1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Anonimowe grubaski

Discussion in 'Rocks Trening' started by wolftime, Dec 30, 2016.

1. mewson

mewson Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,948
    Zdobyte Lajki:
    1,392
    Punkty:
    1,190
    A nóż jakaś rola wpadnie...?
    :beczka:

wolftime, HubiSSJ3 and mampytanie like this.
  2. wolftime

wolftime BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,004
    Zdobyte Lajki:
    553
    Punkty:
    140
    Rzucanie fajek i dieta to jedyne wyjscie. Jak sie ciesze nie pale i kg leca w dół.

O to chodzilo!

3. wolftime

wolftime BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,004
    Zdobyte Lajki:
    553
    Punkty:
    140
  4. Drzewo

Drzewo Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    473
    Zdobyte Lajki:
    260
    Punkty:
    40
    Żaden problem, w rok to osiągniesz. Chyba, że teraz ważysz 200kg, i składowo to prawie sam tłuszcz, wtedy bym to rozłożył na jakieś trzy lata :redford:

5. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,778
    Zdobyte Lajki:
    4,260
    Punkty:
    1,790
    Wrzucałem tu kiedyś swoją metamorfozę, już takim tucznikiem nie jestem jak kiedyś. Co prawda od czasów tej wrzucanej fotki przytyłem 7kg, ale w w tym +3cm do obwodu ramion :redford:

wolftime and Drzewo like this.
  6. wolftime

wolftime BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,004
    Zdobyte Lajki:
    553
    Punkty:
    140
    W sposob naturalny w rok? Ja to tak sceptycznie podchodze bo zawzze ciezko mi bylo osiagnac pozadana sylwetkę

7. Drzewo

Drzewo Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    473
    Zdobyte Lajki:
    260
    Punkty:
    40
    Jak nie chcesz jojo, to nie można za szybko gubić, ani na zbyt restrykcyjnej diecie, bo i tak wróci masa, i tak. Dodatkowo ścisłe diety również wkurwiają organizm, bo jak dotniesz za bardzo, to organizm się zacznie bronić, i zaraz obuduje tłuszczem - bo musi tak robić. Zastanów się - jest zima, wpierdalasz organizm na minę, bo zamiast obudować tłuszczem, to ty tłuszcz redukujesz.

Organizm jest w szoku, bo jak to tak? Nie wolno przecież w zimie chudnąć, bo zginiesz...Bo chudzi w zimie giną.

Grunt to zrozumieć proces (bo to nie jest prosta linia, tylko sinusoida). Od kilkunastu lat (w Polsce) możemy jeść co chcemy, i ile chcemy. Wcześniej było to możliwe tylko dla bogaczy, a nawet oni nie wszystko mieli w czasie zimy. Stąd organizm nie jest przyzwyczajony do codziennej porcji koktailu białkowego, czy schaboszczaka. Tak kurwa nigdy nie było. Proste. A nasze ciała nie zmienią całego DNA w ciągu kilku lat.

Chudnięcie to sinusoida, raz lepiej, raz gorzej. Robienie masy to sinusoida. Uczenie się to też sinusoida. Prawie wszystko jest sinusoidą, tylko tangensoida i cotangensoida nie są ;)

Więc - max. 4 kilo na miesiąc, najlepiej bez zbyt dużych restrykcji, bo zima.

Trzeba po prostu znalezć proporcje pomiędzy pizzą, stejkami, a sałatkami i czipsami.:jimcarrey:

I alko...:jon:

I treningiem...:beczka:

wolftime likes this.

Share This Page