Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Proponuje na następny zlot ogarnąć jedną nie pijącą osoby by na drugi dzień ktoś opowiedział nam co dokładnie się działo :mamed: bo widze ze nikomu za dobrze nie idzie ustalenie faktów :D
Które walki warto nadrobić tak btw? Ja pamiętam Belwitę i Leszka :mamed:

@halibut skary wyjebałem do kosza.
 
Co masz zamiar ćpać zatem?
Zaszywasz sie?
To przez ta Kurtke?
:joer::joer::joer:
Nope.
Zamierzam wtedy niedzielę poświęcić dzieciakom (Mikołajki, itp), a wiem, że jedyny sposób, żebym to ogarnął, to nie pić w ogóle w sobotę :)

Które walki warto nadrobić tak btw? Ja pamiętam Belwitę i Leszka :mamed:
W zasadzie, o dziwo, wszystkie były całkiem ciekawe - Cipek, Kita, Ariana na największy plus. Narkun z Predatorem też ciekawy pojedynek był.
 
Dobra, wiem, że już wszystkich wkurwiam, ale muszę nocną marszrutę ogarnąć :D

Jak szliśmy już po kebsie, gdzie znaleźliśmy @klimekone i @Vic3k , to większą grupą byliśmy i w okolicach Jozina, który się okazał zamknięty, i w jakiejś knajpie, chyba na Jana, koło Carpe Diem, albo w samym Carpe - tam, gdzie nam powiedzieli, żebyśmy do Sport Pubu szli na UFC. Pamięta ktoś nazwę tej knajpy - mam przebłysk, że siadłem tam na jedną chwilę i zdejmowałem kurtałkę :)
 
Dobra, wiem, że już wszystkich wkurwiam, ale muszę nocną marszrutę ogarnąć :D

Jak szliśmy już po kebsie, gdzie znaleźliśmy @klimekone i @Vic3k , to większą grupą byliśmy i w okolicach Jozina, który się okazał zamknięty, i w jakiejś knajpie, chyba na Jana, koło Carpe Diem, albo w samym Carpe - tam, gdzie nam powiedzieli, żebyśmy do Sport Pubu szli na UFC. Pamięta ktoś nazwę tej knajpy - mam przebłysk, że siadłem tam na jedną chwilę i zdejmowałem kurtałkę :)
Trzeba przeprowadzić porządne śledztwo, a nie jakieś popierdółki.
comment_FcyE30PJokipOqz80MhL5D0v6LuG0OjF.jpg
 
Dobra, wiem, że już wszystkich wkurwiam, ale muszę nocną marszrutę ogarnąć :D

Jak szliśmy już po kebsie, gdzie znaleźliśmy @klimekone i @Vic3k , to większą grupą byliśmy i w okolicach Jozina, który się okazał zamknięty, i w jakiejś knajpie, chyba na Jana, koło Carpe Diem, albo w samym Carpe - tam, gdzie nam powiedzieli, żebyśmy do Sport Pubu szli na UFC. Pamięta ktoś nazwę tej knajpy - mam przebłysk, że siadłem tam na jedną chwilę i zdejmowałem kurtałkę :)

Za chuj nie pamietam nazwy, ale wchodziło się długim korytarzem, a potem po kręconych schodach na dół do ciemnej jak pizda piwnicy. To było niedaleko kościoła wszystkich świętych.
 
@MysticBęben napisałam do Wiewiura w tej sprawie, bo pamiętam że on super wszystko ogarnial i napisal, ze nie pamieta nazwy miejsca, ale jesli chce to moze sie tam dzis przejsc i ogarnie, zobaczy.
 
Za chuj nie pamietam nazwy, ale wchodziło się długim korytarzem, a potem po kręconych schodach na dół do ciemnej jak pizda piwnicy. To było niedaleko kościoła wszystkich świętych.
Kurwa, przerażacie mnie, ja nic podobnego nie kojarzę...
 
