Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Były wstępne plany odwiedzin tej gali...ale coś mi mówi, że będzie musiała wygrać moja rocznica:tiphatb:
 
A właśnie,ktoś z faveli reflektuje tego Spartana w arenie?

Mam niby tą inwentaryzacje na firmie 8.10 ale jest szansa, że się wymigam i nie pójdę :lol: Wtedy pojawiłaby się okazja wyskoczenia na Spartana do Kraka

A co z UFC 204? Jesli ktoś byłby chetny na wspolne ogladanie to moglbym sie zjawić

Spartan + UFC :penn:
 
Mam niby tą inwentaryzacje na firmie 8.10 ale jest szansa, że się wymigam i nie pójdę :lol: Wtedy pojawiłaby się okazja wyskoczenia na Spartana do Kraka

A co z UFC 204? Jesli ktoś byłby chetny na wspolne ogladanie to moglbym sie zjawić

JA!
 
Mam niby tą inwentaryzacje na firmie 8.10 ale jest szansa, że się wymigam i nie pójdę :lol: Wtedy pojawiłaby się okazja wyskoczenia na Spartana do Kraka

A co z UFC 204? Jesli ktoś byłby chetny na wspolne ogladanie to moglbym sie zjawić

Spartan + UFC :penn:

Ja akurat jedynie na Spartana bym się pisał bo jeśli pojadę to z dziewczyną, a pewnie miała by obiekcje gdybym zakomunikował jej że po gali zostaje na noc w Krakowie oglądać gale a ona jedzie sama do domu :D
 
Ja akurat jedynie na Spartana bym się pisał bo jeśli pojadę to z dziewczyną, a pewnie miała by obiekcje gdybym zakomunikował jej że po gali zostaje na noc w Krakowie oglądać gale a ona jedzie sama do domu :D

Ok. Tylko tak, do oglądania UFC potrzeba by nam było lokalu, dostepu do Extreme Sport, Fight passa i lapka. Musiałaby się znaleźć wieksza grupka aby to wypaliło
 
Ok. Tylko tak, do oglądania UFC potrzeba by nam było lokalu, dostepu do Extreme Sport, Fight passa i lapka. Musiałaby się znaleźć wieksza grupka aby to wypaliło

Nie wiem, czy wypada śmiecić w tym temacie prowizorycznym zlotem tydzień później, ale laptopa zawsze mam ze sobą (wiadomo, człowiek pracy :D ) także to byłoby chyba załatwione...
 
Ja niestety Panowie wypadam. Zakładałem, że nie będę potrzebny do pracy przy KSW, ale niestety nastąpiły komplikacje i muszę oglądać cyrk samotnie.
 
Po prostu przyznaj się, że chcesz grać w domu w Wieśka 3 Dziwki Won
Hehe nie. Po prostu kilka osób z redakcji ma ten weekend zagospodarowany przez rzeczy pilniejsze niż KSW i będziemy z Chmursonem działać głównie.
 
Back
Top