Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Chodzi ktos/mierzyl w Jordan Future Boot ? Jak sie sprawuja w nasza zime ? Zastanawiam sie a w sklepach nie ma,tylko online.
 
Panowie Cortezy od łyżwy... Wygodne to chujstwo?

Bardzo spoko ale wiadomo jak smigasz na systemie zazwyczaj to bedziesz czul sie jak w skarpetkach. Oczywiscie tylko skora i lepiej TROSZKE przymale niz za duze.Jak juz sie rozbija to ciezko o bardziej spersonalizowana i wygodna pare. :)
 
Bardzo spoko ale wiadomo jak smigasz na systemie zazwyczaj to bedziesz czul sie jak w skarpetkach. Oczywiscie tylko skora i lepiej TROSZKE przymale niz za duze.Jak juz sie rozbija to ciezko o bardziej spersonalizowana i wygodna pare. :)

Szczerze to myślałem o nylonach... Aż taka lipa?
Co do rozmiaru to najkowe 44 pasuje na mnie jak ulał więc z tym nie ma problemu.
 
dzięki za tipa z ataf.pl - 3 pary butków wjeżdzają :beer:

edit: kurcze, miesiac temu kupiłem tubulary za 400 stówki po czym odesłałem mówiąc sobie, że pewnie w zime będą sporo tańsze. I proszę - 249zł :D
 
Last edited:
Powiem szczerze, że jeszcze nie widziałem żeby nmd kosztowały tak nisko - 349 zł to kurwa serio zajebista cena za tą technlogię ( primeknit i boost )
 
Powiem szczerze, że jeszcze nie widziałem żeby nmd kosztowały tak nisko - 349 zł to kurwa serio zajebista cena za tą technlogię ( primeknit i boost )
smierdzi ten sklep tanio cos
Adidas Nmd R1 Primeknit Japan Triple White za 309 ale juz niedostepne.
 
Powiem szczerze, że jeszcze nie widziałem żeby nmd kosztowały tak nisko - 349 zł to kurwa serio zajebista cena za tą technlogię ( primeknit i boost )
nmd to tak chujowy but, ze te 350zl to i tak duzo, szczegolnie meshowe
 
Za stary jestem, żeby mówić co kto ma kupować, bo o gustach się nie dyskutuję... fakt jest taki, że nmd kosztują 649-749 zł, a tutaj o 50% mniej.
juz pomijajac wyglad, to pieta sie przeciera niesamowicie, w meshu stopa sie poci, widzialem duzo osob tez dziury sie robia, a boost to nie to samo co w ub
 
Za stary jestem, żeby mówić co kto ma kupować, bo o gustach się nie dyskutuję... fakt jest taki, że nmd kosztują 649-749 zł, a tutaj o 50% mniej.
Jak alibaba mowi ze but jest chujowy to tak jest!

Pierdole i anuluje zamowienie, wole nie ryzykowac
 
Rzeczywiście dobre promo, daj bóg, że nie ma rozmiarów butów, które mnie intereszą. Już miałem od bidy jakieś Lebrony chwycić, ale też nie było rozmiarów.
Tak odbiegając trochę to muszę uspokoić swój butoholizm. Nie tak dawno kupiłem buty na zimę, a wczoraj już miałem w rękach AJ1. Pomyślałem, że co będę w jakichś HH latał jak mogę ładnie w jedyneczkach przebiegać...:jjsmile:
 
Na ATAF-ie dodatkowe 20% na przecenione i 30% na te bez przeceny. Kupon Ważny do niedzieli 05.11.17
ATAFWEEN30
ATAFWEEN20

Chuj, nie wytrzymie jak coś nie zamówi:jimcarrey:
 
Do mnie dzis przyszla paka z atafa.Adidas ma przejebana rozmiarowke. 44 za malo wiec tubulary musze odeslac, natomiast court'ow 44 nie bylo wiec zgodzilem sie na wyslanie 44,5 i na szczescie [pasuja, chociaz w poroanniu do Nike strasznie waskie sa te buty.

Panowie, jak zwykle biale Air Force 1 wysokie na zime? Mocno przechodzi woda przez te dziurki? Musze na cos zamienic Tubulary.
 
Last edited:
Back
Top