Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

Za Różalem ostatnio to ja tak średnio ale wydaje mi sie, że wygra. Bedorf poddał sie już po paru wymianach a Różalowi tlenu nie braknie i woli walki tez. Fernando jest kawałek. Pytanie czy pójdzie na prawdziwą wojne czy na taką jak McSweeney. Marcin nie jest jakimś technicznym wirtuozem ale po takim kursie to aż grzech tego nie puścić bo Rodrigues nie grywalny.
Póki co ja bym stawiał Gamrota i Wrzoska. Na prawde rozważam granie Popka bo patrzenie na niego przez pryzmat walki z Pudzianem to żadne odzwierciedlenie na propsowanie Koksa w wygranych pojedynkach z Panem N i Panem O.
Sądzę, że taki cios jaki dostał Pudzian odłączy prąd Robertowi i będzie po walce. Wiadomo ćpun itd ale gdyby nie był taki porywczy na ostatnią walke z Pudzianem to dostałby jakiegoś ogórka i na spokojnie budował sie jako nazwijmy to jakiś tam zawodnik to inaczej by ludzie na niego patrzyli jakby brał walke po wygranej a nie po porażce. Ja uważam, że w parterze coś tam umie i totalnego nowicjusza nawet o takich gabarytach jest w stanie poddać bo skąd niby Burneika ma wiedzieć jak sie wydostać z niektórych technik? Spanikuje i sie podda bo nie ma nic do stracenia a kwit i tak zarobi a jak Popek przegra to w KSW już pewnie nie zawalczy.
Jak faktycznie pójde na hardcore to rzuce szalony kupon w moim stylu w postaci Popka Rózala Wrzoska i Gamrota.
z wszystkim sie zgadzam oprocz cpunem. nigdy bym nie zagral wraka jebanego
 
jakie zdanie macie na temat Narkun - Wójcik, chcę grać Marcina, chłop imponuje mi z walki na walkę, opanowaniem, spokojem, jest jak maszyna.
 
dla mnie Narkun - Wojcik na papierze najbardziej wyrownana walka na gali, ja bym nie ruszlal.. typowe 50/50
 
dla mnie Narkun - Wojcik na papierze najbardziej wyrownana walka na gali, ja bym nie ruszlal.. typowe 50/50
Narkun juz mial nie raz przegrywac, a poki co wszystkich nokautuje na lajcie

Wojcik ostatnio slabo wygladal szczerze mowiac, imo zostanie poddany
 
Kto to głosował? :crazy:

DAMP4M2UAAQdY6z.jpg
 
Ja już dawno pograłem Gamera (dla mnie pewniak w chuj) i Tyberiana (tutaj jestem mniej pewny). Zobaczymy, jak będzie :corn:
 
Ostatnia walka Normana nie była rewelacyjna, wręcz słaba. Gamrot powinien go zmieść. Gdzieś na forum się przewoneło, że podobno po tej walce kończy karierę. Ma ktoś link do tej wiadomości?
 
Ostatnia walka Normana nie była rewelacyjna, wręcz słaba. Gamrot powinien go zmieść. Gdzieś na forum się przewoneło, że podobno po tej walce kończy karierę. Ma ktoś link do tej wiadomości?

To była ściema, któryś z włodarzy zdementował.
 
Witam, mój drugi post, mam nadzieję że się spodoba.

KSW 39 COLOSSEUM
ADRIANE LIPSKI (8-3) VS DIANA BELBITA (8-2) - TYP 1

Diana Belbita to bardzo przeciętna zawodniczka, ostatnie pięć walk to przegrana z Barbi, ówcześnie rekord 2-0, z Eevą Siiskoen, wówczas 4-3, a Borkowska którą pokonała (wtedy 0-4, obecnie 0-6) oraz Virak Furko (wówczas 0-1, obecnie 0-3) nie mówią nic. Nic nie przemawia za jej wygraną, poza czymś co podnieca spekulantów z racji na wysoki kurs- ostatnia walka z Katarzyną Lubońską. Wygraną przez decyzje po ciężkim boju, a należy pamiętać że Lipski znokautowała naszą Kasię w trzeciej rundzie, gdzie dominowała od początku. Katarzyna przed walką z Dianą, miała wygrane tylko z zawodniczkami z negatywnym rekordem, więc jeśli walka Diany vs Kasia doszła do decyzji, to Lipski skończy to przed czasem.

