Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Postawiłem Dollowaya przez decyzję po 4.33. Wydaje mi się, że Bisping jest na tyle twardy, by nie paść przez KO, a Dobermana lubię i wierzę w jego zapasy.
 
@Mr. Cloud wiesz może, czy ten ban na bonusy od betsafe obejmuje też wasz konkurs? Screen na poprzedniej stronie.

Nie mam najmniejszego pojęcia, ale obstawiam, że nie, bo to są bonusy przyznawane zdalnie, a nie z jakiegoś tam klucza/automatu jakim buk się posługuje przyznając bonusy.
 
Ja postawiłem na Askrena z one fc - no contest , 2 walki z ufc 186 weszył ale niestety Kankaapaa poległa . Poniosło mnie troszkę 4 pojedynki z 3 gal na jednym kuponie ;)
 
dobrze wjechało na nodze,trzeba sie zbroić :
2ldhrme.jpg
 
Floyd może nie przegrał jeszcze i nadal jest lotny na nogach ale dostaje sporo ostatnio jak na niego... Pacquio może tez nie jest już ten sam ale szybkość i ilość wyprowadzonych ciosów może zrobić swoje...
Floyd nie jest typem punchera więc mniej mu będzie zagrażał. Dla mnie walka niegrywalna...
 
Floyd właśnie stracił nogi w porównaniu do poprzednich walk... Co prawa i tak myślę że Money wygra ale nie dałbym 95% jak @Mickap . Floyd nie jest puncherem, ale uderzyć potrafi, ma świetny timing co w przypadku dziurawej obrony Manny'ego może dać KO. Wszyscy stawiają Floyda na PKT a może zdarzyć się wszystko, nie grać, oglądać :)
 
Mam dla was bombę, ale musicie się spieszyć i liczyć na uczciwość chłopaków bukmacherów. Patrzcie jakie są kursy na metodę zwycięstwa w walce Caina z Fabrycym na unibecie.
 
AJ 2.34 - Cormier 1,68 na bestfightodds

AJ jest w gazie, DC wchodzi na zastępstwo. Dla mnie faworyt jest jeden
 
Spytałem się o kursy AJ-DC na livechat unibet. "Proszę śledzić stronę, wyślę prośbę o wystawienie tej oferty"
 
Mam dla was bombę, ale musicie się spieszyć i liczyć na uczciwość chłopaków bukmacherów. Patrzcie jakie są kursy na metodę zwycięstwa w walce Caina z Fabrycym na unibecie.

Dzieki Suchar
Znalazlem i Postawilem £20
Jak Cain nie zardzewial to powinno wejsc
 
Strasznie się zawiodłem na unibecie. Myślałem, że to porządne chłopaki i potrafią przyjąć na klatę konsekwencje dania dupy. No ale przynajmniej przypomnieli mi, że każdy buk to wróg, którego trzeba wspólnie ograbić :)
 
Werdum ostatnio wygrywał decyzją lub KO/TKO. Cain przegrał kiedyś z JDS przez (T)KO, a Cheick Kongo podłączył go na początku pierwszej i drugiej rundy ich pojedynku. Nie raz mówiło się, że Velasquez detronizuje BJJ rywali swoją kontrolą z góry. Werdum to świetny grappler, ale byłbym nieco zdziwiony, gdyby Fabricio "zadusił Pana Kontuzję".
 
Back
Top