Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Przy okazji zapytam. Co sądzicie o marce Wojas? Szczerze mówiąc, to nigdy nie kupowałem tego typu butów (zawsze sneakery) i się zastanawiam czy to dobry wybór na jesień/zima:
https://wojas.pl/produkt/29294/trzewiki-meskie-7226-53?rozmiar=43

No dla staruszka cacy chcociaż nie wiem czy mój ojciec by to założył;)

Nie noszę tego typu butów, ale sam mam cwelki od Badury i Ryłko. Nie powiem, nie są złe, ale noszę je tylko do pracy.

Jak chcesz jakieś zimowe buty to zerknij na HH, Timby, North Face'a.
 
No dla staruszka cacy chcociaż nie wiem czy mój ojciec by to założył;)

Nie noszę tego typu butów, ale sam mam cwelki od Badury i Ryłko. Nie powiem, nie są złe, ale noszę je tylko do pracy.

Jak chcesz jakieś zimowe buty to zerknij na HH, Timby, North Face'a.

Przecież pytałem o markę :P

Sprawdzę HH i NF, bo do Timberlandów nie jest przekonany. Kiedyś sobie kupiłem oczywiście w najbardziej popularnym kolorze, czyli "wheat", czy tam inne honey i bardzo szybko się brudziły podczas zimy.
 
Przecież pytałem o markę :P

Sprawdzę HH i NF, bo do Timberlandów nie jest przekonany. Kiedyś sobie kupiłem oczywiście w najbardziej popularnym kolorze, czyli "wheat", czy tam inne honey i bardzo szybko się brudziły podczas zimy.

Miałem NF, wprawdzie górskie, ale dla mnie jakość poszła mocno w dół, podobnie zresztą z ich odzieżą. Nie wiem jak obuwie Helly Hansen ale odzież bardzo fajnie się nosi.
 
Nie wiem jak obuwie Helly Hansen ale odzież bardzo fajnie się nosi.

Przechodziłem 3 sezony w The Forester od HH. Rewelacja; wygodne, dobrze trzymają temperaturę, przy odpowiednich skarpetach dobrze odprowadzają wilgoć na zewnątrz jednocześnie nie wpuszczając jej do środka.

Co do TNF; rzeczywiście, mam podobne wrażenia. Niestety spadki jakości nie poszły w parze z cenami.
 
  • Like
Reactions: Evo
Ktoś tu pytał o dobre buty jesienno-zimowe więc jako koneser dobrego,markowego obuwia z ręką na sercu polecam Caterpillary Hoxton:
c8675dc1864a9b6838399903632a8beb.jpg

Najsolidniejsze,najbardziej wytrzymałe buty jakie miałem.Klasyczny krój,świńska skóra,idealnie przylegające do stopy.Latem pozwalają nogom"oddychać",mimo konkretnej podeszwy bardzo wygodne,spodnie świetnie sie na nich układają(regular fity i chinosy,rurkami sie brzydze).Jak byłem z żoną w Zakopcu to kilka dni nakurwiał deszcz na przemian ze śniegiem,chlapa jak skurwysyn do kolan a ja ani razu nie musiałem iść do domu żeby zmienic skarpety na suche w przeciwieństwie do małżonki która miała szpanerskie,droższe Timberlandy.Nosze je już trzeci rok,na miasto,do pracy,w gości,jak pomagałem tacie przy rozbudowie domu na działce to też w nich więc na budowie też sie sprawdziły.Najlepsze jest to,że mimo tego że wogóle ich nie oszczędzam one nie straciły nic ze swoich właściwości!Wody nadal nie przepuszczają,bieżnik trzyma dobrze,nie śmierdzą i są jeszcze wygodniejsze.PO-LE-CAM!!!!

ps.a tak wyglądaja po 3 latach niemal codziennej eksploatacji:
DSC_5273.JPG

nawet kurwa jedna niteczka nie poszła
 
@ODYNIEC Byłyby spoko, gdyby nie ten suwak z boku.
I tak nie musisz ich odpinać żeby założyć buta,dodali je chyba tylko po to żeby Hoxtony odróżniały sie jakoś od tradycyjnych,roboczych Cat-ów.Mi te zamki sie podobają dodają butom"masywności".Zresztą mniejsza z tymi zamkami,JAKOŚĆ i STARANNOŚĆ wykonania tych butów mogłaby być prezentowana w Sevres jako wzorzec produkcji obuwia na lata i na każdą okazje.
 
