Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

mordki jak będą jakieś wyprzedaże na buciki, albo spodnie to mnie oznaczajcie, bo chyba się taki okres rabatowy zaczyna.
Pondro ;)
 
a co chcesz kupic dokladnie
na zimę jakieś buciki, niekoniecznie zimowe, bo mi kurwy zxy przemakają
buty,klasyka,adidas-zx-700,50878203-big.jpg

no i jeansy, albo jakieś joggery przyjacielu.
 
mordki jak będą jakieś wyprzedaże na buciki, albo spodnie to mnie oznaczajcie, bo chyba się taki okres rabatowy zaczyna.
Pondro ;)

Jogery brałem ostatnio dwie pary: jedne jeansowe z medicine, drugie z house materiałowe. Polecam oba (obie? chuj wie).
Od jakiegoś czasu, w temacie spodni, przyjąłem taktykę taniej a częściej i więcej. Pierdolę płacić po 400 zł za spodnie. Kupię takie dwie pary po 100-120 zł za sztukę bo zawsze na jakis rabat się załapię i nawet jak się przetrą po roku to wyjebane i następne bęk.

Wyprzedaże jeszcze nie. Jak chcesz się załapać na konkret to poczkaj Panie do pierwszego dnia po świętach.

Te nike zimowe to jakiś kurwa dramat...:damjan:
 
Jogery brałem ostatnio dwie pary: jedne jeansowe z medicine, drugie z house materiałowe. Polecam oba (obie? chuj wie).
Od jakiegoś czasu, w temacie spodni, przyjąłem taktykę taniej a częściej i więcej. Pierdolę płacić po 400 zł za spodnie. Kupię takie dwie pary po 100-120 zł za sztukę bo zawsze na jakis rabat się załapię i nawet jak się przetrą po roku to wyjebane i następne bęk.

Wyprzedaże jeszcze nie. Jak chcesz się załapać na konkret to poczkaj Panie do pierwszego dnia po świętach.

Te nike zimowe to jakiś kurwa dramat...:damjan:

Zgadzam się w 100%. Ludzie w Polsce jarają się Lee&Levis, jakby to była nie wiadomo jaka jakość. Tymczasem za o wiele mniejszą kasę dostanę spoko parę spodni w House, czy innej sieciówce.

Co do tych Nike, to jakbym miał z 15lat, to by może uszły. Teraz to poluje na jakieś fajne skórzane botki(nie mogę z tej nazwy).
 
W związku ze zwariowaną plagą mody na pikowane kurtki baleronem splendoru, zainwestowałem w ciepły kożuch z owczej skóry, który śmiało mogę polecić wszystkim tym, którzy lubią czasem postawić na styl vintage.

tyl.jpg
 
W związku ze zwariowaną plagą mody na pikowane kurtki baleronem splendoru, zainwestowałem w ciepły kożuch z owczej skóry, który śmiało mogę polecić wszystkim tym, którzy lubią czasem postawić na styl vintage.

tyl.jpg

Podoba mi się. Ma tylko jeden minus; nie założę do niego Jordanów. Odpada:)

Jaka kasa?
 
A skąd wiecie co się opłaca kupować pod resell? Gdzieś sa jakieś strony z przejrzystymi informacjami na ten temat czy po prostu kwestia wiedzy na temat modeli?
 
Ja nie wiem co tam trzeba było zrobić żeby kupić te Jordany. Dosłownie pół sekundy po premierze wybrałem romiar, a następnie czekałem w kolejce żeby wyskoczył mi komunikat że już ich nie ma:fjedzia:
 
Back
Top