Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie to ze pewnie połowa postów w tym temacie to z jednego jebanego Mulikonta, płaczki ktora gada sama ze soba:boss:
 
Wkurwia mnie brak informacji na temat wartosci energetycznej na produktach w sklepach, piekarniach i knajpach. A i wkurwia mnie strasznie kiedy nie ma porzadku, tak balagan mnie wkurwia.
 
tacy ludzie jak ten cwaniaczek ze zdjecia strasznie mnie wkurwiaja,powinno sie zagonic jednego z drugim do pluga i orac nim pole.Moze wtedy nauczylby sie szacunku do ludzi pracy jelop jeden
4BYfap3.jpg

Click to expand...
to tak apopos naszej wczorajszej rozmowy w dziale "polityka" na temat pozytecznych zawodow i tzw" bullshit jobs"
wyobrazmy sobie swiat bez rolnikow i gornikow. W uproszczeniu nie mamy co jesc i nie mamy pradu a teraz wyobrazmy sobie swiat bez fotografow... i co? zero zmian? Fotografie morda w kubel bo jestes zbedny,twoja "praca" to jakis glupi kawal, wez sie kurwa do roboty darmozjadzie. Rozpierdalaja mnie takie wszelkiej masci drobne cwaniaczki jak np fotografowie czy inni politolodzy,ktorzy nagle najwiecej maja do powiedzenia w kwestiach "roboty" Niech kurwa sam jeden z drugim lapie za kilof tudziez motyke i wezmie sie za cos pozytecznego a nie pierdoli z pozycji wygodnego etaciku na tematy,o ktrych ma chuj nie pojecie.
 
tera to sie dopiero wkurwilem <gryzie klawiature> btw dzieki za zalozenie tamatu,chyba bede czesto zagladal:lol:
 
Ooooo tomnie dopiero wkurwiło: nowe mieszkanie nagrzewa się mocno w zimie przy lekkim słoneczku. Co to będzie w lecie? Nigdy nie zmieniajcie miejsca zamieszkania w zimie, zawsze w lecie jak temp są wysokie.
 
tacy ludzie jak ten cwaniaczek ze zdjecia strasznie mnie wkurwiaja,powinno sie zagonic jednego z drugim do pluga i orac nim pole.Moze wtedy nauczylby sie szacunku do ludzi pracy jelop jeden
4BYfap3.jpg

Click to expand...
to tak apopos naszej wczorajszej rozmowy w dziale "polityka" na temat pozytecznych zawodow i tzw" bullshit jobs"
wyobrazmy sobie swiat bez rolnikow i gornikow. W uproszczeniu nie mamy co jesc i nie mamy pradu a teraz wyobrazmy sobie swiat bez fotografow... i co? zero zmian? Fotografie morda w kubel bo jestes zbedny,twoja "praca" to jakis glupi kawal, wez sie kurwa do roboty darmozjadzie. Rozpierdalaja mnie takie wszelkiej masci drobne cwaniaczki jak np fotografowie czy inni politolodzy,ktorzy nagle najwiecej maja do powiedzenia w kwestiach "roboty" Niech kurwa sam jeden z drugim lapie za kilof tudziez motyke i wezmie sie za cos pozytecznego a nie pierdoli z pozycji wygodnego etaciku na tematy,o ktrych ma chuj nie pojecie.

a jak w szkole gorniczej/rolniczej beda sie uczyc? kto porobi zdjecia roslin, typow wegla itd? bez fotografow nie bylo by gornikow ani rolnikow!
true story
 
a jak w szkole gorniczej/rolniczej beda sie uczyc? kto porobi zdjecia roslin, typow wegla itd? bez fotografow nie bylo by gornikow ani rolnikow!
true story
sami se porobio,co to za sztuka fotke cyknac,cyfrowym aparatem:smile:
 
sami se porobio,co to za sztuka fotke cyknac,cyfrowym aparatem:smile:
a skad beda wiedziec czego zdjecia robic? aaaaa spojrza na stare zdjecia ktore jakis fotograf kiedys zrobvl i opisal. FOTOGRAFIA PODSTAWA ROZWOJU SPOLECZENSTWA!
 
