Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Jeżeli nie znajdziesz nic godnego do 400zł to ja szczerze bardzo polecam buty firmy Chiruca. Praktycznie każdy model. Niektóre można kupić już za 400-500zł. Bardzo dobra firma, mam jedną parę i jestem zadowolony. Ogólnie jest to firma dobrze mi znana bo w Lasach Państwowych bardzo popularna i wielu moich znajomych w nich lata po lesie dzień w dzień przez kilka lat.
Chiruce kojarzę, bo kuzynka ma sklep myśliwski i ma je na stanie odkąd pamiętam. Tylko tam głównie lecą buty za 700+. Stąd nie brałem ich nawet pod uwagę, ale rozejrzę się i ewentualnie zagadam, czy czegoś taniej nie mogą sprowadzić. Dzięki!
 
Chiruce kojarzę, bo kuzynka ma sklep myśliwski i ma je na stanie odkąd pamiętam. Tylko tam głównie lecą buty za 700+. Stąd nie brałem ich nawet pod uwagę, ale rozejrzę się i ewentualnie zagadam, czy czegoś taniej nie mogą sprowadzić. Dzięki!
Tak na szybko znalazłem te najtaniej. Jest Gore-tex jest podeszwa Vibram w sumie więcej nie trzeba a jakość wykonania i trwałość tych butów jest mega.
http://chiruca24.pl/buty-chiruca-cares-22,3,16,5429
Kuzynka na pewno bez vatu Ci ogarnie ;)
 
Odebrałem zamówione AJ1... Nigdzie nie napisano, że wersja czarna zimowa ma świecące w ciemności znaczki i sznurówki... Co za shit... Idą za zwrot.
 

Nie miałem do czynienia z żadną z tych marek, ale z tych trzech wykluczyłbym drugą opcję, ponieważ jako jedyna jest syntetykiem. Skoro mówisz, że ma być to obuwie do chodzenia po mieście, to unikałbym takiego materiału, bo takie buty cechują się słabą wentylacją i po jakimś czasie będą - delikatnie mówiąc - śmierdzieć.
 
Według mnie jeżeli miałbyś dać te 130$-140$ to lepiej kupić Chiruce. Tym bardziej, że ostatnio pare osób pisało tutaj, że The North Face mocno popsuli się z jakością.
 
Według mnie jeżeli miałbyś dać te 130$-140$ to lepiej kupić Chiruce. Tym bardziej, że ostatnio pare osób pisało tutaj, że The North Face mocno popsuli się z jakością.
Pozostają jeszcze te Merrelle.
@s3pp Ty chyba miałeś do czynienia z nimi o ile kojarzę?

Chociaż coś czuję, że wybór padnie na hiszpańskie buciki ;) jeszcze widziałem, że Red Rock podobne jakościowo i wizualnie.
 
rDmnqEt.png


Za 550zl - worth or not? Ile ultra boosty na wyprzedazach chodza?
 
@husarz Merrele zawsze na propsie. Jedyny mały minus to ich "obłość", kawał buta:)
TNF tak jak pisałem wcześniej to, w moim przekonaniu, już nie ta marka co kiedyś. Poszli masowo i dostało się po jakości. Cenowo nadal stoją wysoko.
Zamieniłem TNF na HH, kupiłem nawet ostatnio drugi raz z rzędy The Forester od HH. Nie mialem jeszcze okazji założyć bo pogoda jeszcze za dobra.
 
Back
Top