Zoologia , czyli o zwierzętach, owadach i innych takich.

Dzisiaj kosząc trawę, znalazłem taką o to damę.
20210906_173708.jpg
 
O kurka w Polsce nigdy nie spotkałem na wolności, ostatnio to chyba w Grecji.
To Nasz rodzimy gatunek. Do niedawna występował tylko na południu, jednak ze wzrostem temperatur powiększył swoje miejsce występowania.
 
Siema. W weekend spodziewam się nowego członka rodziny, a mianowicie psa Jack Russell Terrier na krótkich łapach (tak zwana miniatura). Jest może na forum ktoś kto ogarnia temat psów? Jestem ciekaw jaka karma byłaby najlepsza dla szczeniaka - cena oczywiście nie gra roli. Poza tym jak ktoś zna jakieś ciekawe strony lub kanały na yt dotyczące wychowania i szkolenia psa to też chętnie obczaję. Sam próbowałem popatrzeć na google, ale w większości to same jakieś chuje muje i chyba już nie potrafię w internety. Dzięki!

Jak odbiorę psiaka to wrzucę tu jakieś zdjęcie :D
 
Siema. W weekend spodziewam się nowego członka rodziny, a mianowicie psa Jack Russell Terrier na krótkich łapach (tak zwana miniatura). Jest może na forum ktoś kto ogarnia temat psów? Jestem ciekaw jaka karma byłaby najlepsza dla szczeniaka - cena oczywiście nie gra roli. Poza tym jak ktoś zna jakieś ciekawe strony lub kanały na yt dotyczące wychowania i szkolenia psa to też chętnie obczaję. Sam próbowałem popatrzeć na google, ale w większości to same jakieś chuje muje i chyba już nie potrafię w internety. Dzięki!

Jak odbiorę psiaka to wrzucę tu jakieś zdjęcie :D
Poczytaj o Purizon.
 
Siema. W weekend spodziewam się nowego członka rodziny, a mianowicie psa Jack Russell Terrier na krótkich łapach (tak zwana miniatura). Jest może na forum ktoś kto ogarnia temat psów? Jestem ciekaw jaka karma byłaby najlepsza dla szczeniaka - cena oczywiście nie gra roli. Poza tym jak ktoś zna jakieś ciekawe strony lub kanały na yt dotyczące wychowania i szkolenia psa to też chętnie obczaję. Sam próbowałem popatrzeć na google, ale w większości to same jakieś chuje muje i chyba już nie potrafię w internety. Dzięki!

Jak odbiorę psiaka to wrzucę tu jakieś zdjęcie :D
Jak byłem w Azji to radzili żeby karma nie była zbyt intensywna w smaku, bo mięso przejdzie jej smakiem coś jak z karpiem.

coś w tym musi być, bo faktucznie w potrawach nie było tego czuć - tylko sam smak dobrej jakości mięsa
 
Back
Top