Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Alibaba, możesz przelać środki na konto bankowe, ale za to już jest prowizja. Ja mam sporo wydatków, więc na bieżąco wydaję płacąc kartą. W bankomatach nie wypłacam.
 
Jeśli dobrze pamiętam, to niecałe 40 złotych jest opłaty za kartę płatniczą raz do roku. Ale karty nie trzeba brać jeśli się nie chce. Za prowadzenie "konta" nic się nie płaci (przynajmniej tak było jak zakładałem swoje, ale nic mi nie pobierają w sumie). Przesył pieniędzy darmowy, chyba że konkretny bukmacher coś ściąga. Ale to widać, jak chcesz wpłacić / wypłacić pieniądze - w Betsafe na przykład zarówno depozyt jak i wypłata za pomocą Skrill są darmowe.

Hm to ciekawe z tym darmowym. Jak robiłem kiedyś wypłatę za Jona Jonesa (ponad 300 zł), to pobrało mi kilka złoty prowizji...

@cypher chyba potwierdził, że się płaci za przelew ze Skrill na bank, o to mi chodziło :).
 
Hm to ciekawe z tym darmowym. Jak robiłem kiedyś wypłatę za Jona Jonesa (ponad 300 zł), to pobrało mi kilka złoty prowizji...
skryl.png
 
@Szady
a konto bankowe skrill do czego potrzebne? bo jak nie ma numeru konta to jak tam przelać w ogóle pieniądze z normalne konta bankowego?
ta strona trustly jest zaufana? bo tam musze podać login i hasło swojego konta w banku :bye:
 
Last edited by a moderator:
@Szady
a konto bankowe skrill do czego potrzebne? bo jak nie ma numeru konta to jak tam przelać w ogóle pieniądze z normalne konta bankowego?
a jeszcze mam jedno pytanie chce wpłacić pieniądze i chcą ode mnie identyfikator mojego banku, o co chodzi?
Logujesz się na swoim Skrillu, wchodzisz na "moje konto", klikasz "zasil konto". Potem wybierasz formę płatności. Jak masz internetowe konto, to wybierasz "natychmiastowy przelew bankowy" i potem swój bank. A jak masz konto w banku stacjonarnym, to klikasz na "zwykły przelew bankowy", potem na "dalej" i pojawiają Ci się wszystkie dane konta, na które masz zrobić przelew. U mnie się pojawia wtedy właściciel konta: "Skrill ltd." Bank Pekao SA Warszawa, numer konta, waluta konta, itd.
 
Logujesz się na swoim Skrillu, wchodzisz na "moje konto", klikasz "zasil konto". Potem wybierasz formę płatności. Jak masz internetowe konto, to wybierasz "natychmiastowy przelew bankowy" i potem swój bank. A jak masz konto w banku stacjonarnym, to klikasz na "zwykły przelew bankowy", potem na "dalej" i pojawiają Ci się wszystkie dane konta, na które masz zrobić przelew. U mnie się pojawia wtedy właściciel konta: "Skrill ltd." Bank Pekao SA Warszawa, numer konta, waluta konta, itd.
no właśnie tmobile i ing nie ma, mniejsza z tym bo już podłączyłem swoją karte pod konto skrill, ale nie wiem ile weryfikacja trwa bo nie mogę jeszcze nic wpłacić
 
Logujesz się na swoim Skrillu, wchodzisz na "moje konto", klikasz "zasil konto". Potem wybierasz formę płatności. Jak masz internetowe konto, to wybierasz "natychmiastowy przelew bankowy" i potem swój bank. A jak masz konto w banku stacjonarnym, to klikasz na "zwykły przelew bankowy", potem na "dalej" i pojawiają Ci się wszystkie dane konta, na które masz zrobić przelew. U mnie się pojawia wtedy właściciel konta: "Skrill ltd." Bank Pekao SA Warszawa, numer konta, waluta konta, itd.
no ten przezlew 5 dni dość długo, karte źle zweryfikowałem bo nie doczytałem do końca i mi teraz zalobokowali, wiesz jak szybko odpisują na wiadomości? bo jak mam czekać 3 dni to już zrobie ten zwykły przelew :lol:
 
Nie wiem. :) Nie pisałem z nimi, nie miałem problemów nigdy.
a ten przelew to zwykły krajowy może być? bo tam jest jakiś SWIFT IBAN nie mam gdzie to wpisać, wystarczy przelać kwote i w tytule coś mam wpisać?
 
a ten przelew to zwykły krajowy może być? bo tam jest jakiś SWIFT IBAN nie mam gdzie to wpisać, wystarczy przelać kwote i w tytule coś mam wpisać?
Tu Ci nie pomogę. Ja korzystam tylko z internetowej bankowości już ładnych parę lat, także robię przelew z mBanku i nie muszę nic wpisywać ręcznie.
 
