1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Anonimowe grubaski

Discussion in 'Rocks Trening' started by wolftime, Dec 30, 2016.

1. wolftime

wolftime Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    481
    Zdobyte Lajki:
    220
    Punkty:
    140
    Siemanko, mam taki pomysł. Ponieważ nosze się z zamiarem redukcji i odkładam, a w nowy rok większość pewnie robi jakieś założenia (chuj że nie wychodzą ) wychodzę z pomysłem założenia tematu, w którym będziemy opisywać swoją drogę od początku 2017 w celu osiągnięcia założonych efektów. Zakładam teraz tetat żeby sprawdizc czy ktoś jest chętny na tego typu "zabawę " może w grupie bedize raźniej. Ja ze swojej strony główne cele to doprowadzenie prawego kolana do należytego działania plus redukcja ok 10 kg jak się uda to więcej. Co Wy na taką akcję ? Przyłącza się ktoś ?
    Myślę też że moznaby tu wrzucać pomocne artykuły czy porady innych osób w celu unikania błędów.

duubertowa, cruor and MysticBęben like this.
  2. MysticBęben

MysticBęben UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,411
    Zdobyte Lajki:
    14,429
    Punkty:
    290
    Propsuję
    Ale ja nie jestem anonimowy. Mój bęben widziało pół forum :(

duubertowa, Kapitan Ameryka and PIR like this.
  3. cruor

cruor WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,537
    Zdobyte Lajki:
    2,567
    Punkty:
    790
    Też jestem za. Moje noworoczne (2016)postanowienie odnośnie chudnięcia, skończyło się przybraniem na masie ponad 10 kg i pierwszym w życiu przekroczeniem setki na wadze. Teraz zdobyłem przyczółek na 98 kilogramie i od stycznia zamierzam atakować niższą wagę. Obawiam się, ale lekko, że moje odchudzanie w 2017 może zakończyć się zaproszeniem na galę Rizin, jako nowy Baruto:DC:
    Ale próbować będę!!!!:irish:

straszny_raptor likes this.
  4. skunx

skunx Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,653
    Zdobyte Lajki:
    4,912
    Punkty:
    1,190
  5. PIR

PIR Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,060
    Zdobyte Lajki:
    2,199
    Punkty:
    790
    Miasto:
    Londyn
    Home Page:
    Ja wjeżdżam na grubo. 184cm wzorstu 110 na wadze. Zbijam do 90, tzn taki mam plan :DC:

A teraz zapierdole klasykiem :

6. wolftime

wolftime Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    481
    Zdobyte Lajki:
    220
    Punkty:
    140
    Opcja nieanonimowi tez wchodzi w gre ;)

7. Zordon

Zordon Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    619
    Zdobyte Lajki:
    441
    Punkty:
    490
    Jak co roku plan jest taki żeby trochę zrzucić i pewnie jak co roku się to skończy ale spróbować można.

8. herrflick

herrflick Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,060
    Zdobyte Lajki:
    2,614
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Słoneczny Północny Zachód
    89.90kg stan na teraz. Zjezdzamy ponizej 8 dych.Nie ma deadline'u bo nie pale od niedawna i nie wiem jak bedzie z metabolizmem.Poza tym to stary juz jestem i moze byc troszke ciezej.Ale twardo cisne.

lugasek likes this.
  9. wolftime

wolftime Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    481
    Zdobyte Lajki:
    220
    Punkty:
    140
    Ja tez musze fajurki rzucic, troche mi sie to gryzie logistycznie z redukcja

10. rash

rash Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,272
    Zdobyte Lajki:
    1,337
    Punkty:
    290
    Rzucanie fajek jest dobre na robienie masy :mamed:

11. nicos

nicos EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,774
    Zdobyte Lajki:
    1,676
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ja rzuciłem 6/7lat temu - łatwo nie było, ale mi pomagała czerwona herbata w duużych ilościach i bieganie. Parę kilo wskoczyło, ale w miom przypadku to nie był problem.

12. herrflick

herrflick Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,060
    Zdobyte Lajki:
    2,614
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzucam na 6-10 miesiecy potem urlop,dużo melo i wracam do nałogu.
    Wiem ze bez sensu ale tak juz jest. Dzwigne tym razem.
    Dzieki za rade.

Do wszystkich fit ludków tutaj -jak wygladaja wasze sniadania ktore zabieracie do pracy ?

