Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Za ładne to chyba nie są ale co kto lubi. Myślicie, natomiast, że nada się to do chodzenia teraz po zaśnieżonych chodnikach?

Patrząc na zdjęcia w opiniach chociażby w tej aukcji co wrzuciłeś to nie za bardzo chyba z trwałością i wykonaniem tych butów,ale z drugiej strony za taką cenę też nie można wymagać nie wiadomo czego,ale wyglądają na wygodne.
Ja długie lata używam Caterpillar Gamut,buty nie do zdarcia,a do tego wygodne. Jak już wyglądały na trochę zmęczone to kupiłem nowszy model i jestem rozczarowany,bo mega niewygodne.
Jakieś 3 miesiące temu kupiłem buty w trochę podobnym stylu jak te Magnum i przyznam,że są meeega wygodne chociaż wyglądowo dla mnie trochę "klockowate i młodzieżowe",ale jak,tylko je założyłem i trochę pochodziłem to się przekonałem do nich.
 
Patrząc na zdjęcia w opiniach chociażby w tej aukcji co wrzuciłeś to nie za bardzo chyba z trwałością i wykonaniem tych butów,ale z drugiej strony za taką cenę też nie można wymagać nie wiadomo czego,ale wyglądają na wygodne.
Ja długie lata używam Caterpillar Gamut,buty nie do zdarcia,a do tego wygodne. Jak już wyglądały na trochę zmęczone to kupiłem nowszy model i jestem rozczarowany,bo mega niewygodne.
Jakieś 3 miesiące temu kupiłem buty w trochę podobnym stylu jak te Magnum i przyznam,że są meeega wygodne chociaż wyglądowo dla mnie trochę "klockowate i młodzieżowe",ale jak,tylko je założyłem i trochę pochodziłem to się przekonałem do nich.
No właśnie ja dużo nie chodzę. Zwłaszcza w zimie. A tu cena jeszcze taka normalna, nie 5 stówek.
 
Co to za zegarek ma Stano? Jakiś Breitling? Chujowa jakość, ale powinno wystarczyć.
BC96923E-FC62-433A-AED5-8904A2AE4C6C.jpeg

3645F38D-0D4D-4480-8851-81F658D16A4D.jpeg

E: a dobra chyba to ten
4DC2918A-F833-477A-AF4B-E7137A99F4A6.png

Kurła ładne zegarki mają
 
Kawał sikora :antonio:

A Ty co masz?
Ja mam jakieś paździerze żeby założyć 3 razy w roku bo tak to zapominam.
U mnie z zegarkami jak z tatuażami, lubię oglądać, ale sam nie mam :fjedzia:
Ale gdybym miał w chuj hajsu no to jakiegoś kozaka na pewno bym sobie sprawił
 
Potrzebuje dobry gruby polar kupic. Pentagon? czy jakiej marki szukac?
Kumple mają Helikony. Mówili, że ciepłe i wygodne. Wizualnie mi się podobały.
Pentagon to też uznana firma.
Ja tacie kupuję z Decathlona, z działów "Myśliwski czy tam Wędkarski" i "żeglarskiego".
Tata zadowolony, ja po kieszeni nie dostaję. Może coś Ci podpasuje?
P.s. w biedrze albo liblu widziałem Softshele Himountian chyba za 80zł. Warte to jest tych złotówek? (Nie mam nic z tej firmy, nie podrze czy nie rozciągnie się za bardzo na plecach?).
 
Ja mam jakieś paździerze żeby założyć 3 razy w roku bo tak to zapominam.
U mnie z zegarkami jak z tatuażami, lubię oglądać, ale sam nie mam :fjedzia:
Ale gdybym miał w chuj hajsu no to jakiegoś kozaka na pewno bym sobie sprawił
I dziarę byś se zrobił. Takiego buraka na całe plecy, że aż liście by na kark i potylicę wystawały? :awesome:
 
Ja mam tylko jeden zegarek. Taki co miał w komplecie czujnik na klatkę piersiową zakładany...raz założyłem na bieganie. Zaczął pikać jak jakiś wariat. Więcej czujnika nie założyłem. Acha, zegarka też nie noszę.
 
Skąd taki wniosek złośliwy chujku? :lol:
Jakieś dobre 20 lat temu dziar nie mieli jeszcze wszyscy a takich chskich typu na twarzy itp. to wcale. Jeden kumpel stwierdził, że dziary mu się podobają i gdyby nie musiał myśleć o przyszłości to by się caly podziabał. Wśród pomysłów jak by to mogło wyglądać był też ten pomysł z burakiem. Tak mi się jakoś przypomniało.
 
