Zoologia , czyli o zwierzętach, owadach i innych takich.

giphy.gif

Słoń zdał test na projektanta plakatów UFC.
 
Potrzebuje porady żywieniowej dla kota. Za 3 tyg będę miał 3 miesięcznego kota i zamierzam go zgodnie z tym co się dowiedziałem, karmić surowym mięsem. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie? Czytałem że najlepiej dawać mu zmielone z kośćmi i dodatkiem tauryny. Ktoś, coś próbował w tym względzie?
 
Potrzebuje porady żywieniowej dla kota. Za 3 tyg będę miał 3 miesięcznego kota i zamierzam go zgodnie z tym co się dowiedziałem, karmić surowym mięsem. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie? Czytałem że najlepiej dawać mu zmielone z kośćmi i dodatkiem tauryny. Ktoś, coś próbował w tym względzie?
Surowe mięso jako dodatek - jak najbardziej tak. Dieta oparta tylko na surowym wymaga suplementacji, coś jak wege. Najważniejsze by kot nie dostawał suchej, ale tylko mokra karmę.
 
Potrzebuje porady żywieniowej dla kota. Za 3 tyg będę miał 3 miesięcznego kota i zamierzam go zgodnie z tym co się dowiedziałem, karmić surowym mięsem. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie? Czytałem że najlepiej dawać mu zmielone z kośćmi i dodatkiem tauryny. Ktoś, coś próbował w tym względzie?
Niech łapie myszy i ptaki
 
Back
Top