Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Wziąłem 44 Timby i oczywiście za duże. Serio stopa mi się skurczyła na starość. :) Muszę wymienić na 43. D'oh! Ale na żywo ładne i bardzo wygodne, aż dziwnie.
 
Wziąłem 44 Timby i oczywiście za duże. Serio stopa mi się skurczyła na starość. :) Muszę wymienić na 43. D'oh! Ale na żywo ładne i bardzo wygodne, aż dziwnie.
No mogłem Ci napisać. Np. Nike Asicsy 43 są mi za małe, 44 są OK ale minimalnie duże. Adidas 43,5 za mały a Timberlandy 43,5 idealne
 
Diadory bardzo dobra jakość. Cena-jakość lepszej nie znajdziesz, może jeszcze firma Saucony jest na tym samym wysokim poziomie. Diadory bardzo często są przeceniane, więc polecam poczekać.
Te już są przecenione. Wiesz jak wychodzi rozmiarówka ?
 
No mogłem Ci napisać. Np. Nike Asicsy 43 są mi za małe, 44 są OK ale minimalnie duże. Adidas 43,5 za mały a Timberlandy 43,5 idealne
No kurwa, podchwytliwe to jest, bo moim zdaniem 28 cm jednej firmy to 28 cm drugiej firmy, kiedy powinno być trochę inaczej. :| No nic, mają 30 dni na wymianę więc mam nadzieję, że nie będzie problemu. Myślę jeszcze czy właśnie 43 czy 43.5. Chyba zaryzykuję z 43.5, bo tak jak napisałeś, Nike mam 44.
 
No kurwa, podchwytliwe to jest, bo moim zdaniem 28 cm jednej firmy to 28 cm drugiej firmy, kiedy powinno być trochę inaczej. :| No nic, mają 30 dni na wymianę więc mam nadzieję, że nie będzie problemu. Myślę jeszcze czy właśnie 43 czy 43.5. Chyba zaryzykuję z 43.5, bo tak jak napisałeś, Nike mam 44.
To tak jak ja. Ja bym brał 43.5
 
Nie wiem właśnie, ale popytam i dam znać.

@baju co do Timbów to mogłeś pytać, bo się je bierze 1 w dół przeważnie ;)
No kurwa, ale tylko ja tu widzę idiotyzm, że centymetr nierówna się centymetrowi? Nie mówię już nawet o Ralphach (ta, mam jedne) - tam mam rozmiar... 42, lol. Jordany/Nike mam 44 więc spróbuję 43.5 w Timbach - myślę, że te pół cm zrobi różnicę OK.
 
No kurwa, ale tylko ja tu widzę idiotyzm, że centymetr nierówna się centymetrowi? Nie mówię już nawet o Ralphach (ta, mam jedne) - tam mam rozmiar... 42, lol. Jordany/Nike mam 44 więc spróbuję 43.5 w Timbach - myślę, że te pół cm zrobi różnicę OK.
Niestety każdy producent ma swoją rozmiarówkę. Ogólnie powinno patrzeć się na długość wkładki, ale to nie zawsze się sprawdza.
 
miejsce do dupy, ale ma ktoś może link do koszulki jaką miał GSP po walce? Są wszystkie, ale nie te, albo nie umiem szukac :D
 
Na 50style, 40% na drugą rzecz. Sporo rzeczy jest i duża rozmiarówka. Można łączyć ubrania z butami itd.
 
@aqua @herrflick Jordany Spizike. Mieliście styczność? Chcę nabyć, ale nie mam gdzie na żywca zobaczyć, a interesuje mnie materiał na czubku buta.

Tylko Retro, reszta Jordów się nie liczy ;)

a Tak serio to oni z kilku modeli wzieli coś i tak powstały Spizike, brzydkie takie dla mnie.
 
Wyrwałem rano Pigeony, widzę, że cena już poszła o 100% na jebaju.
a ja je mialem 3 razy w koszyku i mi nie przechodziło zamówienie, pozniej sie skapnałem, że mam ustawioną płatność na paypala,a tam 11 zł :D

Za to powinąłem humany tylko nie moj rozmiar, zobaczymy jak ze sprzedażą ich.
 
ceny na jebaju to fikcja

Zadna fikcja skoro aukcje schodza.

a ja je mialem 3 razy w koszyku i mi nie przechodziło zamówienie, pozniej sie skapnałem, że mam ustawioną płatność na paypala,a tam 11 zł :D

Za to powinąłem humany tylko nie moj rozmiar, zobaczymy jak ze sprzedażą ich.

Mi tez mulilo troche na paypalu. Gdzie sprzedajesz? Na ebay?
 
Back
Top