Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Panowie, jak zwykle biale Air Force 1 wysokie na zime? Mocno przechodzi woda przez te dziurki? Musze na cos zamienic Tubulary.

pol_pl_Tarrago-High-Tech-Nano-Protector-Spray-400ml-35036_1.jpg

I Woda Ci nie straszna przez jakiś czas ;)
 
Zamówiłem, ale AJ1 czarne jak murzyn. AF do mnie nigdy nie przemawiały. Czaje się jeszcze na VII, ale tym ruchem mogę naruszyć mój budżet na listopad. Patrząc na moje ostatnie poczynania to pewnie zamówię.
@kokainy adiki trza brać większe. W lyzwie mam 44 to trzy paski biorę 44 2/3. Inna sprawa, że nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem 3 paski.
 
Do mnie dzis przyszla paka z atafa.Adidas ma przejebana rozmiarowke. 44 za malo wiec tubulary musze odeslac, natomiast court'ow 44 nie bylo wiec zgodzilem sie na wyslanie 44,5 i na szczescie [pasuja, chociaz w poroanniu do Nike strasznie waskie sa te buty.

Panowie, jak zwykle biale Air Force 1 wysokie na zime? Mocno przechodzi woda przez te dziurki? Musze na cos zamienic Tubulary.

Białe AF na zimę? Stary jak będzie tak jak zwykle tzn. mnóstwo brei i błota, to będziesz je non toper czyścił.
 
Białe AF na zimę? Stary jak będzie tak jak zwykle tzn. mnóstwo brei i błota, to będziesz je non toper czyścił.

Tego się trochę obawiam, ale całe czarne kompletnie mi się nie podobają, a czarne "hi" z białymi akcentami z boku są praktycznie niedostępne. Z całych czarnych to chyba klasyczne wysokie Reeboki mi dużo lepiej wchodzą wizualnie.
 
Gdzie można dostać jakieś fajne kurtki zimowe do 400zl?

Zamówiłem z Zalando i owszem kurtka fajna, ale jak na zimówke to dość cienka. Nie chce mi sie u nich wymieniać, bo znowu mi przyślą coś co nie nadaje się na naze warunki.
 
Gdzie można dostać jakieś fajne kurtki zimowe do 400zl?

Zamówiłem z Zalando i owszem kurtka fajna, ale jak na zimówke to dość cienka. Nie chce mi sie u nich wymieniać, bo znowu mi przyślą coś co nie nadaje się na naze warunki.
w H&M cos znajdziesz na lajcie
 
Gdzie można dostać jakieś fajne kurtki zimowe do 400zl?

Zamówiłem z Zalando i owszem kurtka fajna, ale jak na zimówke to dość cienka. Nie chce mi sie u nich wymieniać, bo znowu mi przyślą coś co nie nadaje się na naze warunki.

Wszystkie sieciówki. W diversach mieli coś względnego, medicine też jakoś słabo nie wypadało. W tej kasie spokojnie idzie coś ogrnąć.
 
Gdzie można dostać jakieś fajne kurtki zimowe do 400zl?

Zamówiłem z Zalando i owszem kurtka fajna, ale jak na zimówke to dość cienka. Nie chce mi sie u nich wymieniać, bo znowu mi przyślą coś co nie nadaje się na naze warunki.
Jak masz u siebie jakiś duży outlet coś jak Factory to w Levisie ostatnio widziałem zajebiste kurtki. Ogólnie ostatnio w Levisie była kozak promocja 2+1. Trzy bluzy kosztowały mnie 280zł a trzy koszulki 120zł. Ale tak jak mówię o chyba tylko w outletach.
 
richardmille.com 1848932 said:
@Evo @s3pp @Masta i inni zegarkowi. Co to za sikor Cody dostał? Fajna maszyna?
IMG_0628.PNG

Początkowo nic mi do głowy nie przychodziło, bo wyglądało mi to na chiński 'dziurbillon' ale prawdopodobnie jest to jakiś model RM

http://richardmille.com

Jeśli się nie mylę, to pomijając kwestie wizualne (wysadzana diamentami paskuda) to fajna maszyna :D
 
