Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Civic VIgen Aero B20vtec , Prelude h22 turbo ale to już raczej przeszłość bo sprzedaje właśnie projekt na części i Lexus LS400 Mkll po lifcie na dupowoz. Marzy mi się teraz amerykańska zabawka zamiast hondy i zbieram kasę na Corvette c5
 
Panowie powoli zaczynam rozglądać się za nowym autem, kwota do 50 tysięcy. Teraz mam avensisa rocznik 08 kombi. Jest zajebisty bo wszystko się w nim mieści. Chciałbym coś w typie suv albo inne kombi albo duży sedan.
 
Panowie powoli zaczynam rozglądać się za nowym autem, kwota do 50 tysięcy. Teraz mam avensisa rocznik 08 kombi. Jest zajebisty bo wszystko się w nim mieści. Chciałbym coś w typie suv albo inne kombi albo duży sedan.
Mondeo 2.0 hdi.
Pakowny i nieprzekombinowany
 
Pany, stare Audi A4. Centralny się chyba zjebal i otwiera tylko wlew. Nie wiadomo czy prąd jest no ale raczej jest bo tak to by nie otwierał wlewu. Dziwne, bo z kluczyka otwierał szyby a teraz też nie otwiera a to chyba z centralnym nie jest połączone? Jakieś pomysły jak otworzyc tego trupa bez wzywania magika? Nie wiem, próbować rozładować aku i wtedy może kluczykiem otworzy pojedyncze drzwi? No ale jak rozładować? :D otwierać i zamykać ten wlew tak długo aż się aku wyładuje?
:cryme:
 
Pany, stare Audi A4. Centralny się chyba zjebal i otwiera tylko wlew. Nie wiadomo czy prąd jest no ale raczej jest bo tak to by nie otwierał wlewu. Dziwne, bo z kluczyka otwierał szyby a teraz też nie otwiera a to chyba z centralnym nie jest połączone? Jakieś pomysły jak otworzyc tego trupa bez wzywania magika? Nie wiem, próbować rozładować aku i wtedy może kluczykiem otworzy pojedyncze drzwi? No ale jak rozładować? :D otwierać i zamykać ten wlew tak długo aż się aku wyładuje?
:cryme:
Kluczem powinenes otworzyc drzwi nie wazne czy jest aku czy nie :zakręcony:
 
Jakieś pomysły jak otworzyc tego trupa bez wzywania magika?
Mi się kiedyś bateria od pilota rozładowała, to wsadziłem kluczyk do zamka, przekręciłem i takim sposobem otworzyłem, ale jak masz jakiegoś keylessa to może tak?

 
Może sprawdzał tylko wlew. Niech spróbuje z drzwiami.

Mi się kiedyś bateria od pilota rozładowała, to wsadziłem kluczyk do zamka, przekręciłem i takim sposobem otworzyłem, ale jak masz jakiegoś keylessa to może tak?


Chyba niejasno się wyraziłem. Wszystko było próbowane. I pilotem i bezpośrednio kluczykiem do jakiegokolwiek zamka otwiera tylko wlew :D jakaś pojebana akcja bo nigdy nie spotkałem się z tym żeby nie otworzyły sie drzwi bezpośrednio od kluczyka
 
Chyba niejasno się wyraziłem. Wszystko było próbowane. I pilotem i bezpośrednio kluczykiem do jakiegokolwiek zamka otwiera tylko wlew :D jakaś pojebana akcja bo nigdy nie spotkałem się z tym żeby nie otworzyły sie drzwi bezpośrednio od kluczyka
Bagażnik tez zamknięty?
 
Bagażnik tez zamknięty?
Też.

A cudowanie z jakimiś drucikami raczej odpada bo ten „pstryczek” od zamka jest wciśnięty na zero w drzwi. Trza by było za klamkę od wewnątrz szarpać. Chyba najtaniej będzie wyjebać szybę :cryme:
 
Też.

A cudowanie z jakimiś drucikami raczej odpada bo ten „pstryczek” od zamka jest wciśnięty na zero w drzwi. Trza by było za klamkę od wewnątrz szarpać. Chyba najtaniej będzie wyjebać szybę :cryme:
Taniej będzie wezwać ślusarza.
 
Szyba boczna na Allegro po 20zł, a wymienić to pół godziny roboty
Ty, w mojej starej Fieście było tak, że jak chciałem otworzyć drzwi kluczykiem (bo aku padł) to przy przekręcaniu szło gładko aż napotykało się opór, nieświadomie można by to pomylić z końcem sekwencji kręcenia, ale wtedy trzeba było pchnąć mocniej, użyć trochę siły i dopiero wtedy zamek się otwierał. Może on tym kluczykiem tylko luz niwelował a samej akcji otwierania nie inicjował? :zakręcony:
 
Ty, w mojej starej Fieście było tak, że jak chciałem otworzyć drzwi kluczykiem (bo aku padł) to przy przekręcaniu szło gładko aż napotykało się opór, nieświadomie można by to pomylić z końcem sekwencji kręcenia, ale wtedy trzeba było pchnąć mocniej, użyć trochę siły i dopiero wtedy zamek się otwierał. Może on tym kluczykiem tylko luz niwelował a samej akcji otwierania nie inicjował? :zakręcony:
Zapytam, ale no raczej to coś innego skoro kluczykiem poprzez zamek w drzwiach otwiera wlew.
 
Kiedyś rozładował mi się akumulator (który mam w bagażniku), klapa od bagażnika bez prądu się nie otwiera, tylną kanapę otwiera się od środka bagażnika i zagadka jak chuj :muttley:. Na szczęście mogłem otworzyć maskę i znajomy mechanik od innego akumulatora jakoś kablami podłączył minus do karoserii, plus chuj wie gdzie i już prąd był, nigdy bym na to sam nie wpadł :damjan:
 
Też.

A cudowanie z jakimiś drucikami raczej odpada bo ten „pstryczek” od zamka jest wciśnięty na zero w drzwi. Trza by było za klamkę od wewnątrz szarpać. Chyba najtaniej będzie wyjebać szybę :cryme:
Ja wchodziłem do a4 B5 przez tylne drzwi, odchylasz w rogu u góry najpierw śrubokrętem potem łomem. Tylko z wyczuciem, potem drut na końcu zagięty na końcu i łap za klamkę w drzwiach przednich. Łatwiej jest złapać przednie (Przynajmniej mi było łatwiej)
 
Kiedyś byłem wezwany do sądu pracy (w jednej z firm, z którymi współpracowałem było dochodzenie prowadzone czy córka właściciela pracowała przed zapyleniem) Oprócz mnie jeszcze kilku znajomych. No i jeden ziom zatrzasnął kluczyki w aucie stojącym po drugiej stronie ulicy od głównego wejścia do sądu. Robiliśmy włam do jego auta kilka metrów od sądu i nikt się nie zainteresował.
 
Back
Top