Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tak, stawiając na jednym kuponie dwa wydarzenia po 1.3 masz już kurs 1.69...

Nie macie tam w panelu z bonusami jakiegoś licznika % wyrobienia?
 
Jesteś pewny Healyego? Ja bym nie grał, bo rekord jego przeciwnika robi wrażenie. Aczkolwiek walk nie oglądałem :)
 
Healy jak to Healy solidna firma :) walczył w największych organizacjach itp. a rekord tego Kinsera wyglada niezle ale już rekordy pokonanych zawodników średnio 01,0-1,11-10,6-3,16-11,14-13,4-19,7-1 Pat ostatnio odbił się po tej serii porażek z ufc z pokonanym przez Heldzika Ricardo Tirlonim moim zdaniem to za duży przeskok w kalibrze przeciwników dla Kinsera z półamatorów z ujemnymi rekordami lub równymi na Healego ktorego rekord też nie powala ale jest kilka półek wyżej niż dotychczasowi przeciwnicy Kurta
Dodatkowo kurs na Greena to troche ponad 1,50 ja osobiście na singlach nie gram nic ponizej 1,8/1,9 więc na szybko poszukałem coś do dubla :D jak nie Healy to Valencia ale jak to jest z obstawianiem piłki każdy wie :P
 
Bet together cry together czy jakoś tak :) ja jeszcze poczekam może ktoś jeszcze się wypowie
 
greena bym zagral ,ale nie przelewam kasy na bah :D
jak bedzie na unibet albo betsafe to puszcze healy +green za 100
 
Sam na Healy'ego nie stawiam, bo nie mam niestety czasu, żeby przyjrzeć się jego rywalowi, ale z tego co czytam, to nie trzeba martwić się o jego motywację. Pat ma nadzieję, że uda mu się powrócić do UFC i to jest jego głównym celem:

http://www.mmafighting.com/2015/3/2...setting-out-to-prove-hes-deserving-of-another

Przeniósł się do Albequerque, żeby podciągnąć swoje umiejętności. Trenuje u Grega Jacksona, ale też na ranczo Donalda Cerrone (Jakby ktoś nie wiedział jeszcze - Kowboj zbudował u siebie spory gym, sprowadza sobie sparingpartnerów i sam ich opłaca, tj, przeloty, wyżywienie i za same treningi) Rano jest u Grega, wieczorem ma sparingi z Donaldem.
 
na sportingbet też jest jak ktoś ma tam konto...

zagrałem Green + Healy + Akbarh Arreola + T. Martin za 100 zł do wygrania 1068,75 zł :-)
mam przeczucie że będzie dobre takie połączenie, oby się sprawdziło : )
 
Coś chu... miałem przeczucie hehe : ) stówka w plecy. Zapewne nie tylko ja wdupczyłem przez Greena...
 
Sprawdźcie konta BetSafe, dostałem zakład bez ryzyka 30 zł na El Classico, warto spróbować :D
Ja obstawie Real, przez kurs i przez to że jestem kibicem :D (a może remisik?)
 
Sprawdźcie konta BetSafe, dostałem zakład bez ryzyka 30 zł na El Classico, warto spróbować :D
Ja obstawie Real, przez kurs i przez to że jestem kibicem :D (a może remisik?)
kurde ciągle widze że ktoś pisze że dostał free beta z betsafe a ja od długiego czasu nie dostałem ani jednego ;<
 
kurde ciągle widze że ktoś pisze że dostał free beta z betsafe a ja od długiego czasu nie dostałem ani jednego ;<
Ale to każdy użytkownik dostaje z tego, co rozumiem. Tobie może po prostu maile nie przychodzą, bo zaznaczyłeś, że nie chcesz dostawać ofert.
 
I nie zaznaczyliście, że nie chcecie otrzymywać ofert promocyjnych? To może do mnie maila dochodzą z powodu mojego marnego talentu bukmacherskiego
 
Ja dostałem. Tak jak pisał Cloud widać na gmailu w zakładce Oferty.

Poszło na Barce.

upload_2015-3-21_18-6-23.png


Pozdro!
 
Ostatniego zakładu bez ryzyka nie dostałem, o którym tutaj pisaliście, to było zaraz po tym, jak wygrałem 300zł, przy zakładzie bez ryzyka za 75pln na LM, ale teraz już mam normalnie, nie wiem dlaczego.
 
Back
Top