Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Kurna, puściłem szalony kupon, ale chuj następny rozważniejszy będzie.
@MMAkłowicz dzięki, raczej da radę
@mat01 no tytanem intelektu nie jestem, ale głupi też nie, często masz rację, ale łatwiej się dostrzega wszystko u innych niż u siebie(tak ogółem), dzięki mordo!
 
Kurna, puściłem szalony kupon, ale chuj następny rozważniejszy będzie.
@MMAkłowicz dzięki, raczej da radę
@mat01 no tytanem intelektu nie jestem, ale głupi też nie, często masz rację, ale łatwiej się dostrzega wszystko u innych niż u siebie(tak ogółem), dzięki mordo!
U siebie też dostrzegam, wierz mi. Jak powiedziałem swojej, że jadę na weekend do Krakowa z bandą degeneratów to też powiedziała, żebym na siebie uważał, pił z umiarem i milion innych rzeczy i jakoś nie płaczę i się nie wkurwiam, bo wiem, że to mój rodzic i nawet jak będę miał 35 lat to będzie się o mnie martwić. My tu Cię życia chcemy kurwiu nauczyć. Dozoba w sobotę :beer:
 
U siebie też dostrzegam, wierz mi. Jak powiedziałem swojej, że jadę na weekend do Krakowa z bandą degeneratów to też powiedziała, żebym na siebie uważał, pił z umiarem i milion innych rzeczy i jakoś nie płaczę i się nie wkurwiam, bo wiem, że to mój rodzic i nawet jak będę miał 35 lat to będzie się o mnie martwić. My tu Cię życia chcemy kurwiu nauczyć. Dozoba w sobotę :beer:
:D tylko nie ciągnij mnie z alko, bo wiesz lubię się najebać, ale ostatnio mniej, treningi, chodź ostatnio tyle okazji raz moje urodziny, potem osiemnastka sąsiada kuzynów, moje pożegnanie przed wyjazdem
 
:D tylko nie ciągnij mnie z alko
Nie bój dupy, będziemy rzygać tak, że Mama Michiego usłyszy o tym w Telexpresie!!!
tumblr_noh1i9xW3j1sv8dblo1_500.gif
 
Oni śpiewają o poniewierce, o ulicznym hardcorowym życiu. Pumba znany był z zarządzania kilkoma burdelami, a Timon handlował po okolicy kradzionym z okolicznych wiosek bimbrem. Po tym jak to zaśpiewali poszli rozrabiać w dżungle i bałamucić antylopy.
Aha
 
No nie wiem, często ostatnio cwiczycie z chłopakami na "drążkach":}

Na pewno będziesz miał okazje zobaczyć jak Masu z Halibutem krzyżują miecze huehue
Coś taki drażliwy :D? Okres czy sraczka?
 
Back
Top