DAMIAN JANIKOWSKI (0-0) VS GERARDO JULIO GALLEGOS (8-6) - TYP 1

Nie wiem skąd pomysł że Janikowski miał by to przegrać, chyba że ktoś próbuje to sobie racjonalizować, ze względu na kurs. Janikowski przez cały czas skupia się stójce, jestem pewny że jest w tej płaszczyźnie przygotowany, przecież to znany schemat, że zapaśnicy przechodzący do mma, bardzo często w swoich pierwszych walkach nokautują, właśnie dlatego że na ostatnie miesiące przed walką, szlifują tylko ten temat. Gerardo ma za zadanie nabić wynik Damianowi, włodarze KSW nie po to w niego zainwestowali, żeby teraz ściągnąć mu kogoś, kto może mu poważnie zagrozić. Gerardo nie walczy z dobrymi przeciwnikami, a w ostatnim czasie, jeśli trafi mu się ktoś znany dalej niż do sąsiedniej wsi, dostaje solidne manto. Każda płaszczyzna dla Janikowskiego.

MARCIN WRZOSEK (12-3) VS KLEBER KOIKE ERBST (21-4-1) - TYP 1

Wrzosek ostatnimi czasy pokazuje się bardzo solidnie, jest to młody prospekt, który mam nadzieje za pare lat powróci do UFC. Koike jest kotem parterowym, nie ma dyskusji, gdyby było to bjj, pozamiatał by Wrzoskiem podłogę- ale nie jest. Jeśli Sowiński dał radę unikać walki w parterze, to Wrzosek też. Cała walka będzie polegać na punktowaniu w stójce i uciekaniu od walki w parterze. Nie będzie to łatwa walka, jednak jeśli nie popełni jakiegoś głupiego błędu, wygra na punkty, albo nawet go poskłada. Pamiętajcie też o "pierwiastku KSW" które potrzebuje nowych medialnych gwiazdek, więc nie na rękę była by im przegrana Wrzoska, dlatego o decyzję sędziowską jestem spokojny.

ŁUKASZ JURKOWSKI (15-10) VS RAMEAU SOKOUDJOU (18-16) - TYP 1

Wiem że to kontrowersyjny typ, ale pozwólcie mi to wytłumaczyćSokoudjou to człowiek który wyprzedał swój rekord, na 6 ostatnich walk wygrał tylko dwie- z "jakimśtam" Marcelo (wówczas 4-4, obecnie 4-5), oraz 40-to letnim Hamillem, którego znokautował- jednak szczęka jego przeciwnika to była kpina od zawsze. Juras to zawodnik wszechstronny, trenujący w bardzo mocnej ekipie, do tego bardzo mocno. Serio Juras jak się za coś bierze, to robi to solidnie. Juras w materiałach medialnych, w mediach społecznościowych wygląda naprawdę solidnie. Podsumowując, Juras jest niedoceniany, a murzyn przeceniany, mógłby przegrać w parterze, ale mudżin parteru nie ma. Dodajcie do tego "Pierwiastek KSW", wchodzenie przy Śnie o Warszawe itp.

MATEUSZ GAMROT (12-0) vs NORMAN PARKE (23-5-1) - TYP 1

Krótka piłka, pełna dominacja Gamrota w każdej płaszyźnie, Norman to nie jest ogórek, jednak dalej jest półkę niżej, a że KSW w zapowiedzi powie o tym że to najlepszy zawodnik europy, nie znaczy że tak jest- zobacznie na jego poczynania w UFC (2-3). Poddanie ew. punkty, w ostateczności "Pierwiastek KSW" - Gamrot nie może przegrać.

