Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

Każda walka nie jest pewna. Może poza starciem CM punka z Gallem;)
A bardziej serio, to Popek vs Koksu wydaje mi się łatwą do przewidzenia. Nikt mnie nie przekona że Burneika to sportowiec. To taki sam narkoman jak Popek, tyle że hormonalny. Narkohormonauta. Niemniej nadal nie wiem czy łatwiej pójdzie jemu czy Pudzianowi z Tyberiuszem.
Oczywiście nie chodzi mi o to, że Wrzosek to pewniak, ale moim zdaniem jest to zdecydowanie pewniejszy typ od freak fightów.
 
moim zdaniem Kleber to pewniak. Sowinski nawet nie chcial wchodzic w gre parterową a i tak wchodził z kleberem jedyne co go uratowało to nieludzkie przeprosty przecież każdy inny człowiek by klepał te balachy 10 razy a Wrzosek jest niższy od Kornika więc dla takiego parterowca z długimi nogami powinno być lepiej na niższego się kulać w TUFie Tomowi też oddawał plecy i cudem nie przegrał
 
Orientuje się ktoś czy na LVbet będzie możliwość obstawienia czegoś poza zwycięzcą walki? W chwili dodatkowe opcje są tylko na Popka / Koksa, ale to i tak jakos malutko.
 
Orientuje się ktoś czy na LVbet będzie możliwość obstawienia czegoś poza zwycięzcą walki? W chwili dodatkowe opcje są tylko na Popka / Koksa, ale to i tak jakos malutko.
z tego co zauwazylem to tylko na gale ufc sa dodatkowe opcje... wiec sie nie nastawiaj.
Tez zauwazylem ze na popka - koksa sa inne opcje i jestem zaskoczony lol
 

różal jest gotowy :D

Kita i Gamet chyba pewniaczki, co ferajna?
pojęcie pewniak to raczej klątwa.
Ja zagrałem Gamrota, uważam, że spokojnie da radę przez decyzję a może nawet i przed czasem. Lubi mańkutów, lubi parter :)
Gamer jest bardziej dynamiczniejszy, zapewne będzie miał lepszą kondycję.
 

różal jest gotowy :D


pojęcie pewniak to raczej klątwa.
Ja zagrałem Gamrota, uważam, że spokojnie da radę przez decyzję a może nawet i przed czasem. Lubi mańkutów, lubi parter :)
Gamer jest bardziej dynamiczniejszy, zapewne będzie miał lepszą kondycję.

Obejrzałem cały filmik i nie wiem co sądzić. Warunki mi się wydaja tragiczne ( chodzi mi o ilość miesca) wogole kurwa cud ze ktoś tam głowy nie rozjebal o te kaloryfery.. z drugiej strony cała ekipa skupiona na rozalu, fajnie ze Alf pomagał mu w parterze.. zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do spotkania to przez forum możemy się jakoś zgadać, tyle że nie jadę sam i zobacze z mojej strony jak to będzie :)
 
Obejrzałem cały filmik i nie wiem co sądzić. Warunki mi się wydaja tragiczne ( chodzi mi o ilość miesca) wogole kurwa cud ze ktoś tam głowy nie rozjebal o te kaloryfery.. z drugiej strony cała ekipa skupiona na rozalu, fajnie ze Alf pomagał mu w parterze.. zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do spotkania to przez forum możemy się jakoś zgadać, tyle że nie jadę sam i zobacze z mojej strony jak to będzie :)
Nabijam się z niego :d
Ja też jadę z ekipą. W sobotę około 12 będę to może się zlapiemy. Będę szukał ekipy cohones.
 
Plus to
 

Attachments

  • Screenshot_2017-05-23-06-08-17.png
    Screenshot_2017-05-23-06-08-17.png
    127.4 KB · Views: 64
Według was Gallegos jest tak wielkim underdogiem jak pokazują kursy?
Jakie macie zdanie na temat tego pojedynku?
 
Według was Gallegos jest tak wielkim underdogiem jak pokazują kursy?
Jakie macie zdanie na temat tego pojedynku?
dla mnie niewiadoma mordo. nie widzialem ani jednej walki typa, ale damian tez jakos nie wyglada dobrze w stojce, czy nawet jesli chodzi o obalenia w klatce. chuj wie, ale wiesz jak to jest, pol na pol to bierzesz tego, na ktorego jest wiekszy kurs
 
Według was Gallegos jest tak wielkim underdogiem jak pokazują kursy?
Jakie macie zdanie na temat tego pojedynku?
Nikt nie wie w jakiej dyspozycji jest Janikowski. To jego pierwsza walka mma a jego przeciwnik to typowy cepiarz. Niewiadomo jak Damian się zachowa pod presją. Moim zdaniem bez sensu go grać skoro jest koło 1.20 na niego. Ryzyko nie warte kursu
 
dla mnie niewiadoma mordo. nie widzialem ani jednej walki typa, ale damian tez jakos nie wyglada dobrze w stojce, czy nawet jesli chodzi o obalenia w klatce. chuj wie, ale wiesz jak to jest, pol na pol to bierzesz tego, na ktorego jest wiekszy kurs
No właśnie wiem. Jedna wielka niewiadomo i druga trochę mniejsza. Wydaje mi się, że Damian ma bardzo kiepską tą stójkę. Tak wyczuwam z rozmów z zawodnikami i trenerami S4. Niby chwalą, ale tak kurwać nie do końca.
Nikt nie wie w jakiej dyspozycji jest Janikowski. To jego pierwsza walka mma a jego przeciwnik to typowy cepiarz. Niewiadomo jak Damian się zachowa pod presją. Moim zdaniem bez sensu go grać skoro jest koło 1.20 na niego. Ryzyko nie warte kursu
Ja właśnie chce grać Gallegosa. Kurs na niego jest 4,50. Oprócz dyspozycji oby dwóch panów zastanawia mnie to, czy nie będzie ewentualnych środków perswazji ze strony KSW żeby Damian wygrał w debiucie.
 
No właśnie wiem. Jedna wielka niewiadomo i druga trochę mniejsza. Wydaje mi się, że Damian ma bardzo kiepską tą stójkę. Tak wyczuwam z rozmów z zawodnikami i trenerami S4. Niby chwalą, ale tak kurwać nie do końca.

Ja właśnie chce grać Gallegosa. Kurs na niego jest 4,50. Oprócz dyspozycji oby dwóch panów zastanawia mnie to, czy nie będzie ewentualnych środków perswazji ze strony KSW żeby Damian wygrał w debiucie.
to jest pewne, chyba ze irena znowu bedzie sedziowac :siara:
 
Narkoman, Pudzilla, Gamer, Zombie, Narkun
24-05.jpg


A i w miarę dobry kurs był na narkomana przed czasem w STS 2.25, Teraz widzę poleciał na 2.0 .
 
Pudzian - Popek - Mamed - Gamrot - Lipski

Co myślicie? Poza 'wypierdol ćpuna', rzecz jasna. Dokładać coś?

BTW. Na LVbet wprowadzają dodatkowe opcje dla niektórych walk :)
 
Pudzian - Popek - Mamed - Gamrot - Lipski

Co myślicie? Poza 'wypierdol ćpuna', rzecz jasna. Dokładać coś?

BTW. Na LVbet wprowadzają dodatkowe opcje dla niektórych walk :)

Ja po tym kursie bym odpuścił Mmameda,
Wrzosek fajnie się zaprezentował na dzisiejszym media treningu, jak się Koike w nic ładnie nie wkręci to powinno być jednostronnie. Ja bym go dorzucił do tego zestawu.
 
Back
Top