Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Prośba od @Masu:

Przejmijcie kontakt z gosciem z Camino-trzeba mu dzisiaj powiedziec czy biezemy te wodki czy nie. Ustalcie na forum i niech ktos zadzwoni Dominik +48 516 050 860

Ktoś ogarnie i do wieczora zadzwoni do kolesia? Ja znikam, idę robić ogrodzenie.
BIERZEMY. No po kim jak po kim, ale po Tobie się kolego tego nie spodziewałem :< Dzwonił ktoś? Jak nie, to ja zadzwonię. 5 litrów miało być, tak?
 
@Orest w razie gdyby się hostel wysypał to syn się nie obrazi jak pewien kulturalny i ustatkowany młody mężczyzna wynajmie jego pokój?
 
@Orest w razie gdyby się hostel wysypał to syn się nie obrazi jak pewien kulturalny i ustatkowany młody mężczyzna wynajmie jego pokój?
Spoko, tylko, że uciekamy ode mnie najpóźniej o 9.00 bo mam chrzciny u siostry żony o 13.00 na wiosce i muszę być wcześniej :)
 
  • Like
Reactions: mat
Przecież będziesz :DC:
053d879919_wez_wez.jpg
 
Ja dorabiam aktualnie w hostelu, także jakoś po 23 mogę dać znać jak z dostępnością i cenami na sobotę ;) Jak będą zainteresowani to machnę rezerwację od ręki.
 
Ja dorabiam aktualnie w hostelu, także jakoś po 23 mogę dać znać jak z dostępnością i cenami na sobotę ;) Jak będą zainteresowani to machnę rezerwację od ręki.
O, ciekawe, daleko od Rynku hostel? Nie ukrywam, że to właśnie tam, na jakiejś sympatycznej ławeczce, planuję spędzić niedzielny poranek :)
 
Back
Top