MICHAŁ ANDRYSZAK (18-6) VS MICHAŁ KITA (17-8) - TYP 2

Osobiści postawie na to że pojedynek zakończy się przed czasem, jednak wacham się czy nie zagrać Kita przed czasem, Andryszak to kot, jednak sam uważa że ciągle za słaby na UFC, gdzie Kita pewnie nie dominowałby, ale by się utrzymywał. Ostatnie walki Longera to niezbyt wymagające pojedynki, z wyjątkiem silnego Estończyka, jednak Kita jest zawodnikiem pełniejszym, bardziej doświadczonym, solidniejszym. Nie jest to 80-20 jak w innych pojedynkach, jednak wskazanie dosyć solidne dla Kity, który przygotowywał się w różnych zagranicznych ośrodkach(jak zawsze) no i wygrywał walkę z Bedrofem- i właśnie to mnie martwi - jego skłonnośc do odcinania się (6 KO na 8 przegranych).

TOMASZ NARKUN (13-2) VS MARCIN WÓJCIK (10-4) - TYP 2

Kolejny ryzykowny typ. Osobiście uważam że Narkun jest okropnie przewartościowany. Dla jasności, jest to bardzo dobry zawodnik, ale okrutnie głupi, którego droga po pas skończyła by się na pierwszej walce z Goranem, gdyby nie "Pierwiastek KSW". Wójcik to okuty robot, niszczyciel który stójkę zdominuje w 100%, a i przed parterem się obroni. Jest silniejszy, lepszy w stójce, mądrzejszy w walce, no i trenuje, nie gwiazdorzy. Na jego niekorzyść zostaje parter, który niweluje dobrą obroną sprowadzeń. Jedna martwiąca mnie rzecz to "Pierwiastek KSW", który na tej gali będzie ogromnie silny, jeśli Pudzian myśli o odejściu, Khalidow mówi oficjalnie o walkach w ACB i KSW jednocześnie, to narodowy jest pięknym momentem na kreowanie nowych gwiazd- dlatego Wójcik nie może pozwolić sobie na werdykt sędziowski. Brak medialności to plus do treningów, minus do chęci posiadania go jako mistrza.

PAWEŁ MIKOŁAJUW (2-2) vs ROBERT BURNEIKA (2-0) - TYP 1

Gdyby przeciwnikiem Popka był ktokolwiek inny, nie zastanawiał bym się. Serio nawet mistrza wszecheuropy Najmana stawiał bym wyżej. Jednak Hardcorowy Litwin to kaleka gorsza od Popka. Obczajcie jego walki z Ozdobą, który zrobił mu z twarzy kebab, oraz z Najmanem. Jego krótkie rączki nie są w stanie zadać obrażeń, a kondycja leży, ustał do drugiej rundy właśnie dlatego że "ustał", z Popem musi chodzić. Zanim mnie skrytykujecie, odświeżcie sobie pamięć, bo ja też inaczej zapamiętałem jego występy i oglądałem je tylko dlatego żeby upewnić się o jego przewadze nad Popkiem- a tu niespodzianka, jaka pamięć jest zawodna. Do tego "Pierwiastek KSW", Popek generuje najwięcej sprzedaży, a druga przegrana oznacza ośmieszenie się totalne, co dobije się na jego indywidualnej karierze muzycznej, a głównie znaczy zarżnięcie kury znoszącej złotą kupę.

FERNANDO RODRIGUES (11-2) VS MARCIN RÓŻALSKI (6-4) - TYP 1

Fernando jest nikim, został ściągnięty tylko do nabijania rekordu Bedorfowi. Jednak Bedorf przegrał nie z nim a z sobą. Nie zmienia to faktu że na Różala, chociaż serce mówi inaczej, to wystarczy. Chciałbym żeby Różal wygrał i sięgnął go gdzieś w tej bójce która nas czeka, jednak Fernando jeśli tylko straci kontrolę, pójdzie w nogi i wygra. Bezpieczny bet to walka zakończona przed czasem.

