Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

Ja po tym kursie bym odpuścił Mmameda,
Wrzosek fajnie się zaprezentował na dzisiejszym media treningu, jak się Koike w nic ładnie nie wkręci to powinno być jednostronnie. Ja bym go dorzucił do tego zestawu.
Hmm... A gdyby zamiast Mameda, dać over 1.5? Na lvbecie jest 1.59 na to. Co prawda, Mamed odsyła rywali dosyć szybko do krainy snów, ale sądzę, że Borysa nie ubije poniżej półtora rundy.
 
Hmm... A gdyby zamiast Mameda, dać over 1.5? Na lvbecie jest 1.59 na to. Co prawda, Mamed odsyła rywali dosyć szybko do krainy snów, ale sądzę, że Borysa nie ubije poniżej półtora rundy.
No w sumie powinni to troszkę dłużej pociągnąć, osobiście to bym prędzej celował w tę opcję niż Mameda po 1.33
 
Ja gram Borysa. Wierzę, że ugra to bokserko + zapaśniczo. Mamed zawsze był bardzo groźny w pierwszej rundzie, a nokaut na Barnatcie, który kopał 3 lowkingi pod rząd bez gardy nie przekonuje mnie, że Khalidov poskłada Polaka. Mańkowski bokserko jest lepszy, a dzięki zapasom powinien dotrwać do 2 odsłony, gdzie powinno być z górki. Jeśli Czeczen ma wygrać, to raczej w pierwszej rundzie.
 
Odemnie lecą dwa kupony:
Borys+Różal+Wrzosek
Gamrot+Popek+Różal+Wrzosek+Held
 
Ja gram Borysa. Wierzę, że ugra to bokserko + zapaśniczo. Mamed zawsze był bardzo groźny w pierwszej rundzie, a nokaut na Barnatcie, który kopał 3 lowkingi pod rząd bez gardy nie przekonuje mnie, że Khalidov poskłada Polaka. Mańkowski bokserko jest lepszy, a dzięki zapasom powinien dotrwać do 2 odsłony, gdzie powinno być z górki. Jeśli Czeczen ma wygrać, to raczej w pierwszej rundzie.
I do tego kurs wzrósł do 3.05 :D
 
Pudzian - Popek - Mamed - Gamrot - Lipski

Co myślicie? Poza 'wypierdol ćpuna', rzecz jasna. Dokładać coś?

BTW. Na LVbet wprowadzają dodatkowe opcje dla niektórych walk :)

zamiast Mameda zagraj Popka przez KO TKO lub dyskwalifikacje i już masz z 1.68 skok na 2.00 lub tak jak chłopaki podpowiadają zagraj Zombiego
 
Ja gram Borysa. Wierzę, że ugra to bokserko + zapaśniczo. Mamed zawsze był bardzo groźny w pierwszej rundzie, a nokaut na Barnatcie, który kopał 3 lowkingi pod rząd bez gardy nie przekonuje mnie, że Khalidov poskłada Polaka. Mańkowski bokserko jest lepszy, a dzięki zapasom powinien dotrwać do 2 odsłony, gdzie powinno być z górki. Jeśli Czeczen ma wygrać, to raczej w pierwszej rundzie.
Jedyne czego się obawiam to zasięg mameda ale też gram Borysa. Ma lepszy boks i zapasy a treningi z Gamerem powinny mu pomóc w parterze.
 
Jedyne czego się obawiam to zasięg mameda ale też gram Borysa. Ma lepszy boks i zapasy a treningi z Gamerem powinny mu pomóc w parterze.

Zapasy jak najbardziej Borys, niebezpieczeństwo z pleców od Mameda równie wysoki poziom
Ale Borys jest lepszym strikerem? Jest niesamowicie elektryczny w tym co robi, wywierający presję ale to wszystko
Ankosiaki podnoszą umiejętności stójkowe, ale pewnego pułapu nie przeskoczysz np. zardzewiały Drwal z rozwiniętym stójkowo Materlą był o niebo lepszy, przegrał w wiadomy sposób.
 
Pudzian - Popek - Mamed - Gamrot - Lipski

Co myślicie? Poza 'wypierdol ćpuna', rzecz jasna. Dokładać coś?

BTW. Na LVbet wprowadzają dodatkowe opcje dla niektórych walk :)

Zostaw ćpuna. I zostaw taki kupon. Zadaje się że na LVbet jak na kuponie masz 5 walk i jedna ci nie wejdzie to zwracają do 50 zł?

Ja zagrałem tak jak ty + WRZOSEK i SOKOUDJOU. Za tego ostatniego dostałem PPV free ;)

okk.jpg
 
Dzięki za info z LVbet, poszedł dodatkowy kupon. Jak na cebule przystało bonus na transmisje ksw + bezpieczny kupon ;)
601-flat-tires-wide.jpg

Kod na transmisje dostałem więc jeszcze wysyłają

:tysonhappy:
 
Last edited:
Back
Top