Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Witam!
Jak może zauważyliście, nieco zmieniła się nazwa tematu:)

Oczywiście nic nie mieszamy, założenie wątku pozostaje takie samo: rozmawiamy o kursach na gale inne niż UFC. Od czasu do czasu podrzucimy tu ciekawe kursy od nas. No i będą konkursy i nagrody - ale o tym niebawem. Celnych strzałów życzymy!

A to dobre. Witamy rownież. Podwyżcie kurs na Aśkę na początek :)
 
dokładnie unibet ma chyba najmniejszy kursy na rynku na sporty walki
? Lepsze, lub w najgorszym wypadku porównywalne do betsafe, znacznie lepsze od baha, betclica, nie wspominając o stsie. Do tego wcześnie wystawiana i najbogatsza oferta - na równi z 5dimes, który ma wadę w postaci minimalnej wpłaty 50 €.
 
unibet ma spoko oferte pod MMA, do tego można grać live i są wyniki, kursy dobre, ale na pinnacle są najlepsze
 
No tak, ale od unibetu lepsze kursy ma tylko pinnacle z podstawową ofertą i trudno dostępny 5dimes, więc nie rozumiem, czemu mówisz, że unibet ma najgorsze.
 
ej ludzie jest problem. Obstawiłem na betsafie walki plmma i dopiero teraz się skapowałem że tylko 1 walka jest aktualna :D Jak myślicie zrobią void?
 
tez czekam teraz im napisałem wiązankę . nie wiem jak wam ale mi na 1690 konczył kupon

unibet pl rozlicz nam kuponu !!!
 
unibet sledzi temat i teraz szybko kursy beda zmieniac jak jakas okazja bedzie :lol:
 
Piszcie proszę do supportu, jak macie problemy z rozliczaniem, itp., bo tu się bałagan powoli robi w temacie.
 
Back
Top