MARIUSZ PUDZIANOWSKI (10-5) VS TYBERIUSZ KOWALSKI (3-0) - TYP 1

Prosty temat, jeśli tylko KSW nie ma zamiaru układać walki, żeby wykreować zastępce na emeryturę Pudzilli, to wygra. Doświadczeniem go zjada, kondycyjnie musi go zjadać po tylu latach, no i jest po prostu lepszy. Wygrane Tyberiusza to kpina, przypomina wygrane Pudziana lata temu- przeciwnicy 0-8, gościu który ma serie 5-ciu przegranych z rzędu i Akop Szostak. Nie próbował walczyć jeszcze z nikim na poziomie Pudziana, który musi przestać być odbierany przez was jako freak, chłop walczy już kupę lat, wygrał z Thompsonem który nie był już jakimś kotem, jednak takim Tyberiuszem pozamiatał by podłogę. Jeśli ktoś ma wątpliwości to tu również można podbijać kupony tym, że walka zakończy się przed czasem, ale nie spodziewałbym się niespodzianek.

MAMED KHALIDOV (33-4-2) VS BORYS MAŃKOWSKI (19-5-1) - TYP 2

Absoutnie nie słuchajcie mnie w tym typie, sportowo wszystko na Khalidova. Lepsza stójka, lepszy parter, z racji wagi w której odbędzie się walka, Borys będzie wolniejszy, a widać było w jego wcześniejszej walce że te parę kilo robi dla niego różnice. Ja jednak nie mogę trzeźwo ocenić tej walki ponieważ nie trawię Islamisty, jestem fanem Borysa no i czuje pierwiastek KSW- "Mamedzie, na starej przyjaźni która nas łączy, pozwolimy ci zarabiać w KSW, spełniać się sportowo u ziomeczków z ACB, ale pomóż nam stworzyć swojego zastępce na narodowym, nie stracisz pasa, a odwdzięczysz się nam za to że mogłeś odwiesić kominiarę i stać się najbardziej rozpoznawalnym Czeczenem w Polszy." Nazwijcie mnie wariatem, jednak KupSobieWalkę jest do tego zdolne.
 
Janikowski przejebie #potwierdzoneinfo
gosc w stojce i parterze nic nie potrafi, zapasy klasyczne to nie jest najlepsza baza pod MMA
rywal maly tur, cepiarz, silny skurwiel
 
Ja już dawno pograłem Gamera (dla mnie pewniak w chuj) i Tyberiana (tutaj jestem mniej pewny). Zobaczymy, jak będzie :corn:

Ostatnia walka Normana nie była rewelacyjna, wręcz słaba. Gamrot powinien go zmieść. Gdzieś na forum się przewoneło, że podobno po tej walce kończy karierę. Ma ktoś link do tej wiadomości?
Ja grałem Gamera na unibecie za 1,75. Nie ma szans żeby to przegrał. Parke podnieca się, że walczył z Madadim, który jest według niego lepszym zapaśnikiem od Gamera a prawda jest taka, że Reza jest klasykiem a Gamer wolnym co stanowi ogromną różnicę. Dodatkowo z tego co wiem to Gamer zapaśniczo powycierał Reze w Sztokholmie.
Kolejny plus jest taki, że Norman walczy z odwrotnej co tylko powinno ułatwić Gamerowi sprowadzenia.
 
Ja grałem Gamera na unibecie za 1,75. Nie ma szans żeby to przegrał. Parke podnieca się, że walczył z Madadim, który jest według niego lepszym zapaśnikiem od Gamera a prawda jest taka, że Reza jest klasykiem a Gamer wolnym co stanowi ogromną różnicę. Dodatkowo z tego co wiem to Gamer zapaśniczo powycierał Reze w Sztokholmie.
Kolejny plus jest taki, że Norman walczy z odwrotnej co tylko powinno ułatwić Gamerowi sprowadzenia.
a wiesz, ze unibet jest na liscie domen zakazanych?
pokaż kupon
czekam na temat z kuponami
 
Back
Top