Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Hehe nie. Po prostu kilka osób z redakcji ma ten weekend zagospodarowany przez rzeczy pilniejsze niż KSW i będziemy z Chmursonem działać głównie.
Maciek czy Martin, który Ci zabronił spotykania się z nami?
 
  • Like
Reactions: JB_
Ale w sobotę jesteś - to dobrze. Dzwoń do "Moniki", wprawdzie ma terminy ogarnięte na półtora roku do przodu, ale "Nedveda" zrobi Ci chętnie - od 2003 roku nie ścinała tak nikogo, a wolałaby nie wyjść z wprawy. Powołaj się na mnie i możesz wbijać w czwartkowy lub piątkowy wieczór, akurat po siłce na SWD :mamed:
 
Ja piedole. Zaraz zaproszę użytkowników do siebie do domu biorąc pod uwagę liczebność...
 
Prośba od @Masu:

Przejmijcie kontakt z gosciem z Camino-trzeba mu dzisiaj powiedziec czy biezemy te wodki czy nie. Ustalcie na forum i niech ktos zadzwoni Dominik +48 516 050 860

Ktoś ogarnie i do wieczora zadzwoni do kolesia? Ja znikam, idę robić ogrodzenie.
 
Prośba od @Masu:

Przejmijcie kontakt z gosciem z Camino-trzeba mu dzisiaj powiedziec czy biezemy te wodki czy nie. Ustalcie na forum i niech ktos zadzwoni Dominik +48 516 050 860

Ktoś ogarnie i do wieczora zadzwoni do kolesia? Ja znikam, idę robić ogrodzenie.
Masona nie będzie?
 
Back
Top