By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

@Siwy25_1 ile wyplaty wziales za ile godzin jazdy... :jimcarrey:
W tej robocie się liczy na dni nie na godziny. Ogólnie mordo ciężki temat w tej branży. Tak jak rodzajów naczep jest sporo tak samo rozbieżności w płacach są ogromne. Wszystko w zależności od firmy i specyfiki danego sektora transportu.

Sąsiad robi w normalnej spedycji to za 24 dni w trasie dostaje 12-14 na czysto. Koleś robi przewozy dla firmy na miejscu dostaje 6000 musi być dostępny 8 godziny dziennie, a faktycznie roboty ma 2 godziny dziennie. U mnie jest podstawa 3000 + premia 1500 jako główna część oskładkowana i do tego dochodzą dniówki tj 600 zł za dzień trasie/150 postojowe za leżenie chujem do góry w domu co właśnie uskuteczniam od 5 dni :awesome: ). Generalnie 10500-14500.

Natomiast tam gdzie idę do pracy od marca jest system pracy 2-1 i na początek dali na łapę 2650 E + diety + dojazdy to liczę że jak będzie wszystko dobrze to spokojnie pod te 3 kapcie E się wykręcę.
 
Ja wszystkim polecam półroczne L4 na depresję i wypalenie zawodowe.

Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Już nie mówiąc o byciu wreszcie zrelaksowanym :tysoncoffe:

A że na koszt państwa, czyli nas wszystkich?

Większość z nas jest wartościowymi pracownikami, poza kilkoma egzemplarzami, więc jeśli potrzebujecie przerwy, chcecie wkurwić szefa albo po prostu się przebranżowić, to śmiało :suchykarol:

Dłuższy odpoczynek po dwudziestu latach zapierdalania jak króliczek Duracell'a to dla mnie dobra opcja, nie mówiąc o tym, że w tym okresie przygotowałem się do zdobycia nowej pracy w lepiej płatnym zawodzie i ją zdobyłem, czyli będę dostarczał do wspólnej kasy jeszcze więcej hajsu na Wasze urlopy. Win-win. ::snoopd::

Wam również tego życzę - wyznaczania sobie pojebanych celów i ich realizacji krok po kroku, a że można przy okazji się zrelaksować? To nawet lepiej :einsteinsmoke:

Edit: tak dużo jednak tej kasy nie dostarczę, bo po paru miesiącach przechodzę na B2B, jak już założę firmę w Czechach.

Wyjdzie mi 5k więcej miesięcznie, a za 5k to ja sobie spokojnie ubezpieczenie kupię nawet i za 1000, a 4k na emeryturę odłożę.

To dopiero win-win :lesnarhappy:

Edit2 : już nie mówiąc o tym, że mój hajs w Czechach będzie znacznie bezpieczniejszy :suchykarol:
 
Ja wszystkim polecam półroczne L4 na depresję i wypalenie zawodowe.

Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Już nie mówiąc o byciu wreszcie zrelaksowanym :tysoncoffe:

A że na koszt państwa, czyli nas wszystkich?

Większość z nas jest wartościowymi pracownikami, poza kilkoma egzemplarzami, więc jeśli potrzebujecie przerwy, chcecie wkurwić szefa albo po prostu się przebranżowić, to śmiało :suchykarol:

Dłuższy odpoczynek po dwudziestu latach zapierdalania jak króliczek Duracell'a to dla mnie dobra opcja, nie mówiąc o tym, że w tym okresie przygotowałem się do zdobycia nowej pracy w lepiej płatnym zawodzie i ją zdobyłem, czyli będę dostarczał do wspólnej kasy jeszcze więcej hajsu na Wasze urlopy. Win-win. ::snoopd::

Wam również tego życzę - wyznaczania sobie pojebanych celów i ich realizacji krok po kroku, a że można przy okazji się zrelaksować? To nawet lepiej :einsteinsmoke:
Może Ty się jeszcze kurwa zajmiesz hodowlą jedwabników
:roberteyeblinking:
 
Ja wszystkim polecam półroczne L4 na depresję i wypalenie zawodowe.

Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Już nie mówiąc o byciu wreszcie zrelaksowanym :tysoncoffe:

A że na koszt państwa, czyli nas wszystkich?

Większość z nas jest wartościowymi pracownikami, poza kilkoma egzemplarzami, więc jeśli potrzebujecie przerwy, chcecie wkurwić szefa albo po prostu się przebranżowić, to śmiało :suchykarol:

Dłuższy odpoczynek po dwudziestu latach zapierdalania jak króliczek Duracell'a to dla mnie dobra opcja, nie mówiąc o tym, że w tym okresie przygotowałem się do zdobycia nowej pracy w lepiej płatnym zawodzie i ją zdobyłem, czyli będę dostarczał do wspólnej kasy jeszcze więcej hajsu na Wasze urlopy. Win-win. ::snoopd::

Wam również tego życzę - wyznaczania sobie pojebanych celów i ich realizacji krok po kroku, a że można przy okazji się zrelaksować? To nawet lepiej :einsteinsmoke:

Edit: tak dużo jednak tej kasy nie dostarczę, bo po paru miesiącach przechodzę na B2B, jak już założę firmę w Czechach.

Wyjdzie mi 5k więcej miesięcznie, a za 5k to ja sobie spokojnie ubezpieczenie kupię nawet i za 1000, a 4k na emeryturę odłożę.

To dopiero win-win :lesnarhappy:

Edit2 : już nie mówiąc o tym, że mój hajs w Czechach będzie znacznie bezpieczniejszy :suchykarol:
Do jakiego miasta masz zamiar się przenieść? Praga czy coś bliżej granicy i jakieś spokojniejsze okolice?
 
Do jakiego miasta masz zamiar się przenieść? Praga czy coś bliżej granicy i jakieś spokojniejsze okolice?
Na razie wcale nie planuję - praca zdalna i tyle. Potem - kto wie? Może gdzieś pod Ostrawą będę se skuna uprawiał :einsteinsmoke:
 
FIRE osiągnie w tydzien po ogłoszeniu przedsprzedaży
Według mnie należy mu się za te 3,5 roku dawania tylu wartościowych treści za darmo. Nie ma drugiego takiego miejsca w polskim internecie gdzie można dowiedzieć się tak dużo o etf, dywidendówkach czy obligacjach. Mało tego nie daje tam jedynie samych podstaw ale tez sporo tematów dla osób, które wiedza już trochę o inwestowaniu.
 
Według mnie należy mu się za te 3,5 roku dawania tylu wartościowych treści za darmo. Nie ma drugiego takiego miejsca w polskim internecie gdzie można dowiedzieć się tak dużo o etf, dywidendówkach czy obligacjach. Mało tego nie daje tam jedynie samych podstaw ale tez sporo tematów dla osób, które wiedza już trochę o inwestowaniu.
Dzięki Twoim podpowiedziom trafiłem na jego blog i zdecydowanie potwierdzam, że to najlepsze miejsce tego typu w polskim internecie.
Też uważam, że należy mu się.
 
Według mnie należy mu się za te 3,5 roku dawania tylu wartościowych treści za darmo. Nie ma drugiego takiego miejsca w polskim internecie gdzie można dowiedzieć się tak dużo o etf, dywidendówkach czy obligacjach. Mało tego nie daje tam jedynie samych podstaw ale tez sporo tematów dla osób, które wiedza już trochę o inwestowaniu.
Dokładnie. Jakoś 2.5 roku temu wpadłem na niego przez Iwucia i czapki z głów, bo tak Poprawiłem swoją sytuację finansową przez darmowego bloga, że klękajcie narody.

Książkę kupie od razu jak FF iwucia niech się chlopowi wiedzi, bo robi kawał roboty.
 
Back
Top