jak miałem nogę w gipsie to mi nikt nie ustępował także też mam roszczeniowców serdecznie w głębokim poważaniu.

Zresztą utarło się jakoś, że jak starsi ludzie to uprzejmi i dobrzy ludzie a przecież wśród nich tacy sami skurwiele i zwyrole jak w naszym pokoleniu tyle że większy przebieg mają. Niejeden stary ubek udaje teraz starszego miłego pana.
 
@Masu - no ale nie mów że dajesz sobą tak pomiatać że jak baba ci mówi żebyś ustąpił to to robisz.

A już największą kurwice łapie jak są specjalistki w wyłudzaniu miejsc, czyli trącanie łapą, torebką albo nie zatykają mordy jak kaszlą i wręcz człowieka odstraszają.
 
@Masu - no ale nie mów że dajesz sobą tak pomiatać że jak baba ci mówi żebyś ustąpił to to robisz.

A już największą kurwice łapie jak są specjalistki w wyłudzaniu miejsc, czyli trącanie łapą, torebką albo nie zatykają mordy jak kaszlą i wręcz człowieka odstraszają.


Ja jestem chamem i jak do lekarza jestem umówiony na konkretna godzinę to wchodzę a nie wpuszczam emeryta, który przychodzi dwie godziny przed otwarciem gabinetu żeby kolejkę ustawić.
 
Ustąpić to ja mogę jak wejdzie jakaś starsza osoba kulturalnie i stoi to wtedy z miłą chęcią to zrobię ale nie jak jakaś lampucera ma postawę roszczeniową jakby jej się to wręcz należało. Zresztą niedawno widziałem starego gościa go kule wziął pod pachę i wyciął taki sprint do autobusu że sam nie wiem czy bym tak wyciął. Jak miałem nogę w gipsie to mi nikt nie ustępował także też mam roszczeniowców serdecznie w głębokim poważaniu.

Zresztą utarło się jakoś, że jak starsi ludzie to uprzejmi i dobrzy ludzie a przecież wśród nich tacy sami skurwiele i zwyrole jak w naszym pokoleniu tyle że większy przebieg mają. Niejeden stary ubek udaje teraz starszego miłego pana.
+10
 
To są ci sami co wkurwiają Cię w busach ;)
nie-myjesz-sie-nie-dzis-jade-autobusem.jpg
 
Zresztą utarło się jakoś, że jak starsi ludzie to uprzejmi i dobrzy ludzie
Na starość to raczej ludzie zgredzieją i marudzą na wszystko :-D

Ja tam nie rentgenuje czyjejś przeszłości i charakteru w komunikacji. Myślę, że gdyby to była moja babcia czy matka to chciałbym by jej miejsca ustąpiono. Tylko pokazywaniem takiego zachowania można i nieco ukulturalnić, nauczyć szacunku do starszych innych młodych. A i tych dziadków nauczyć szacunku do młodych, bo na pewno sobie dobrze pomyślą o Tobie, gdy ustąpisz bez słowa. Nawet jeśli są zjebani z charakteru to na pewno w głębi ducha będą w pewnym sensie dumni, że są jeszcze tacy młodzi, a nie tylko tacy, którzy czają się na ich torebkę czy portfel w tramwaju/autobusie ;-) No i przede wszystkim dobre uczynki się "zwracają" ;-)
 
Last edited:
No kurwa, jeden z drugim narzeka na stare babcie a sam za młodu pewnie kurwa prędzej chciał usiąść żeby nie stać x przystanków. Tak samo jak są starzy upierdliwi, to znajdziesz młodych "królów życia" co myślą, że wszystko im się należy. Pany trochę dystansu, mnie np. by wkurwiali tacy ludzie jak @Charles Bronson co o wszystko ból dupy :D
 
Back
Top