Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Gel lyte 3 w wersji epirus aztec to ponadczasowe klasyki. Teraz już pewnie lyte gele w wersji syntetycznej robią, niestety, ale parę lat temu japońce też ulegli tej pierdolonej eko propagandzie - asics gej lyte kurwa
Jeszcze bardzo dobrze dobrze wspominam kolabo Asics x The Good Will Out co zaowocowało wypuszczeniem GL V Kyoto, bardzo fajne buty. Ogólnie obecne ceny III i V to jest jakieś kuriozum, przynajmniej tych materiałowych, które jeszcze jako-tako wyglądają.
Co do drugiej części wypowiedzi pełna zgoda, jakoś w zeszłym roku kupiłem sobie Sagi, które nie dość, że wyglądają trochę inaczej niż na zdjęciu poglądowym (imho za mocno podchodzą pod typowe siatkarskie asicsy), to jeszcze są kurwa sztuczne i to czuć biorąc buta do ręki.
 
Szukam bojówek długość nogawki 115/116 cm. Nie na grubasa:lol: ktoś coś poleci z wysyłkowych sklepów ? Ewentualnie markę żeby podjechać i nie przymierzać kilkadziesiąt par bez sensu. Wkurwiają mnie zakupy szczególnie spodni. Teksasów prawdziwych już nie ma, lajkra kurwa wszędzie :confused: a jak coś znalazłem przyzwoitego stacjonarnie w gąszczu tych unisexów to długość rybaczek :crazy:
 
Szukam bojówek długość nogawki 115/116 cm. Nie na grubasa:lol: ktoś coś poleci z wysyłkowych sklepów ? Ewentualnie markę żeby podjechać i nie przymierzać kilkadziesiąt par bez sensu. Wkurwiają mnie zakupy szczególnie spodni. Teksasów prawdziwych już nie ma, lajkra kurwa wszędzie :confused: a jak coś znalazłem przyzwoitego stacjonarnie w gąszczu tych unisexów to długość rybaczek :crazy:
Koniecznie obczaj sobie marke helikon-tex :wink:
 
Hej,

Szukam butów podobnych do tych poniżej. Te nie są w sprzedaży już od dawna. Generalnie chodzi o to żeby były niskie, przylegające i najlepiej tekstylne.
1681676914705.png
 
Hej,

Szukam butów podobnych do tych poniżej. Te nie są w sprzedaży już od dawna. Generalnie chodzi o to żeby były niskie, przylegające i najlepiej tekstylne.
View attachment 62845
Mam dwie pary dokładnie tego modelu,mega lekkie i wygodne,ale już swoje przeżyły i planowałem właśnie teraz na wiosnę kupić bardzo podobne,ale właśnie patrzę po internetach i nie ma ich za bardzo.
 
Jakościowo ktoś się orientuje, warte swojej ceny? Lekko się zdziwiłem że aż tak drogo, zakładałem 30-40 zł za sztukę.

https://www.zalando.pl/hugo-triplet...z0Pzag1veR3zCs0Otr0tXlhdX0ox2PeUaAqLCEALw_wcB
Gacie jak gacie, z tego co żona nosi to Hilfiger jej bardziej przypasował, lepiej wykonane i victoria Secret. Calvin Klein mogę odradzic, szybko guma się wykrusza i robią się szmaciene po dłuższym użytkowaniu.

A męskie gacie zwykłe jak szukasz na siebie to brubeck polecam. Levisa mam bokserki ale nie te jajognioty tylko luzne też dobra jakość.
 
Back
Top