Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

Początkowo miałem ustalone kilka kuponów, ale jakoś potem mówię "wyjebane" i pograłem 2 kupony kirasa :D

Także @kiras niech Robbie będzie z nami :robbie: i się uda.
Haha, że też jeszcze ludzie są na tym forum co grają moje głupie kupony :evil:
Czasami stawiałem na czuja a tu tak nie wiem, wydaje mi sie, że wejdzie. Ale może też nie wejść :crazy:
Było sie kiedyś kotem.:bomb: Oby sie nam jebło
 
Gram Gamrot, Wrzosek + Soko.


Zastanawiałem się nad Gallegosem. I w sumie nadal się zastanawiam.

Chłop wagi nie zrobił, nie wygląda dobrze pod względem fizycznym, jestem ciekaw jaka będzie statystyka obaleń po walce Damiana, ale jak obali czy nadzieje się na poddanie z pleców

Coś czuję , że Damian TKO, natomiast nie opłaca się tego grać kompletnie.
 
Haha, że też jeszcze ludzie są na tym forum co grają moje głupie kupony :evil:
Czasami stawiałem na czuja a tu tak nie wiem, wydaje mi sie, że wejdzie. Ale może też nie wejść :crazy:
Było sie kiedyś kotem.:bomb: Oby sie nam jebło
Niech jebnie :bomb:
A jak nie jebnie to wyjebane :D
Ja już tak się nie spuszczam nad obstawianiem mma jak kiedyś :D
A kupony fajne wstawiłeś to myślę chuj skorzystam sobie. I tak jesteśmy lepsi niż ten pedryl mmafan haha
Ważne żeby Robbie wygrywał reszta mnie nie interesuję :robbie:
(Tak, jestem już trochę najebany)
 
Chłop wagi nie zrobił, nie wygląda dobrze pod względem fizycznym, jestem ciekaw jaka będzie statystyka obaleń po walce Damiana, ale jak obali czy nadzieje się na poddanie z pleców

Coś czuję , że Damian TKO, natomiast nie opłaca się tego grać kompletnie.
E to nie warto grać nic w tej walce.


Gram też drugi kupon, grubiej niż ten pierwszy: Gamrot + Kita
 
Bez tytułu.jpg
 
Przed ME byłem na minimalnym plusie, ale skończyłem na minusie. Myślałem, że Borys to wygrał.
 
chuj tam, za bardzo 'sympatia' co do niektorych zawodnikow przyslonila mi konstruktywne zlozenie kuponow
ciesze sie ze postawilem na Jurasa
najwieksze szkody wyrzadzil Wroszek :mamed:

i singiel na Rozala poszedl, wiec delikatnie na plus

pondro dla wygranych :redford:
 
kurwa mordo, a zeby ci ten stasiak koscia stanal :P po huj ci taki kurs 1.13, ja tam nie wykluczam win stasiaka.

he'll be terminated. przy tej stawce co gram 70zł w tę czy w tamtę ma znaczenie. kością może mi stanąć za to karolina. lub gus. we'll see. ale EOT no to nie ten temat.
wrzucam jeszcze ten pechowy. ktos sugerowal ze spośród wrzoska, pudziana i popka ten pierwszy jest najpewniejszy;)

pik.jpg
 
@kapitanameryka haha nic nie mow, okazalo sie, ze na 7 kuponach, 6 bylo z wrzoskiem, nie wiem jak to zrobilem, stawialem juz troche najebany ;) a tak to 5 by mi weszlo z ladnymi kursami, bo rozal mi podbil wszedzie ladnie stawke.
 
he'll be terminated. przy tej stawce co gram 70zł w tę czy w tamtę ma znaczenie. kością może mi stanąć za to karolina. lub gus. we'll see. ale EOT no to nie ten temat.
wrzucam jeszcze ten pechowy. ktos sugerowal ze spośród wrzoska, pudziana i popka ten pierwszy jest najpewniejszy;)

View attachment 6995
Hehe, to ja.
Ogólnie jestem na lekki plus (w końcu), ale Wrzosek razem z Borysem mi ujebali trochę. Na szczęście Różal (na którego bym nie postawił gdyby nie @kiras :kissed:) i Longer (na którego postawiłem już po zakończeniu walki :lol:) mnie uratowali.
 
Hehe, to ja.
Ogólnie jestem na lekki plus (w końcu), ale Wrzosek razem z Borysem mi ujebali trochę. Na szczęście Różal (na którego bym nie postawił gdyby nie @kiras :kissed:) i Longer (na którego postawiłem już po zakończeniu walki :lol:) mnie uratowali.
przelej coś z Różala bo na bułke nie mam:cryme::kis:
 
Back
Top