I tak nie musisz ich odpinać żeby założyć buta,dodali je chyba tylko po to żeby Hoxtony odróżniały sie jakoś od tradycyjnych,roboczych Cat-ów.Mi te zamki sie podobają dodają butom"masywności".Zresztą mniejsza z tymi zamkami,JAKOŚĆ i STARANNOŚĆ wykonania tych butów mogłaby być prezentowana w Sevres jako wzorzec produkcji obuwia na lata i na każdą okazje.

Miałem Caty tylko te miodowe. But faktycznie niezniszczalny, ale kolor niestety nie na nasze warunki (zima głównie błoto).
 
315121-036-PHSRH000-2000_1024x1024.png


Widział ktoś je w jakimś promo lub podobne w ciemnych odcieniach? Potrzebuje czarne, wysokie buciwo na zimę. Nie musi być termociepłe bo wiekszość dnia siedze w aucie.

Podbijam. Któryś z maniaków widzial je gdzieś w lepszej cenie?
 
Jeśli chodzi o sneakersy to ja na zime polecam duckbooty

Nike-Lunar-Force-1-Duckboot-1.png

Dla mnie ta wersja jest nie do zaakceptowania. Kojarzysz zeszłoroczny model?

Tak przy okazji. Potrzebuję namiar na jakiś rozsądny cenowo zestaw do impregnacji i czyszczenia. Serce mi się kraja jak mam wychodzić na dwór w Michałach.
 
te duckbooty fajne, ale troche drogie, pamietam jak je po 200zl sprzedawali, ale wtedy myslalem, po co mi te buty w lato xd
timberlandy w chuj klockowate
 
Aż tak mocne są? Podobają mi się kaczuchy, na zimę dobra opcja by była.

Ku.. Baju, te buty stoją ponad 700 paczek. To jakaś profanacja. Rozumiem, MJ Retro, ale but, o którym nikt za rok nie będzie pamiętał? Do tego brzydki jak skurwysyn.
 
Ku.. Baju, te buty stoją ponad 700 paczek. To jakaś profanacja. Rozumiem, MJ Retro, ale but, o którym nikt za rok nie będzie pamiętał? Do tego brzydki jak skurwysyn.
ale zima to trzeba ceny wyjebac w kosmos, to standard w polskich sklepach
 
Ku.. Baju, te buty stoją ponad 700 paczek. To jakaś profanacja. Rozumiem, MJ Retro, ale but, o którym nikt za rok nie będzie pamiętał? Do tego brzydki jak skurwysyn.
To za grubo. :) Pamiętam, że widziałem je na jakiejś przecenie co można było zbić do tych ~400, ale koło kafla to już rzeczywiście padaka.
 
@Lemur @s3pp @baju

Duckbooty na nodze wygladają na prawdę fajnie i to są buty które co roku wychodzą, więc to nie jest tak, że jest to model zapomniany itp.
Do tego macie gwarancje watershield, przód guma, tył skóra, a podeszwa kałczukowa z duzym bieżnikiem. Celowo napisałem, że to jest sneakers, bo lepszego buta na zime w adidas/nike/itp nie znajdziecie. Co do ceny to fakt jest przegięta, ale co roku są po Zimie przeceniane do kolo 400-500 zł i wtedy są tego warte.

A zdjęcie co wrzuciłem to są właśnie z tamtego roku.
 
Back
Top