Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

My bad, masz rację, sprawdziłam, przepraszam.
Nie wiem skąd to przeświadczenie

Walcząc amatorsko bawił się w odwracanie pozycji, ale go D'Amato opierniczał, żeby tego nie robił, bo nikt nie chce bić się z mańkutami :D
 
Walcząc amatorsko bawił się w odwracanie pozycji, ale go D'Amato opierniczał, żeby tego nie robił, bo nikt nie chce bić się z mańkutami :D
I tak we wszystkich sportach walki mańkuci mają nadreprezentacje.
 
@MysticBęben
Miałem zaklepane wolne bez brania urlopu na ten dzień(tzw. wolna służba) , ale okazało się, że jeden gość wziął urlop szkolny, oraz pojawiło się jedno długie L4 i niestety, ale muszę być na służbie w tym dniu.
 
Państwowa, w OSP nie potrzebowałbym brać żadnych urlopów, bo nie jesteś niczym zobowiązany.
Myślałem, że nawet w OSP jest jakiś tam grafik, gdzie jesteś "primary duty" czy coś

Anyway, szacun! Strażaki u mnie we wiosce to dobra, wesoła ekipa :)
No i "Ognisty podmuch" i "Ladder 49" to bardzo dobre filmy! :beer:
 
To powiedz mi - macie coś w rodzaju szczątkowego grafiku, czy faktycznie luz w temacie wolnego, a jak syrena wyje - to po prostu jedziesz, jeśli jesteś w okolicy?
Jeżeli syrena wyje i przychodzi alarm / SMS na telefon to kto może, ten biegnie. Jeżeli zbierze się cała obsada, melduje się gotowość i się jedzie.
 
Przypomniał mi się dowcip:
Płonie rafineria. Kilka jednostek Państwowej Straży Pożarnej bezradnie patrzy na buchające płomienie i eksplozje nie będąc nawet w stanie zbliżyć się do pożaru. W pewnym momencie oczy wszystkich zwracają się na pojazd Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Cigacicach. 30-to letni Star mija linię jednostek PSP, taranuje ogrodzenie, w końcu zwalnia. Ochotnicy wypadają z pojazdu, błyskawiczne rozwinięcie, podają pianę po całości, pożar opanowany.
Starosta po przekazaniu gratulacji przechodzi do konkretów:
- Panowie, jak mogę się wam odwdzięczyć za tę akcję, jest coś czego potrzebujecie w jednostce?
Naczelnik OSP drapiąc się w głowę:
- Noo, w pierwszej kolejności to przydałoby się zrobić hamulce w Starze...
 
Back
Top