a skad beda wiedziec czego zdjecia robic?
no jak skad? skoro sie ucza jak pisales w szkole rolniczej dajmy na to o roslinach to chyba oczyswiste ze maja robic fotki tym roslina a nie woznej na wypince,nieprawdaz? :wink:
 
no jak skad? skoro sie ucza jak pisales w szkole rolniczej dajmy na to o roslinach to chyba oczyswiste ze maja robic fotki tym roslina a nie woznej na wypince,nieprawdaz? :wink:
beda sie uczyc z rysunkow. czyli jasno wychodzi ze ilustrator>fotograf>rolnik
:)
 
Wkurwiają mnie strajki, które uprzykrzają życie zwykłym ludziom. Jak chcesz kurwa strajkować przeciw rządowi/działaniom państwa to się kurwa przypnij łańcuchem do Sejmu, budynku ministerstwa czy urzędu miasta/gminy/dzielnicy i tam siedź/głoduj.
 
Dużo rzeczy. Jestem pesymistą:
- ludzie. Ich głupota, hipokryzja, fałszywe uśmiechy, głupie spojrzenia, kurewstwo wszelkiej maści, brak szacunku do siebie i do innych, dresiarstwo, gimby mentalne, podążanie za USA i zachodem, brak szacunku do swojego kraju.
 
Mnie wkurwia, że moja koleżanka jest taką idiotką, że stała godzinę po pączki w kolejce, do tego jeszcze zadowolona chwali się tym na facebooku...ja stałem w kolejce 5 minut i już sie wkurwiałem...
 
Ja nie stałem w kolejce. W osiedlowym nie było ruchu ;-) Kupiłem 2 pączki ;-) Jestem happy ;-)
a wkurwiają mnie ludzie nadużywający emotikonek :-)
 
A mnie wkurwiają takie dni jak min tłusty czwartek. Wszyscy zapierdalać po pączki, bo tak! Nie zjem dzisiaj ani jednego , bo mam na to wyje@#$. Jak będę chciał, to sobie jutro kupię 10 i je wszystkie zjem, ale dlatego,że chce, a nie dlatego,że wszyscy tak robię i ja też musze. Howgh!
 
Aha zapomniałem dodać: głupie dupy/panienki/maniury/dziewczyny, friendzone, niezdecydowanie, zniewieściali mężczyźni, feministki, głupie wpisy na FB, wyścig kto zmieni więcej razy profilowe w ciągu minuty, wstawianie swoich nowo narodzonych dzieci, wstawianie dzieci ogólnie, sprzedawanie swojej prywatnosci, szukanie poklasku, zajawka na zmienianie świata. Dużo tego fajny temat, miałem kiedys taki zakładać jak mial być koniec świata w 2012 :D
 
A mnie wkurwiają takie dni jak min tłusty czwartek. Wszyscy zapierdalać po pączki, bo tak! Nie zjem dzisiaj ani jednego , bo mam na to wyje@#$. Jak będę chciał, to sobie jutro kupię 10 i je wszystkie zjem, ale dlatego,że chce, a nie dlatego,że wszyscy tak robię i ja też musze. Howgh!


W wigilie też idziesz do makusia zamiast do mamusi? Świeto to święto, trzeba świętować.
 
A mnie wkurwiają takie dni jak min tłusty czwartek. Wszyscy zapierdalać po pączki, bo tak! Nie zjem dzisiaj ani jednego , bo mam na to wyje@#$. Jak będę chciał, to sobie jutro kupię 10 i je wszystkie zjem, ale dlatego,że chce, a nie dlatego,że wszyscy tak robię i ja też musze. Howgh!

Takie "święta" oddają najlepiej mentalność naszego narodu - raz w roku spinamy dupę i robimy wszystko na maksa w danej tematyce (np. dzisiaj masowo jemy pączki), a potem przez cały rok przerwa i pewne rzeczy robimy okazjonalnie albo w ogóle #polaczkicebulaczki.

Stąd - to będzie kontrowersyjne - nie lubię 1 listopada. W chuj ludzi, wystrojeni jak na festyn, robienie zdjęć grobom i wrzucanie na fejsika... większość zapomniała, o co w tym chodzi.
 
Back
Top