Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Jest jeszcze inny kickster? :juanlaugh: najlepszy fikołek był chyba z autami elektrycznymi gdzie najpierw byly be a zaraz później zwrot o 180' po konsultacjach z ekspertami. Szkoda mi czasu na tak miałkie wypełniacze czasu.
Nie wiem czy jest inny, nie szukałem :awesome:

Lubie go odpalić w drodze do roboty(dobrze zmontowane filmy i dobrze się go słucha), a aż tak wnikliwie go nie prześwietlam. No i kto z YT dzisiaj nie jest sprzedajny.

Łysy z m4k to już w ogóle szołmen i reklamiarz zanim film się zacznie 15 reklam i sam cały w ciuchy i gadżety reklamowe odjebany.
 
Nie wiem czy jest inny, nie szukałem :awesome:

Lubie go odpalić w drodze do roboty(dobrze zmontowane filmy i dobrze się go słucha), a aż tak wnikliwie go nie prześwietlam. No i kto z YT dzisiaj nie jest sprzedajny.

Łysy z m4k to już w ogóle szołmen i reklamiarz zanim film się zacznie 15 reklam i sam cały w ciuchy i gadżety reklamowe odjebany.
Łysy gada o sobie w 3ej osobie. To mi wystarczy
 

Wiocha na zewnątrz śmieć w środku , cena miliony monet...ale niektóre marki tak mają od zawsze.
Kiedyś miałem okazję obejrzeć Lamborghini countach. To było takie zło jeśli chodzi o wykonanie wnętrza że zapytałem właściciela czy to replika i czy sam ją wykonał w garażu. Niezłą gafę strzeliłem a on tylko się rozesmiał.
 
ZmCsKAi.png
 
os7ktkpTURBXy8zNGJlZmMzY2NlYzA4ZDIxOGNkZGEzNmZjY2Q1MTYyOC5qcGeSlQLNAXcAwsOVAgDNAXfCww.jpeg
ile można skasować za wymianę rozrusznika? W niektórych silnikach pół godziny roboty. Tutaj Lexus V8. Spuszczamy wodę, demontujemy kolektor ssący. To w silniku vvti czyli tym że zdjęcia. Jak jest bez vvti to jest pierdolona rurka od EGR której po 30 latach nikt nie odkręci a nieudana próba grozi wyjmowaniem silnika i skrzyni biegów. Tak więc ze względu na tą JEBANĄ rurkę odkręcamy pół wydechu, wał napędowy, skrzynie od podłogi. Po przechyleniu silnika że skrzynią przedłużka 1,2 metra i możemy odkręcić rozrusznik od strony podłogi.
 
Wymiana żarówki honda Accord 8 kurła. Chuj do dupy jebanych inżynierówView attachment 73506

View attachment 73513ile można skasować za wymianę rozrusznika? W niektórych silnikach pół godziny roboty. Tutaj Lexus V8. Spuszczamy wodę, demontujemy kolektor ssący. To w silniku vvti czyli tym że zdjęcia. Jak jest bez vvti to jest pierdolona rurka od EGR której po 30 latach nikt nie odkręci a nieudana próba grozi wyjmowaniem silnika i skrzyni biegów. Tak więc ze względu na tą JEBANĄ rurkę odkręcamy pół wydechu, wał napędowy, skrzynie od podłogi. Po przechyleniu silnika że skrzynią przedłużka 1,2 metra i możemy odkręcić rozrusznik od strony podłogi.
Za tę żarówę to powinni projektanci wisieć, bo to jest kpina z klienta.
Bracholowi w doblo niedawno walnął alternator. Znajomy wymieniał i trochę mnie poprzeklinał, bo miała być szybka robota...
 
View attachment 73513ile można skasować za wymianę rozrusznika? W niektórych silnikach pół godziny roboty. Tutaj Lexus V8. Spuszczamy wodę, demontujemy kolektor ssący. To w silniku vvti czyli tym że zdjęcia. Jak jest bez vvti to jest pierdolona rurka od EGR której po 30 latach nikt nie odkręci a nieudana próba grozi wyjmowaniem silnika i skrzyni biegów. Tak więc ze względu na tą JEBANĄ rurkę odkręcamy pół wydechu, wał napędowy, skrzynie od podłogi. Po przechyleniu silnika że skrzynią przedłużka 1,2 metra i możemy odkręcić rozrusznik od strony podłogi.
Panie kto to kurwa wymyślił?
:korwinstupid:
 
@Risky mam pytanko.
Rozważam/Zastanawiam się nad kupnem samochodu z rynku wtórnego USA/Kanada. Do dyspozycji 50k w porywach 60k papieru. Mogę pozwolić sobie na oczekiwanie , gdyż póki co mam czym jeździć. Szukam wygodnego samochdou z segmentu D i w związku z tym dwa pytania :
- czy wogole brac pod uwagę Amerykanca? Czytałem, że można doprowadzić auto do stanu używalności i być do przodu 20-30% wartości tego samego pojazdu kupionego na rynku europejskim.
- jaki samochód w zakresie 40-60k polecasz ? Wiadomo, dziś już nie ma idealnych wozów ale :
- szukam czegoś co przy rozsądnej eksploatacji nie pierdoli się jak Ukrainka na socjalu
- możliwe rozsądne koszty eksploatacyjne spalanie/ koszty wymiany materiałów eksploatacyjnych
- nie jestem uprzedzony do żadnej marki, za stary jestem

Chcialbym przeczytać co masz do powiedzenia jako ekspert na forum. Twoje zdanie będzie pewnie jednym z kluczowych argumentów więc jak znajdziesz chwilę, to wiesz :roberteyeblinking:
 
Back
Top