Dobra, wiem, że już wszystkich wkurwiam, ale muszę nocną marszrutę ogarnąć :D

Jak szliśmy już po kebsie, gdzie znaleźliśmy @klimekone i @Vic3k , to większą grupą byliśmy i w okolicach Jozina, który się okazał zamknięty, i w jakiejś knajpie, chyba na Jana, koło Carpe Diem, albo w samym Carpe - tam, gdzie nam powiedzieli, żebyśmy do Sport Pubu szli na UFC. Pamięta ktoś nazwę tej knajpy - mam przebłysk, że siadłem tam na jedną chwilę i zdejmowałem kurtałkę :)
Ja byłem trzeźwy, więc możecie jak macie luki w pamięci pytać. Oczywiście wszędzie nie byłem i wielu historii ze zlotu dowiaduje się z forum :) Bęben byliśmy tu https://www.google.pl/maps/@50.0632...4!1sMIpyuW0cpVurDgjwTfphCw!2e0!7i13312!8i6656, ale nazwy tego klubu nie pamiętam. Wracając do #MisticSoftshell to ja żegnałem się z Wami po tych wszystkich przygodach to pamiętam jak dziś, że szedłeś z @klimekone pod rękę i miałeś na sobie kurtke.
 
Już pamiętam - to FREE Pub był:

13412010_1303145139713593_3268953389674059192_o.jpg


i ten łysy koleś z dziarą tak siedział, jak na tej fotce :D On nam mówił, żeby w Sport Pubie szukać.

Śledztwo zawęża swoje kręgi:
a) albo kurtka została tam, bo rozsiadłem się na momencik
b) albo - jak na Grodzkiej 50 w tym wąskim korytarzu wycieraliśmy chyba wszyscy (a przynajmniej ci grubsi) rusztowania, co tam stały, to może uwaliłem kurtkę i zdjąłem ją, żeby wytrzeć.

Będę informował o postępach
(choć wszyscy mają to już w dupie :DC:)
Free jest dopiero od 17 otwarty, wcześniej nie mogę tam zadzwonić :(
 
@MysticBęben napisałam do Wiewiura w tej sprawie, bo pamiętam że on super wszystko ogarnial i napisal, ze nie pamieta nazwy miejsca, ale jesli chce to moze sie tam dzis przejsc i ogarnie, zobaczy.
Słuchaj, to napisz mu jeszcze (bo ja, ojciec, numeru do syna nie posiadam :mamed: ), żeby na Szewskiej 17 zajrzał do kebaba Mister Kebab i zapytał o softszela czarnego, nadruk Parasoft z przodu, kurtka Russella, rozmiar 2XL, w kieszeniach zewnęrtrznych bocznych - w prawej fajki zielone malborasy i czerwona zapalniczka, albo sama zapalniczka; w lewej - płyta CD pomarańczowa z nagranym jednym kawałkiem (Oddział Zamknięty Jestem Zły), kartka papieru i długopis (bo miałem robić Wam konkursy wiedzowe, ale zapomniałem :DC::DC::DC:)
A jak nie w tym, to niech wszystkie kebaby na Szewskiej obejdzie dla pewności :D
 
Ban od cohones, to jak dostać ze 2 dni ekstra wolnego czasu na miesiąc :DC:
( @Dzihados - podałbyś staty spędzonych godzin na forum za wrzesień - wiem, że wygrywam w tej kategorii przegrańców, ale chciałbym wiedzieć, o ile godzin :mamed: )
Takiej statystyki dla pojedynczego uzytkownika nie ma, ale zaciekawiłeś mnie, może gdzieś się da to z systemu pozyskać
 
Słuchaj, to napisz mu jeszcze (bo ja, ojciec, numeru do syna nie posiadam :mamed: ), żeby na Szewskiej 17 zajrzał do kebaba Mister Kebab i zapytał o softszela czarnego, nadruk Parasoft z przodu, kurtka Russella, rozmiar 2XL, w kieszeniach zewnęrtrznych bocznych - w prawej fajki zielone malborasy i czerwona zapalniczka, albo sama zapalniczka; w lewej - płyta CD pomarańczowa z nagranym jednym kawałkiem (Oddział Zamknięty Jestem Zły), kartka papieru i długopis (bo miałem robić Wam konkursy wiedzowe, ale zapomniałem :DC::DC::DC:)
A jak nie w tym, to niech wszystkie kebaby na Szewskiej obejdzie dla pewności :D

Przekazałam, 5zł wisisz xD
 
Back
Top