Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

JEST JUŻ NA @UNIBET !!!

XVoqezf.png
 
Ciekawe czy Betsafe będzie miał kursy ba Bellatora? Bo na unibecie już wszystko co miałem poszło na Helda ::P
 
skurwialy betsyf, chcialem zonie 100euro na helda rzucic, to limit na 80 ustawiony. unibet jeszcze gorszy, nawet hajsu nie moglem wplacic, bo za kazdym razem jakis blad od nich wyskakiwal
 
skurwialy betsyf, chcialem zonie 100euro na helda rzucic, to limit na 80 ustawiony. unibet jeszcze gorszy, nawet hajsu nie moglem wplacic, bo za kazdym razem jakis blad od nich wyskakiwal
dziwny ten limit, kilka osób pograło powyżej 1000zł przecież
 
Janek na bet365 jest po 2.40, na betsafe po 2.18 już.

Jaja, zaznaczyłem, że chce zagrać Gonzagę po 1.58, kazalo mi odświeżyć, bo kurs się zmienił, a tutaj już 1.45 ;(
 
W życiu nie miałem problemów z wypłatą z pinnacla, ale może dlatego, że nie wypłacam częściej, niż raz w miesiącu.
 
Poszło 500 zł na Helda, szkoda że kurs już tak spadł, ale nie jest źle.
A po wygranej coś rzuce na Janka prawdopodobnie :D
 
jeszcze rok temu cardio i stójka u niego wyglądało słabo, ale w ostatniej walce już było całkiem nieźle
do tego 4 miesiące u Pettisa to coś pewnie podszkolił umiejętności
Held>Clementi>Rusek
oby tak zostało :cool:
 
W życiu nie miałem problemów z wypłatą z pinnacla, ale może dlatego, że nie wypłacam częściej, niż raz w miesiącu.
jak wplacam szybkim przelewem, to pozniej musze czekac 7 dni roboczych, zeby w ogole zlecic wyplate
 
Załóżcie sobie skrilla - ja jestem zadowolony ! wszystko od kopa sie dzieje a i wiksy nie ma z wypłatami tylko od kopa idzie wszystko zrealizować.Zacząłem się troche obawiać jak kilka razy pare kafli wjechało i teraz hajsu sporo siedzi na skrillu i czasem sobie dosyłam do banku bez podejrzeń i niczego co mogłoby czyjąś uwage przykuć.
 
Załóżcie sobie skrilla - ja jestem zadowolony ! wszystko od kopa sie dzieje a i wiksy nie ma z wypłatami tylko od kopa idzie wszystko zrealizować.Zacząłem się troche obawiać jak kilka razy pare kafli wjechało i teraz hajsu sporo siedzi na skrillu i czasem sobie dosyłam do banku bez podejrzeń i niczego co mogłoby czyjąś uwage przykuć.
dziala u wszystkich bukow?
 
dziala u wszystkich bukow?
Nie wiem u ilu buków grasz ale na tych co gram ja to śmiga /unibet,betsafe,bet365 na reszcie nie próbowałem
Tylko weryfikacja wygląda tak,że zabierają Ci z konta bankowego jakąś małą sume (1zł,2zł) i jak skrill to zaksięguje to musisz wpisać ile dokładnie skrill Ci ściągnął i kliknąć w okienko,że nie przejebiesz tego na hazard czy coś takiego.
 
Załóżcie sobie skrilla - ja jestem zadowolony ! wszystko od kopa sie dzieje a i wiksy nie ma z wypłatami tylko od kopa idzie wszystko zrealizować.Zacząłem się troche obawiać jak kilka razy pare kafli wjechało i teraz hajsu sporo siedzi na skrillu i czasem sobie dosyłam do banku bez podejrzeń i niczego co mogłoby czyjąś uwage przykuć.
a po co dosyłasz do banku(innego)? skrill chyba to konto bankowe od razu?
 
a po co dosyłasz do banku(innego)? skrill chyba to konto bankowe od razu?
Bo mam konto główne i drugie konto(skrill) takie "o" a tak w ogóle to chuj Cie to obchodzi gdzie dosyłam siano Alibaba.
Moje konto na skrillu to pralnia hazardowa :D
 
Bo mam konto główne i drugie konto(skrill) takie "o" a tak w ogóle to chuj Cie to obchodzi gdzie dosyłam siano Alibaba.
Moje konto na skrillu to pralnia hazardowa :D
nie wiem czy wiesz, ale przy odpowiednich sumach bank ma obowiązdek zgłosić zawiadomienie do US
chodzi mi o polskie banki
 
Nie wiem u ilu buków grasz ale na tych co gram ja to śmiga /unibet,betsafe,bet365 na reszcie nie próbowałem
Tylko weryfikacja wygląda tak,że zabierają Ci z konta bankowego jakąś małą sume (1zł,2zł) i jak skrill to zaksięguje to musisz wpisać ile dokładnie skrill Ci ściągnął i kliknąć w okienko,że nie przejebiesz tego na hazard czy coś takiego.
to tak samo jak na paypalu, musze ogarnac
 
nie wiem czy wiesz, ale przy odpowiednich sumach bank ma obowiązdek zgłosić zawiadomienie do US
chodzi mi o polskie banki
Z tego co wiem banki przyglądają sie przelewom które są na ponad 5k.Chwile temu jak byłem w banku i Pani Ania złożyła mi oferte żeby troche sianka zainwestować(przefarbowała sie teraz i dobra bicz) to spytała czy może zapytać czym się zajmuje bo jestem młodym facetem i mam sporo odłożone.Sama pomogła bo zadając pytanie zahaczyła o zagranice i spytała czy wyjeżdżam pracować i w jakiej branży więc powiedziałem,że kuzyn ma firme i czasami sobie jeżdżę jak potrzebuje dobrze dorobić bo w Polsce nie zarabiają ludzie godziwie.Coś tam zaczęła mówić ,że rozumie i też wielokrotnie myślała o wyjeździe i blablabla.Chcesz mi jeszcze jakoś pomóc mój drogi Alibabo ?
 
Back
Top