Jakieś dobre 20 lat temu dziar nie mieli jeszcze wszyscy a takich chskich typu na twarzy itp. to wcale. Jeden kumpel stwierdził, że dziary mu się podobają i gdyby nie musiał myśleć o przyszłości to by się caly podziabał. Wśród pomysłów jak by to mogło wyglądać był też ten pomysł z burakiem. Tak mi się jakoś przypomniało.
Hahaha kurwa ten burak to byłby hit. Ale mi akurat chodziło o zegarek kozacki gdybym miał hajs :beczka:
 
Ogólnie czego byś 2 lata temu nie kupił to nie stracisz ;)
Czaiłem się od roku na Longinesa Hydroconquest jakieś 7 miesięcy temu byk po 6450 teraz na stronie kruka 8300...
Nowa cena 9100.... HC

 
Panowie, jakiś czas temu polecaliście "wygodne buty nie do zdarcia". Nie pamiętam tylko co to było, ale ogólnie wybieram się za miesiąc na Słowenie i będzie sporo chodzenia po górach i ogólnie masa spacerów i chciałbym jakieś godne polecenia buty. Ktoś coś? Tylko w "ludzkich" cenach.
 
Panowie, jakiś czas temu polecaliście "wygodne buty nie do zdarcia". Nie pamiętam tylko co to było, ale ogólnie wybieram się za miesiąc na Słowenie i będzie sporo chodzenia po górach i ogólnie masa spacerów i chciałbym jakieś godne polecenia buty. Ktoś coś? Tylko w "ludzkich" cenach.
Skały czy bardziej treking?
 
Skały czy bardziej treking?

Trekking zdecydowanie. Bardziej nawet już nie pod kątem gór może bym szukał a powiem tak: będę w nich chodził sporo, pewnie około 40 tysięcy kroków dziennie, więc jak najwygodniejsze buty na takie spacery.
 
Panowie, jakiś czas temu polecaliście "wygodne buty nie do zdarcia". Nie pamiętam tylko co to było, ale ogólnie wybieram się za miesiąc na Słowenie i będzie sporo chodzenia po górach i ogólnie masa spacerów i chciałbym jakieś godne polecenia buty. Ktoś coś? Tylko w "ludzkich" cenach.

Wygodne jak domowe kapcie.
 
O tym pisaliście chyba kiedyś. Dzięki!

Każda "edycja" taka udana?
Nie wiem jak dzisiejsze, bo ostatnio widzę, że asics zaczął stosować syntetyczną skórę, więc i oni się popsuli. Mam sprzed paru lat, chyba 5 wersję i są zajebiste. Mega lekkie i przewiewne. Z asicsami jest ten problem, że często są dosyć wąskie i zawsze trzeba brać większy rozmiar (przynajmniej pół rozmiaru) niż w adidasie czy reeboku.
 
Gdybyś chciał do chodzenia "po mieście" a nie terenie, to proponuję jakieś asicsy lite gel, skechers go walk albo adidasy z boostem.
 
Nie wiem jak dzisiejsze, bo ostatnio widzę, że asics zaczął stosować syntetyczną skórę, więc i oni się popsuli. Mam sprzed paru lat, chyba 5 wersję i są zajebiste. Mega lekkie i przewiewne. Z asicsami jest ten problem, że często są dosyć wąskie i zawsze trzeba brać większy rozmiar (przynajmniej pół rozmiaru) niż w adidasie czy reeboku.

Kurwa a ja już zamówiłem w przypływie radości.. Jak to jest węższe od adidasów, to nie są buty dla mnie, bo dla mnie adidasy zawsze są za wąskie.
 
Dotarły?

Dotarły, są zdecydowanie szersze niż adidasy jakie miałem w tym rozmiarze. Także zostawiam i będzie testowane. Dzięki.


Za to timberlandy z promocji muszę odesłać, bo zamówiłem identyczny rozmiar jak asicsów i są za długie :sad:
 
Gdybyś chciał do chodzenia "po mieście" a nie terenie, to proponuję jakieś asicsy lite gel, skechers go walk albo adidasy z boostem.
Kurwa, Epirusy Aztec Pack i Sagi w limitowanych edycjach to były jedne z ładniejszych i chyba najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałem. Jak puszczali te chrismas packi czy inne okazjonalne edycje, to wiadomo było, że będzie bengier i to w naprawdę sensownych pieniądzach, a nie kawałek szmaty czy syntetyka za 6-7 stów jak obecnie
 
Last edited:
Kurwa, Epirusy Aztec Pack i Sagi w limitowanych edycjach to były jedne z ładniejszych i chyba najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałem. Jak puszczali te chrismas packi czy inne okazjonalne edycje, to wiadomo było, że będzie bengier i to w naprawdę sensownych pieniądzach, a nie kawałek szmaty czy syntetyka za 6-7 stów jak obecnie
Gel lyte 3 w wersji epirus aztec to ponadczasowe klasyki. Teraz już pewnie lyte gele w wersji syntetycznej robią, niestety, ale parę lat temu japońce też ulegli tej pierdolonej eko propagandzie - asics gej lyte kurwa
 
Back
Top