Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

Wiem że to kontrowersyjny typ, ale pozwólcie mi to wytłumaczyćSokoudjou to człowiek który wyprzedał swój rekord, na 6 ostatnich walk wygrał tylko dwie- z "jakimśtam" Marcelo (wówczas 4-4, obecnie 4-5), oraz 40-to letnim Hamillem, którego znokautował- jednak szczęka jego przeciwnika to była kpina od zawsze. Juras to zawodnik wszechstronny, trenujący w bardzo mocnej ekipie, do tego bardzo mocno. Serio Juras jak się za coś bierze, to robi to solidnie. Juras w materiałach medialnych, w mediach społecznościowych wygląda naprawdę solidnie. Podsumowując, Juras jest niedoceniany, a murzyn przeceniany, mógłby przegrać w parterze, ale mudżin parteru nie ma. Dodajcie do tego "Pierwiastek KSW", wchodzenie przy Śnie o Warszawe itp
Serio kurwa
 
warto inwestowac w rodzine
comment_Qao8oS3iySpGp9iH2MNwm7jqtXQSMnxq.jpg
 
Panowie prośba - muszę dobrać jedną walkę do kuponu, żeby załapać się na bonus... Która z trzech opcji wydaje Wam się najbardziej pewna?

Pudzian, Popek or Wrzosek (starałem się do rymu).
 
NIE UCZ OJCA DZIECI ROBIĆ KURWIU
btw. nie wiem po chuj zakładasz temat osobny na gadke i osobny na kupony, bez sensu to w chuj no ale wysterowany jesteś dość widze
Zakładam po to żeby było przejrzyście, bede musial poprosić admina by kasowal posty nie związane z tym tematem czyli off topic co robisz tu dziadku ze swoimi pieskami :)
 
Panowie prośba - muszę dobrać jedną walkę do kuponu, żeby załapać się na bonus... Która z trzech opcji wydaje Wam się najbardziej pewna?

Pudzian, Popek or Wrzosek (starałem się do rymu).
Wrzosek, zdecydowanie.
Przecież walki MMA, gdzie nie walczą zawodnicy sportów walki nie mogą być pewne.
 
Wrzosek, zdecydowanie.
Przecież walki MMA, gdzie nie walczą zawodnicy sportów walki nie mogą być pewne.

Każda walka nie jest pewna. Może poza starciem CM punka z Gallem;)
A bardziej serio, to Popek vs Koksu wydaje mi się łatwą do przewidzenia. Nikt mnie nie przekona że Burneika to sportowiec. To taki sam narkoman jak Popek, tyle że hormonalny. Narkohormonauta. Niemniej nadal nie wiem czy łatwiej pójdzie jemu czy Pudzianowi z Tyberiuszem.
 
Back
Top