Co mnie wku*wia

Wkurwiają mnie ci wszyscy ludzie którzy generują sztuczny tłum w komunikacji miejskiej w godzinach kiedy cywilizowani biali ludzie pracują czyli 8-16. Bezrobotni do chuja czy co?
 
Bezrobotni, emeryci, renciści, studenci jeżdżący między wydziałami, dzieci jadące do szkół i wracające z nich, złodzieje kieszonkowcy. Cyganie, którzy grają muzykę w tramwajach/ autobusach i trolejbusach. No i ci co tego dnia mają wolne ;-) W ch*j tego by tłumy były.
 
Wkurwiają mnie oszuści próbujący sprzedać swoje inwestycje. Każdego traktują jak debila, który nie potrafi sobie niczego sprawdzić a jak trup z szafy wypada z hukiem tłumaczą się ze go nie zauważyli bo do smrodu już się przyzwyczaili.
 
Wkurwiają mnie też walentynki, kompletnie tego nie ogarniam i nie wiem jak można się jarać tym gównem ale też i wkurwiają mnie oszołomy co się oburzają na wszystkie walentynki, halloweeny czy inne tego typu gówna, jak wielcy przeciwnicy Kościoła, którzy najwięcej o tym Kościele gadają.
 
Wkurwiają mnie też walentynki, kompletnie tego nie ogarniam i nie wiem jak można się jarać tym gównem ale też i wkurwiają mnie oszołomy co się oburzają na wszystkie walentynki, halloweeny czy inne tego typu gówna, jak wielcy przeciwnicy Kościoła, którzy najwięcej o tym Kościele gadają.
wychodzi na to,ze sam siebie wkurwiasz to niepokojace... :smile:
 
Wkurwiają mnie też walentynki, kompletnie tego nie ogarniam i nie wiem jak można się jarać tym gównem ale też i wkurwiają mnie oszołomy co się oburzają na wszystkie walentynki, halloweeny czy inne tego typu gówna, jak wielcy przeciwnicy Kościoła, którzy najwięcej o tym Kościele gadają.


Dzięki Charlie, zapomniałem zarezerwować stolika:tiphatb:
 
Wkurwiają mnie ci wszyscy ludzie którzy generują sztuczny tłum w komunikacji miejskiej w godzinach kiedy cywilizowani biali ludzie pracują czyli 8-16. Bezrobotni do chuja czy co?

A co Ty robiłeś w komunikacji miejskiej w godzinach kiedy cywilizowani biali ludzie pracują? :arch:
 
Chodzi mi o pojebów co udostępniają jakieś zjebane grafiki i mówią co jest dobre a co złe, ja sie tym gównem nie jaram ale nie tocze zaciekłych bojów o to.

A i wkurwiają mnie jeszcze psiarze, czyli ludzie zaangażowani w jakieś adopcje psów itp. Biorą psy z ulicy i jęczą że u nich to dom tymczasowy i niech ktoś przygarnie pieska bo jak nie to do schroniska.

Tylu ludzi nie nawidze. #TyleJaduDziś
 
W czasach, w których ludzie wrzucają do internetu fotki każdego swoje posiłku (po tym jak odpowiednio zaaranżują stół) dużo rzeczy może irytować :batman:
 
Wkurwia mnie to, że zgodziłem się iść do kina na 50 twarzy Greya.
hqdefault.jpg


PS:
może dobry pocieracz będzie?
 
Połowa znajomych kobiet u mnie na fejsie idzie na Greja i podnieca się jak przed pierwszą grą w butelkę. Co ciekawe wybierają się z koleżankami...
 
Masu, bo jesteś stary i w walentynki wpierdalasz mięso, które zrobi Ci żona. My młodzi, idziemy do kina/restauracji. Najgorsze, że Twoja perspektywa jest dużo lepsza.
 
Fejsbuka ogarnęła ogólna padaka nt. 50 twarzy g(r)eja, po dupie najbardziej dostają faceci, którzy zgodzili się iść ze swoimi partnerkami na ten, nie bójmy się pisać prawdy, pierdolony chłam :boystop:
 
Masu, bo jesteś stary i w walentynki wpierdalasz mięso, które zrobi Ci żona. My młodzi, idziemy do kina/restauracji. Najgorsze, że Twoja perspektywa jest dużo lepsza.
Też jestem młody, a walentynki spędzimy w poszukiwaniu narożnika do pokoju, a wieczorem pewnie wyjebani legniemy przed tv.
 
Masu, bo jesteś stary i w walentynki wpierdalasz mięso, które zrobi Ci żona. My młodzi, idziemy do kina/restauracji. Najgorsze, że Twoja perspektywa jest dużo lepsza.


To było z menu restauracji. Gdyby miało być w domu to ja bym gotował bo ja jestem Top Chefem :fro:
 
wkurwia mnie to, że mam tak mało czasu na mma i nie wiem nawet kto to brandon tracz : /
 
A mnie wkurzaja nasze prosiaki przy korycie na wiejskiej. To jakie wałki robia na kazdym kroku i rzeźbia nas ze wszystkiego z czego tylko sie da, smiejac nam sie prosto w twarz. To ze za kazdym razem jest coraz gorzej a i tak chodzimy i glosujemy na te same mordy. To że podczas obrad sejmu jeszcze nikomu nie udało sie go wysadzic w powietrze.
 
Back
Top