Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Czy ktoś z tu obecnych miał kontakt lub posiada wiedzę odnośnie Opla Signum/Vectra 2.0T 175km? Ten sam silnik co w Saabie. Myślę nad kupnem i szukam info jak z awaryjnoscia i kosztami
 
@Comber @Seven25 i reszta. Ford Focus III z silnikiem 2.0 TDCi, tylko nie wiem który wariant mocy, ma to sens?

Pochwale się, kupilem tego Focusa, przejechalem juz 4tys km i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jest to wersja 2.0 140KM, zrobiony czip BRP Stage 1 na 170KM. W trasie przy tempomacie na 150km/h pali rowniutkie 6l, na majowke bylismy w Bieszczadach 800km w 4 osoby po gorkach spalilo 5.5l. Poki sie nie posypie jakas dwumasa, turbo, czy DPF to jest ekonomicznie :D W srodku jak postoi na sloncu troche plastiki skrzypia, ale idzie wytrzymac. No i fajno, ze sedan bo troche mniej ich niż hatchbackow i kombi.

Sorki, ze taki brudny na zdjeciu, ale nie mam innego:D
60241774_398760730719386_3635199446762913792_n.jpg
 
Pochwale się, kupilem tego Focusa, przejechalem juz 4tys km i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jest to wersja 2.0 140KM, zrobiony czip BRP Stage 1 na 170KM. W trasie przy tempomacie na 150km/h pali rowniutkie 6l, na majowke bylismy w Bieszczadach 800km w 4 osoby po gorkach spalilo 5.5l. Poki sie nie posypie jakas dwumasa, turbo, czy DPF to jest ekonomicznie :D W srodku jak postoi na sloncu troche plastiki skrzypia, ale idzie wytrzymac. No i fajno, ze sedan bo troche mniej ich niż hatchbackow i kombi.

Sorki, ze taki brudny na zdjeciu, ale nie mam innego:D
View attachment 16141
Niech służy jak najlepiej :beer:
 
Pochwale się, kupilem tego Focusa, przejechalem juz 4tys km i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jest to wersja 2.0 140KM, zrobiony czip BRP Stage 1 na 170KM. W trasie przy tempomacie na 150km/h pali rowniutkie 6l, na majowke bylismy w Bieszczadach 800km w 4 osoby po gorkach spalilo 5.5l. Poki sie nie posypie jakas dwumasa, turbo, czy DPF to jest ekonomicznie :D W srodku jak postoi na sloncu troche plastiki skrzypia, ale idzie wytrzymac. No i fajno, ze sedan bo troche mniej ich niż hatchbackow i kombi.

Sorki, ze taki brudny na zdjeciu, ale nie mam innego:D
View attachment 16141
Stylistycznie stało się tu wiele dobrego kiedy porównamy go z potworkiem w postaci Focusa sedan Mk1.
 
Stylistycznie stało się tu wiele dobrego kiedy porównamy go z potworkiem w postaci Focusa sedan Mk1.
Stylistycznie wyglada nawet jak male Mondeo, nie jest to jakies piekne auto, ale w obecnej sytuacji jak dla mnie bardziej niz wystarczalne. Smieszna wersja wyposazenia w srodku jest, bo ma podswietlane napisy "Focus" w progach, podswiatlana gałke zmiany biegów, keyless system, tempomat, dwustrefowa automatyczna klime, a nie ma niestety czujników parkowania, USB, AUX ani BT :(
 
Stylistycznie wyglada nawet jak male Mondeo, nie jest to jakies piekne auto, ale w obecnej sytuacji jak dla mnie bardziej niz wystarczalne. Smieszna wersja wyposazenia w srodku jest, bo ma podswietlane napisy "Focus" w progach, podswiatlana gałke zmiany biegów, keyless system, tempomat, dwustrefowa automatyczna klime, a nie ma niestety czujników parkowania, USB, AUX ani BT :(
W takim razie polecam zainwestować w Roidmi 3s, mała dwuportowa ładowarka samochodowa z transmiterem FM, który radzi sobie naprawdę spoko. W kategorii gadżetu do auta to moje najlepiej wydane 60 złotych ever.
 
W sumie zainstalowalem addona ktory wyswietla załączniki w cytatach :) only for you and your maluch :) jakkolwiek to brzmi :)
 
W takim razie polecam zainwestować w Roidmi 3s, mała dwuportowa ładowarka samochodowa z transmiterem FM, który radzi sobie naprawdę spoko. W kategorii gadżetu do auta to moje najlepiej wydane 60 złotych ever.
Kupiłem odpowiednik od Alfawise bo właśnie zastanawiałem się nad tym Roidmi, ale pojawiła się okazja z tym Alfawise (40zl z Gearbest), jak na razie jestem zadowolony, gra dobrze rozmowy można odbierać, jakość rozmow w miarę, taka żeby parę słów zamienić
 
Mobile mobile, ma ktoś doświadczenie ze sciaganiem aut z usa, a może znacie jakąś zaufana firme, która wyszuka/sprawdzi auto i potem pomoże sprowadzić do Polski?
 
kurła pany moze ktos wie gdzie znajde +- realną wartosć rynkowa pojazdu?
musze akcyze zaplacic a niewiem ile warta maszyna zeby sie pozniej zaden kutasnik nie czepiał
 
Back
Top