Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Cieszę się, że się podoba i w sumie zdziwiłbym się gdyby było inaczej, bo to nadzapach :D Jest dostępny tutaj:

Co do podobnych zapachów to jedynym zbliżonym jest Marc-Antoine Barrois Ganymede. Jest cięższy, z dodaną skórą, nawet lepszy chyba od Bois Imperial, ale też droższy, bo koło 840zł/100ml.
Ogólnie z bardzo dobrych, nietypowych, świeżych zapachów poleciłbym jeszcze Tom Ford Grey Vetiver, Chanel Platinum Egoiste, Armani Acqua di Gio Profumo, Guerlain Homme EDP, Hermes Terre D'Hermes EDT.

Wiem, że @Over zawinął z forum, ale czy strona oryginaly.com to legitna strona? Bo tej perfumy na tej stronce co @Over wrzucał już nie ma, ale znalazłem na innej.
@mewson i spółka

Tutaj jest:


EDIT: A CHUJ. Widze, że ta co dostępna to babska wersja.. Kurwa a jeszcze wczoraj ta z linku od Over była, za długo myślałem.
 
Last edited:
Wiem, że @Over zawinął z forum, ale czy strona oryginaly.com to legitna strona? Bo tej perfumy na tej stronce co @Over wrzucał już nie ma, ale znalazłem na innej.
@mewson i spółka

Tutaj jest:


EDIT: A CHUJ. Widze, że ta co dostępna to babska wersja.. Kurwa a jeszcze wczoraj ta z linku od Over była, za długo myślałem.
Impressium jest legitne, bo sam kupowałem, ale problem jest taki, że te perfumy rozchodzą się w jeden dzień w momencie dostawy. Jak byłem pierwszy raz w perfumerii to musiałem wziąć te 10 ml wody perfumowane i zapisać się na listę oczekujących. W momencie dostawy wysyłają wtedy smsa i trzeba od razu zapierdalać, bo flakonów jest oczywiście mniej niż chętnych.
 
Wiem, że @Over zawinął z forum, ale czy strona oryginaly.com to legitna strona? Bo tej perfumy na tej stronce co @Over wrzucał już nie ma, ale znalazłem na innej.
@mewson i spółka

Tutaj jest:


EDIT: A CHUJ. Widze, że ta co dostępna to babska wersja.. Kurwa a jeszcze wczoraj ta z linku od Over była, za długo myślałem.
Bois Imperial jest sprzedawany jako unisex - nie ma damskiej wersji. U Kochalskich można śmiało kupować.
 
@Evo certina ds action powermatic 80 za 2k nowa z pl dystrybucji warto brać?
20230126_131129.jpg
 
Ja około rok temu zakupiłem pierwszego Orisa ( 01 733 7707 4355-07 5 20 4 ) i jestem b. zadowolony.

IMG_20220522_132036.jpg
 
Naszczescie tyle nie dałem, ale kupowałem przed podwyżkami. Ceny zegarków przez ten rok poszło średnio w zależności od firm 20-30%
wlasnie moj znajomy inwestuje i mowi ze zwraca mu sie to z nawiazka, tak samo w limitowane kolekcje butow
 
wlasnie moj znajomy inwestuje i mowi ze zwraca mu sie to z nawiazka, tak samo w limitowane kolekcje butow
Ogólnie czego byś 2 lata temu nie kupił to nie stracisz ;)
Czaiłem się od roku na Longinesa Hydroconquest jakieś 7 miesięcy temu byk po 6450 teraz na stronie kruka 8300...
 

polecam, nawet ja tak tanio nie kupowalem.
 
Ogólnie czego byś 2 lata temu nie kupił to nie stracisz ;)
Czaiłem się od roku na Longinesa Hydroconquest jakieś 7 miesięcy temu byk po 6450 teraz na stronie kruka 8300...
Na ich stronie masz 10% zniżki jak kupisz kupony jubilerskie na grouponie, już tak kupowałem zegarek i opchnąłem następnego dnia :roberteyeblinking:
 
Na ich stronie masz 10% zniżki jak kupisz kupony jubilerskie na grouponie, już tak kupowałem zegarek i opchnąłem następnego dnia :roberteyeblinking:
Jest lepsza metoda. Zamawiasz dany zegarek do sklepu stacjonarnego jeśli go nie maja na stanie i tam maja rabaty w tym roku max do 20%, kwestia negocjacji.
 
@Evo certina ds action powermatic 80 za 2k nowa z pl dystrybucji warto brać?View attachment 54979
Nie śledzę praktycznie w ogóle już aktualnych wycen zegarków z tej półki, więc co do ceny się nie wypowiem - nie wiem czy jest atrakcyjna.
A zegarek jak zegarek - jak się podoba, to brać (dla mnie wizualnie jest zupełnie nijaki) - Certiny złe nie są ,mechanizm do problemowych nie należy, więc prawdopodobnie posłuży wiele lat :)
 
@Evo certina ds action powermatic 80 za 2k nowa z pl dystrybucji warto bra
Na temat ceny się nie wypowiem, ale to łatwo sprawdzić w necie. Jeżeli chodzi o mechanizm, to masz poniżej link. Mi zegarek się podoba. Rasowy nurek. Wrzucisz go na niebieską gumę i będzie git.
 
Back
Top