Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Raczej chodziło o to, że zdecyducję na miejscu (ale nie ukrywam, że w każdym przypadku - również piwnym - i tak skończy się na wódce) :)

PS. A ja szykuję na zlot dla wszystkich niespodziankę! Stay tuned... ;)
Niespodzianki a mnie nie będzie:(

PS @Cloud pamiętaj tym razem o hostessach i konkursach!
 
@Comber @Orest Warszawa będzie 17.45 na dworcu. Zdążymy małego Chińczyka zjeść i ja zdążę zrobić szybki kurs do hostelu centrum, żeby zostawić graty przed 18.30?

Ps
Serce jak dzwon, krew... jak krew, także już wiem, że mogę pić:bayan:
 
@Comber @Orest Warszawa będzie 17.45 na dworcu. Zdążymy małego Chińczyka zjeść i ja zdążę zrobić szybki kurs do hostelu centrum, żeby zostawić graty przed 18.30?

Ps
Serce jak dzwon, krew... jak krew, także już wiem, że mogę pić:bayan:
Nie. Na chinola trzeba liczyć godzinę z dotarciem, zamówieniem i zjedzeniem. Aby się wyrobić na 18 30 musimy od razu lecieć do hostelu centrum i potem do knajpy.
 
Nie. Na chinola trzeba liczyć godzinę z dotarciem, zamówieniem i zjedzeniem. Aby się wyrobić na 18 30 musimy od razu lecieć do hostelu centrum i potem do knajpy.
No to chuj tam, lećcie najpierw ze Stunnerem i Pervem na chinola, potem nas odbierzecie, skoczymy do hostelu i camino.
 
No to chuj tam, lećcie najpierw ze Stunnerem i Pervem na chinola, potem nas odbierzecie, skoczymy do hostelu i camino.
Na Starowiślnej 5 masz Hoan Kiem-ale nie wiem czy to dobre-3 minuty od naszej knajpy
 
Od której do której planowany jest zlot? Oczywiście orientacyjnie. Rozumiem, że do FP macie dostęp, żeby te godziny jakoś mijały między KSW, a kartą główną UFC?

Sorry, ale tak nabazgroliliście w temacie przez tydzień(!), że ciężko przebrnąć przez wypowiedzi:sos:
 
Od której do której planowany jest zlot? Oczywiście orientacyjnie. Rozumiem, że do FP macie dostęp, żeby te godziny jakoś mijały między KSW, a kartą główną UFC?

Sorry, ale tak nabazgroliliście w temacie przez tydzień(!), że ciężko przebrnąć przez wypowiedzi:sos:
Zlot do oporu/zgonu
 
Okkk. Postaram się być, bo widzę, że gruby zlot, ale także dla chudych ludzi.

//Ale staruchy PKP jeżdżą z Cz-wy do KRK po tej trasie.
Wbijaj śmiało. Ja teraz jestem taki chudy, że żona mnie zaczyna krytykować i sugerować, że może wróciłbym do starych nawyków żywieniowych! Uznałem jednak, że jakość a nie ilość ma znaczenie :D

PS. @ALRI rozpisz cykl na masę :werdum:
 
Back
Top