Tu Ci nie pomogę. Ja korzystam tylko z internetowej bankowości już ładnych parę lat, także robię przelew z mBanku i nie muszę nic wpisywać ręcznie.
dobra już wpłaciłem przez karte
mam jeszcze trzy
wpłaciłem 50zł i zaznaczyłem, że chcę karte i mi 40zł niby pobrało, ale nadal mam na koncie 50zł, to pobierze po czasie jakimś?
i czy bez karty moge wpłacać i wypłacać pieniądze od buka do buka? bo chciałbym przenieść hajs do innego bukmachera
ile czekałeś na karte?
dzięki za odpowiedzi
 
wpłaciłem 50zł i zaznaczyłem, że chcę karte i mi 40zł niby pobrało, ale nadal mam na koncie 50zł, to pobierze po czasie jakimś?
Tak - zdarza się, że nawet po kilku dniach.
i czy bez karty moge wpłacać i wypłacać pieniądze od buka do buka? bo chciałbym przenieść hajs do innego bukmachera
Jak najbardziej. Wypłacasz z buka na swój Skrill (musisz wtedy podać e-mail). Po jakiś czasie pojawią się pieniądze na Skrillu (tu jest różnie czasowo - zależy też od buka i od kwoty. Nieraz błyskawicznie, a czasem trzeba czekać dzień-dwa). No i potem możesz je wpłacić u innego buka.
ile czekałeś na karte?
Około dwóch miesięcy.
 
Tak - zdarza się, że nawet po kilku dniach.

Jak najbardziej. Wypłacasz z buka na swój Skrill (musisz wtedy podać e-mail). Po jakiś czasie pojawią się pieniądze na Skrillu (tu jest różnie czasowo - zależy też od buka i od kwoty. Nieraz błyskawicznie, a czasem trzeba czekać dzień-dwa). No i potem możesz je wpłacić u innego buka.

Około dwóch miesięcy.
o kurna to nieźle, wpłata natychmiastwo to myślałem, że wszystko z automatu idziu
a jest jakiś górny limit oczekiwania na karte? i bez karty mogę normalnie na swoje konto bankowe wpłacić? musze przelać chyba trochę więcej hajsu, bo u buka też trzeba wpłacic najpierw ze skrilla, żeby później móc wypłacić
 
o kurna to nieźle, wpłata natychmiastwo to myślałem, że wszystko z automatu idziu
No natychmiastowo idzie wpłata ze Skrilla do buka. Najlepiej trzymać jakąś tam kasę na Skrillu w zapasie. A potem gdzie zobaczysz dobry kurs, to tam przesyłasz i obstawiasz. Nie wiem czy mają limit oczekiwania na kartę. To akurat długo u nich trwa, ja czekałem około dwóch miesięcy, ale Ty może dostaniesz szybciej.
 
No natychmiastowo idzie wpłata ze Skrilla do buka. Najlepiej trzymać jakąś tam kasę na Skrillu w zapasie. A potem gdzie zobaczysz dobry kurs, to tam przesyłasz i obstawiasz. Nie wiem czy mają limit oczekiwania na kartę. To akurat długo u nich trwa, ja czekałem około dwóch miesięcy, ale Ty może dostaniesz szybciej.
a ile czekasz na przelew od buka do skrilla? napisali dwa dni, ale jestem ciekawy jak to zazwyczaj długo idzie
 
a ile czekasz na przelew od buka do skrilla? napisali dwa dni, ale jestem ciekawy jak to zazwyczaj długo idzie
Różnie. Ale dam Ci ostatni przykład - wypłacałem wczoraj z Unibetu na Skrill 1200 zł i kasa była po kilku godzinach.
 
Różnie. Ale dam Ci ostatni przykład - wypłacałem wczoraj z Unibetu na Skrill 1200 zł i kasa była po kilku godzinach.
mam jeszcze jedno pytanie
czy musiałeś weryfikowac swoje konto wysyłając skany dowodu itd? bo myślałem, że podłączenie karty płatniczej wystarczy, a jak patrze na dane to mam opcje weryfikacji danych i mnie przenosi do jakiejś instrukcji obsługi po angielsku
 
Tak. Nie mam skanera, więc zrobiłem zdjęcie aparatem cyfrowym przy dobrym oświetleniu - tak, że było wszystko wyraźnie widać - i uznali.
a to zrobiłeś od razu czy jak skończył się limit?
 
Nie pamiętam dokładnie, ale nie przypominam sobie żebym miał jakieś problemy z weryfikacją.
a robiłeś to przez pytanie do nich na mail czy było wszystko z automatu?
może dlatego, że karte podpiołem do konta, ale i tak musze im potwierdzenie adresu zamieszkania wysłać
 
Back
Top