Początkowo nic mi do głowy nie przychodziło, bo wyglądało mi to na chiński 'dziurbillon' ale prawdopodobnie jest to jakiś model RM

http://richardmille.com

Jeśli się nie mylę, to pomijając kwestie wizualne (wysadzana diamentami paskuda) to fajna maszyna :D


Azad Watches to było, ale to chyba nie ten zegarek. :)
 
  • Like
Reactions: Evo


Azad Watches to było, ale to chyba nie ten zegarek. :)


@baju

Chyba masz rację, to będzie jakaś wersja tego tourbillona Azad (czyli niewiele się pomyliłem, a raczej pierwsze przeczucie mnie nie myliło) bo mechanizm chiński i stąd mi się od razu kojarzyło :). Ps. Cena na stronie za podobny model absurdalna, zegarki na tym werku można kupić za ~1000$

Czyli szału nie ma, na RM jeszcze widocznie za skromnie ;)
 
Początkowo nic mi do głowy nie przychodziło, bo wyglądało mi to na chiński 'dziurbillon' ale prawdopodobnie jest to jakiś model RM

http://richardmille.com

Jeśli się nie mylę, to pomijając kwestie wizualne (wysadzana diamentami paskuda) to fajna maszyna :D



Azad Watches to było, ale to chyba nie ten zegarek. :)

Tak jak @baju pisze. Screena zrobiłem właśnie z embedded, ale nie wyłapałem marki z nagrania :D byłem ciekaw czy to jakiś kosior czy zwykła świecąca popierdółka.
Dzięki Panowie.
 
Siemanko dobrzy ludzie, jest tu ktoś kto ogarnia temat butów zimowych z ukierunkowaniem na trekkingowe? Moje wiekowe już badury potrzebują zastępstwa, nie chcę w ciemno kupować, a myślałem żeby wypróbować inną markę. Nie chodzi mi o jakiej kurwa alpy, himalaje, everestu zimą zdobywać nie będę (latem też nie). Potrzebuję mieć w czym pohasać po mieście jak będzie chujowa pogoda - plucha, deszcz albo sporo na minusie, ale i takie które nadadzą mi się na wypad do lasu, na pole z psem, czy na polowanie jak pizgać będzie. Nieprzemakalne i ciepłe. Powiedzmy coś do 400 złociszy (wiem wiem szału nie ma, ale poprzednie wyhaczyłem za 250, a przebujałem w nich ze 4-5 sezonów i do tej pory je mam).
 
Siemanko dobrzy ludzie, jest tu ktoś kto ogarnia temat butów zimowych z ukierunkowaniem na trekkingowe? Moje wiekowe już badury potrzebują zastępstwa, nie chcę w ciemno kupować, a myślałem żeby wypróbować inną markę. Nie chodzi mi o jakiej kurwa alpy, himalaje, everestu zimą zdobywać nie będę (latem też nie). Potrzebuję mieć w czym pohasać po mieście jak będzie chujowa pogoda - plucha, deszcz albo sporo na minusie, ale i takie które nadadzą mi się na wypad do lasu, na pole z psem, czy na polowanie jak pizgać będzie. Nieprzemakalne i ciepłe. Powiedzmy coś do 400 złociszy (wiem wiem szału nie ma, ale poprzednie wyhaczyłem za 250, a przebujałem w nich ze 4-5 sezonów i do tej pory je mam).
Jeżeli nie znajdziesz nic godnego do 400zł to ja szczerze bardzo polecam buty firmy Chiruca. Praktycznie każdy model. Niektóre można kupić już za 400-500zł. Bardzo dobra firma, mam jedną parę i jestem zadowolony. Ogólnie jest to firma dobrze mi znana bo w Lasach Państwowych bardzo popularna i wielu moich znajomych w nich lata po lesie dzień w dzień przez kilka lat.
 
Back
Top