Zawodnik roku w Polsce i na świecie to?

Z Polski to Mamed, a czy Hendo, czy Jones, to zależy od przebiegu walki mistrzowskiej ;)
 
Held / Jones



Myslalem tez o Michale Materli, ale jednak trzeba promowac to gdzie sie walczy. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku Janek i Michal beda mieli ten argument za soba.
 
dla mnie Khalidov, bo jest niezaprzeczalnie najlepszy w polskich klatkach oraz Jones. rozwazylbym Bensona, ale najpierw niech zdobedzie pas :)
 
a Mamedowi coraz mniej ringów na świecie zostało... nawet w Japonii klatka staje się chyba podstawą
 
ok, ok...



kraj: mamed- szybko i ładnie dla oka, ręce składały się same do oklasków.



świat: dan henderson- mimo, że nigdy mu nie kibicuję muszę docenić jego sportową klasę. przeważyła tutaj walka z shogunem.



edit:



widzę kolega wyżej był szybszy... :-)
 
Held- za to, że jest młody,perspektywiczny i przegrał tylko z mega talentem Chandlerem.



Hendo- mimo wieku miażdży swoich klasowych przeciwników.
 
Mamed i Jon Jones



W Polsce to nie było żadnych wątpliwości, problemem było Hendo, czy Jones, ale jednak każdy wiedział w 2010, że Dan to przechuj, a Jones z top 20 stał się ... powiedzmy, żeby hejterzy nie psioczyli top 5 p4p.
 
Świat : Specjalnie czekałem z głosem do UFC 140. Zdecydowanie Jon Jones. Zawodnik Grega Jacksona ma z sobą kapitalny rok, 4 walki- 4 zwycięstwa

Polska : Mamed
 
Polska - HELD - dlatego że miał bardzo udany rok ,bardzo duży progres formy, walczył nie na swojej ziemi i w bardzo dobrej organizacji. (Co do Mameda nie miał w tym roku żadnego przeciwnika na swoim poziomie a jednak nie prezentuje przecież poziomu UFC..Materla wydaje mi się na siłę promowany w walce z Horwithem nie pokazał klasy..



Świat- JON JONES - Każdy wie dlaczego...
 
Polska: 1 Mamed 2. Materla



Świat: 1. JJ 2. JDS



-----



Lub (specjalnie dla kokosa):



Biali: JDS



Czarni: JJ



Żółci: jury postanowiło nie przyznawać nagrody
 
Back
Top