Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

jaka by nie byla to 5tys to nie malo
Domyślam się .Czy ja kiedyś dojdę do takiego poziomu ,że będę nad stawianiem takich sum myślał.Dużo musisz zarabiać ,pewnie minimum miesięczna czy się mylę?

ps.jaki biedak ze mnie ,a kilka lat po liceum to czarno to widzę
 
Last edited:
Domyślam się .Czy ja kiedyś dojdę do takiego poziomu ,że będę nad stawianiem takich sum myślał.Dużo musisz zarabiać ,pewnie minimum miesięczna czy się mylę?

ps.jaki biedak ze mnie ,a kilka lat po liceum to czarno to widzę
Nie przesadzaj. Ja w liceum nawet kieszonkowego od rodziców nie dostawałem. :) Ale wyszukałem sobie pracę dodatkową - sadziłem drzewka w soboty w firmie ogrodniczej. :D Pieniążki można zawsze jakoś uciułać, tylko trzeba się troszkę postarać i nie odrzucać różnych opcji.
 
Ja od gimnazjum zawsze miałem swój hajs, bo rypałem w weekendu u ojca w polu. Kieszonkowego nie miałem nigdy. Potem na budowie, a potem już w normalnych warunkach. Dlatego apeluję do młodych - PRACĄ LUDZIE SIĘ BOGACĄ albo sowitym spadkiem. Ewentualnie iść na medycynę albo uczyć się programowania, a wtedy wynagrodzicie sobie biedowanie do 25 roku życia. Odchodząc od tematu - co ciekawego na weekend gracie?
 
Na ten weekend nic ,szykuję kupon na ksw+ufc 23.05 i na Werduma.

Co do pracy to chodzi o taką pracę nie jakąś wakacyjną/weekendową itp. ,tylko taką na pełen etat po studiach jakiś ,chociaż jak ja maturę(bzdurę) zdam to ja nie mam pojęcia.W ogóle to praktycznie nie ma zawodów co dla mnie nie są nudne,a do dobrze płatnych to już w ogóle nie mam predyspozycji.

Ktoś jeszcze w Werduma wierzy?

Jeszcze 4 miesiące i samemu będę mógł stawiać ,a narazie ziom stawia "w moim imieniu" ,chyba jedyny plus tego,że 18 będę miał w końcu
 
W tym tygodniu Rawlings main bet (przy czym kurs zjechał, było 1.7) + O'Connel, Whittaker i Hunt za bardzo drobne
 
dmtgcz.png

Metamoris 6 jak ktoś chce fajnie zarobić :) Szkoda jedynie że nie ma walki Barnetta z Graciem to obstawienia. Jeżeli ktoś szuka największego faworyta to imo Babalu
 
Jeżeli chodzi o remisy to na poprzedniej gali 5 z 6 walk tak się skończyło.
Zawodnicy na podobnych poziomach o wysokich umiejętnościach defensywnych z reguły nie dają się poddać. Dlatego remisy bardzo prawdopodobne.
 
Tego Babalu nie byłbym taki pewien, bo pamiętam jak na Metamoris 4 sam wielki Galvao się dość długo męczył z Chaelem. A na emeryturce Sonnen nie ma lepszego zajęcia niż ćwiczenie obron przed trójkątami ;)
 
Dziś zaczyna się Giro d'Italia. Etap pierwszy to drużynowa czasówka. Proponuję dwa zakłady:

Team Tinkoff Saxo 1-3 za 1.60, co jest pewne na około 90%.
Zamiast tego można zagrać zwycięstwo etapowe tego zespołu po 9.00, ale szanse są sporo mniejsze.

Zakład można stawiać do 15.00. Miłego dnia :)
 
Uważam, że jest to ciekawy bet. 2 lata absencji to w MMA olbrzymia ilość czasu. Werdum będzie mógł się rozbujać do woli w stójce, kopiąc z dystansu i młócąc kolanami w klinczu.
Prawdopodobnie zagram Werdum przed czasem po 7.0.
 
Cain zmiecie Werduma z powierzchni ziemi
dostawał on baty w stójce od Hunta to sobie wyobraźcie co Cain z nim zrobi
jak walka dojdzie do decyzji będę w szoku
 
MMA to nie matematyka. Werdum upokorzył Browne'a, a chyba nie sądzisz, że Hunt > Browne? Wiadomo, że faworyt jest jeden, ale kurs 4.50 (7.0 na skończenie) może skusić niejednego?
 
Wg mnie to Werdum może wygrać tylko przez poddanie i jak coś stawiać to właśnie taki bet. Innego zwycięstwa po prostu nie widzę, mimo rdzy na Cainie po takiej przerwie.
 
Back
Top