Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

zakładał ktoś konta na LV z anglii ? pisze mi że nie mogę z tego kraju się zarejestrować
 
55536.png


:kis:
 
Dorzucam Wójcika po 2.07



Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :}

8467b376cc5b022f94baad43f9861bc7.png


21.39 na sportbecie. Gość ma rekord 7-0 w MMA.
 
Jak ktoś jeszcze ma zamiar pograć to w miarę dobre promo dzisiaj w totolotku -> +12% do wygranej

GRAJ BEZ PODATKU!

Zagraj w piątek kupon prosty TotoMix lub Live z minimalnym kursem 2,00 za minimum 100 złotych i zwiększ swoją wygraną aż o 12%

Na skróty
Kupon prosty TotoMix lub Live za minimum 100 zł
Minimalny kurs na kuponie 2,00
Podwyższenie wygranej o 12%
 
Fajna analiza ale uważam, że nie docenia się Koike, chaotyczna stójka zdezorganizowała Anzora a potem gleba i poddanie pamiętajmy, że Wrzosek ma pas bo wyszczekał sobie walke z Sowińskim i wygrał z powodu kontuzji przeciwnika
 
Fajna analiza ale uważam, że nie docenia się Koike, chaotyczna stójka zdezorganizowała Anzora a potem gleba i poddanie pamiętajmy, że Wrzosek ma pas bo wyszczekał sobie walke z Sowińskim i wygrał z powodu kontuzji przeciwnika
Stójka Anzora a Wrzoska to dwa różne światy. Azhiev myślę zlekceważył trochę Koike. Kleber będzie sie bił czwarty raz na KSW i można wyciągnąć wnioski.Moim zdaniem do parteru w ogóle nie dojdzie.Wrzosek jest mocniejszy fizycznie a w stójce go zdominuje. Wygrana pasa z powodu kontuzji Sowińskiego - ile można? Kontuzja to jest jak sobie coś zrobisz a jak ktoś Ci napierdoli, że nie widzisz przez ślipia i ze łba leje sie jak ze świni to jest nie zdolność do walki. Dwa podobne słowa ale jednak różnica.
 
e-przyjaciele, miałem kilka miesięcy przerwy u buków, i te kilka miesięcy temu to się stawiało na Betsafe u Unibet, ale widze jedno i drugiej hój strzelił.

Gdzie teraz stawiacie na KSW? LV BET, czy coś inego? I tak w skrócie o co chodzi z bonusem od LV BET z mnożeniem bonusu?

Ode mnie leci
Różal + Wójcik
Gamrot + Popek + Wrzosek + Wójcik
 
Kornik to człowiek guma. Czy tylko ja mam wrażenie, że Wrzosek może klepać? Ciągle mam nieodparte wrażenie, że wpakuje się w jakieś poddanie z dupy. Niby Wrzosek powinien ogarnać ale mam ciągle dylemat.

Mamed duży na tle Borysa. Jakbym miał stawiać to chyba Mameda niestety.

Gamer, Popek (śmiesznie to brzmi ale jednak heh) najpewniejsi jak dla mnie.
 
e-przyjaciele, miałem kilka miesięcy przerwy u buków, i te kilka miesięcy temu to się stawiało na Betsafe u Unibet, ale widze jedno i drugiej hój strzelił.

Gdzie teraz stawiacie na KSW? LV BET, czy coś inego? I tak w skrócie o co chodzi z bonusem od LV BET z mnożeniem bonusu?

Ode mnie leci
Różal + Wójcik
Gamrot + Popek + Wrzosek + Wójcik
Ja od siebie polecam iForBet. Przy 3 wydarzeniach na kuponie i lacznym kursie kuponu minimum 2.0 nie pobierają 12% podatku przy stawianiu. Oferta jak na KSW bogata.
 
Back
Top