Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

na Zontka z 2.6, na rywala Tymka 3,5 cos takiego
Mora tez byl faworytem z 1,3-1,4
 
Jak ktoś ma konto na BAHu i chce się pobawić obracaniem bonem, to na allegro jest do kupienia bon 5euro za 5,99zł. Ja sobie zakupiłem i udało mi się z niego zrobić trochę ponad stówkę :) Będzie na JJ ;)

Beztytulu_wnenxnw.jpg
 
Podsumowanie Lutego:

Stawka łaczna:645

Wygrana łaczna :711

Saldo Koncowe Lutego:66

Kupony:12 wygrane:6 przegrane:6

Typy:18 wygrane:11 przegrane:6 remis:1
 
Jak ktoś ma konto na BAHu i chce się pobawić obracaniem bonem, to na allegro jest do kupienia bon 5euro za 5,99zł. Ja sobie zakupiłem i udało mi się z niego zrobić trochę ponad stówkę :) Będzie na JJ ;)

Beztytulu_wnenxnw.jpg




:D
Dzięki jeszcze raz. Zrobione 115 + dyszka na Dżoanę.
 
Panowie tu i ówdzie chodzą słuchy, że Urząd Celny wziął się ostro do ścigania osób, które zawierają zakłady korzystając z usług nielicencjonowanych na terytorium Polski bukmacherów internetowych. Sprawa wiąże się też z niedawnym wyrokiem TK, który orzekł o zgodności Ustawy Hazardowej z Konstytucją i podważył konieczność zgodności w tej kwestii z prawem UE. Niektórzy ludzie na forum bukmacherskim już dostali listowne wezwania na przesłuchania.
Oczywiście z punktu widzenia prawa najlepiej byłoby nie grać w ogóle u tych buków, ale wiadomo jak jest. Może warto rozważyć wstrzymanie się na jakiś czas z zamieszczaniem na forum postów typu postawiłem tyle a tyle u tego czy tamtego buka, a już na pewno wrzucanie screenów z potwierdzeniami zawierania zakładów. Dlaczego? Otóż UC i sądy bazują na informacjach z banków o wpłatach i wypłatach z kont bankowych, ale te nie stanowią one z rozumieniu prawa dowodu zawarcia zakładu! Natomiast oczywiste wrzuty na forach itp. mogą już takie dowody stanowić.
Może to przesadna ostrożność z mojej strony, ale pomyślałem, że może komuś się takie info przyda.
Aha, podobno najwięcej wezwań dotyczy jak na razie klientów BAH, a szczególnie tych, którzy mają konto w PKO.
 
Panowie tu i ówdzie chodzą słuchy, że Urząd Celny wziął się ostro do ścigania osób, które zawierają zakłady korzystając z usług nielicencjonowanych na terytorium Polski bukmacherów internetowych. Sprawa wiąże się też z niedawnym wyrokiem TK, który orzekł o zgodności Ustawy Hazardowej z Konstytucją i podważył konieczność zgodności w tej kwestii z prawem UE. Niektórzy ludzie na forum bukmacherskim już dostali listowne wezwania na przesłuchania.
Oczywiście z punktu widzenia prawa najlepiej byłoby nie grać w ogóle u tych buków, ale wiadomo jak jest. Może warto rozważyć wstrzymanie się na jakiś czas z zamieszczaniem na forum postów typu postawiłem tyle a tyle u tego czy tamtego buka, a już na pewno wrzucanie screenów z potwierdzeniami zawierania zakładów. Dlaczego? Otóż UC i sądy bazują na informacjach z banków o wpłatach i wypłatach z kont bankowych, ale te nie stanowią one z rozumieniu prawa dowodu zawarcia zakładu! Natomiast oczywiste wrzuty na forach itp. mogą już takie dowody stanowić.
Może to przesadna ostrożność z mojej strony, ale pomyślałem, że może komuś się takie info przyda.
Aha, podobno najwięcej wezwań dotyczy jak na razie klientów BAH, a szczególnie tych, którzy mają konto w PKO.
Cos jest na rzeczy
Syn mojego kolegi dostał wezwanie do UC i ma byc sprawa , grał u buka, tylko z tego co widze to dotyczy gry w pokera a nie bukmacherki,
cyt
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/kwitn...-firmy-nie-przejmuja-sie-zakazami,523714.html

Po głośnej aferze hazardowej zaostrzono przepisy i zakazane jest m.in. organizowanie i udział w grach hazardowych online z wyjątkiem tzw. zakładów wzajemnych (bukmacherskich), które mogą być prowadzone w sieci tylko przez firmy posiadające zezwolenie Ministerstwa Finansów

Ktos madry niech sie wypowie, ale mysle ze nasze zaklady sa legalne i Buki zarejestrowane so w PL Przecierz Betsafe czy Unibet to oficialne firmy
 
Last edited:
licencję w Polsce posiadają tylko STS, E-Fortuna, Toto-mix, Millenium. Granie u innych jest nielegalne. To są firmy zarejestrowane w krajach, gdzie granie je st legalne.
 
licencję w Polsce posiadają tylko STS, E-Fortuna, Toto-mix, Millenium. Granie u innych jest nielegalne. To są firmy zarejestrowane w krajach, gdzie granie je st legalne.
Czyli mam rozumiec ze Firma Unibet i Betsafe pomimo ze Reklamuja je nawet redaktorzy jest nieleglna w Pl?
Co z tym zapisem..z wyjątkiem tzw. zakładów wzajemnych (bukmacherskich)?
 
Sam napisałeś :
Po głośnej aferze hazardowej zaostrzono przepisy i zakazane jest m.in. organizowanie i udział w grach hazardowych online z wyjątkiem tzw. zakładów wzajemnych (bukmacherskich), które mogą być prowadzone w sieci tylko przez firmy posiadające zezwolenie Ministerstwa Finansów
jakie buki posiadają zezwolenie napisałem dwa posty wyżej.
Boniek reklamuje Expekta, ale nie ma to żadnego znaczenia - te zakłady w naszym kraju są nielegalne.
Stawiając w bukach licencjonowanych w RP płacisz podatek, w tych "nielegalnych" już nie.
 
a co zrobił bank PKO ? podpi.... swoich klientów do urzędu celnego. Chodziło o zasilanie konta buka przelewem z PKO. Z tego co wiem minimalna kara to 3000 zł i taką karę dostało bardzo wiele osób między innymi mój znajomy. Nie od dzisiaj wiadomo jak bank PKO świetnie współpracuje z państwem ale żeby swoich klientów podpier... ???
 
Panowie,zakładajcie skrilla i wypłacajcie hajsy w 'ratach' bez podejrzeń.Ciężko dawać rady bo sam nie miałem jeszcze przypału za gierke na całe szczęście.Druga sprawa taka,że lepiej gadać o czymś niezgodnym z prawem na priv bo dzisiaj internet ma każdy a zrobić kilka kont na forach bukmacherskich to kilka minut.Utnijcie dyskusje i jeśli nie gracie na grube tysiaki a na stówy to nie sikajcie w majty bo za wygranie kilkuset złotych nie będą wieszać.Nie ciągnijcie dłużej tego tematu.
 
Back
Top