13. NAK

NAK Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    235
    Zdobyte Lajki:
    52
    Punkty:
    1,790
    Szejk białkowo-tłuszczowy: mleko kokosowe 100 ml / 100 ml wody/ pół awokado/ kakao ciemne jakieś 20 g / wiórki kokosowe 20 g- opcjonalnie garść wymoczonych orzechów ( włoskich, laskowych), 3 surowe żółtka / 30 g białka w proszku. Jak masz opcję zjeść jeszcze w domu jajecznica z 5 całych jajek z 100 g boczku/ ogórkami kiszonymi lub innym warzywem. Im więcej posiłków wciśniesz w siebie, tym bardziej podkręcisz swój metabolizm ( oczywiście nieprzesadzone porcje i dobre jakościowo, nieprzetworzone jedzenie). Ja kontynuowałbym B/T posiłki do trzech pierwszych w czasie dnia. Po śniadaniu jeszcze 2 posiłki z cyklu tłuste mięso + warzywo + oliwa. Generalnie unikanie z rana węglowodanów aby przed/ po treningowo wpakować ich w siebie potrzebną ilość. Polecam stestować na sobie. Dieta białkowo/ tłuszczowa, z ładowaniem węglowodanami przed i po wysiłku daje mega efekty w walce z fatem, a i samopoczucie zdecydowanie na plus:)

Last edited: Jan 3, 2017
    Przemek and herrflick like this.
  14. herrflick

herrflick Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,060
    Zdobyte Lajki:
    2,614
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Wow to jest odpowiedz.
    Dzięki wielkie.Sprawdzę na 100 procent.Taki brak węgli nie odbija się na kondycji psycho-fizycznej w ciągu dnia?
    Muszę być ostry jak brzytwa w pracy.

Jakies inne sugestie czy inne life-hacki co do śniadań ?

15. NAK

NAK Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    235
    Zdobyte Lajki:
    52
    Punkty:
    1,790
    Daje Ci 100% gwarancje zadowolenia, kazdemu proponuje tydzien testu na samym sobie. Sam bylem zwolennikiem typowo kulturystycznego menu, ktore jak pozniej sam zauwazylem nie ma racjonalnego wytlumaczenia. Pakowanie się od rana owsianka, pozniej makaronami itp sprawia, ze jestes ociezaly, a i wyrzut insuliny po jedzeniu węglowodanów powoduje chwilowe uczucie energii, aby po chwili zmieniło się to w jeszcze wieksze uczucie zmeczenia/ sennosci. Nie ukrywam, ze moje podejscie do pozywienia zmienilo się wraz z "mauriczomanią". O swoje pozywienie dbam wyjatkowo restrykcyjnie, unikam rowniez laktozy i glutenu, ale nikogo nie bede namawial do tego typu zmian. Kazdy moze stestowac na sobie co daje taka dieta, a ma ona podloze naukowe, a nie tylko "bo kolega na silowni mowil, ze owsianka jest dobra na mase". Pokazalbym swoja 2 letnia przemiane, ale nie lubie eksponowac sie w internecie. Moge tylko powiedzieć, ze bf spadl mi z 15%, do okolo 8. Zarazilem również kilka osob tym systemem zywienia i kazda z nich po czasie przyznala mi rację, ze jest to mega sensowna opcja. Duzo osob boi sie, ze bedzie chodzila głodna bez węglowodanów, co jest straszna bzdurą, bo tluszcze nie dosc, ze dluzej sie uwalniaja to maja wieksza wartość energetyczna niz węglowodany. Jem kolo 4-5 k kalorii na dzien, a sylwetka zmienia sie caly czas na lepsze przy jednoczesnym zachowaniu wagi +/- 80 kg. Gdy chcesz troche zredukowac wage wystarczy lekko obciac kalorycznosc, a waga będzie leciala w moment w dol. Musisz uwierzyć mi na slowo bo testowalem naprawdę duzo wariantow odzywiania i tak skutecznego jak aktualny nie bylo mi dane spotkac. Polecam chociaz tydzien próby, a gwarantuje, ze przyznasz mi rację i szkoda bedzie Ci kombinowac z innymi systemami, bo ten dziala wyjatkowo skutecznie, a i posilki są mega smaczne i nie monotonne. Polecam zainteresowac sie dietą paleo, jak i "samuraja".

16. lugasek

lugasek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,799
    Zdobyte Lajki:
    7,181
    Punkty:
    1,190
    :mamed:
    Reszta ok.

17. Comber

Comber UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,995
    Zdobyte Lajki:
    12,593
    Punkty:
    1,190
    Potwierdzam. Przez ostatni rok starałem się trzymać podobnego schematu, wykluczyłem białe pieczywo oraz cukier, do tego doszła siłownia tj. FBW 2-3 razy w tygodniu, dzięki czemu ze 103 kg zszedłem do 85 kg.

18. skunx

skunx Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,653
    Zdobyte Lajki:
    4,912
    Punkty:
    1,190
    Jakieś inne pomysły na bezwęglowe śniadania? Tylko bez golonki i flaków poproszę.

19. lugasek

lugasek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,799
    Zdobyte Lajki:
    7,181
    Punkty:
    1,190
    Jajo.

skunx likes this.
  20. Comber

Comber UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,995
    Zdobyte Lajki:
    12,593
    Punkty:
    1,190
    Jajko sadzone/jajko w koszulce/jajecznica, kabanos/bekon, ogór kiszony/pomidor, ewentualnie kula mozarelli z warzywami i oliwą.

Pat Bateman and skunx like this.

Share This Page