Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dobrze, że nakręciliście hype na Meeka, dzięki temu pograłem Kliczkę po 3.2 :D

Hype-hypem, wałek wałkiem ;) ale dzieki za info o kontuzji Danleskiego w ostatniej walce, zrobiłem kontrę i dzieki temu na 0 jestem
 
Wygrałem na Asi 1100pln , ale logowalem sie z dwoch roznych ip na to konto wiec pewnie beda robic problemy
 
to ta karta do wypłacania kasy od buka?
https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/prepaid-mastercard/
tutaj opłaty
czyli tylko 10 euro rocznie i 8zł przy wypłacie?
wypłaty w PLN będą\
a coś za założenie karty trzeba płacić?
  • Bezpłatne płacenie online i offline
  • Stała opłata 1,80 EUR za lokalne i międzynarodowe wypłaty z bankomatów*
  • Stała opłata za przewalutowanie w wysokości 2,49%
  • Karta działa na całym świecie, można wybrać rachunek w EUR, GBP, PLN lub USD
  • Roczna opłata w wysokości 10 EUR
 
Czy ktoś kto ma konto na pinnacle może sprawdzić czy da się doładować konto również za pomocą paysafecard? Bo mi taka karta zalega.
 
to ta karta do wypłacania kasy od buka?
https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/prepaid-mastercard/
tutaj opłaty
czyli tylko 10 euro rocznie i 8zł przy wypłacie?
wypłaty w PLN będą\
a coś za założenie karty trzeba płacić?
  • Bezpłatne płacenie online i offline
  • Stała opłata 1,80 EUR za lokalne i międzynarodowe wypłaty z bankomatów*
  • Stała opłata za przewalutowanie w wysokości 2,49%
  • Karta działa na całym świecie, można wybrać rachunek w EUR, GBP, PLN lub USD
  • Roczna opłata w wysokości 10 EUR

Tak ta karta może być do tego używana, jeśli chodzi o założenie karty o ile mnie pamięć nie myli to na początek po prostu odejmuje Ci to 10euro za pierwszy rok. A za każdą wypłatę pobiera Ci 1,80 euro-->8zł.

No ogólnie jak masz konto w skrill, to stamtąd można łatwo przelewać do buka, później z buka na skrill, a z konta skrill po prostu możesz sobie wypłacić z bankomatu, chyba 1000zł dziennie jest limit.


Edycja:
Co do postu Boomstera to znalazłem coś takiego, takie są metody wpłaty w pinnacle.
https://www.pinnaclesports.com/en/payments?currency=eur
 
Akcja na fejsie wynikilive.eu - dostajesz 20zł na konto :lol:

Wysyłamy sms o treści VOUCHER na numer:

698 985 104

bet-at-home
 
mógłby ktoś mi to wytłumaczyć:

unibet 200zł bonus - CAŁOŚĆ trzeba obrócić 6 razy przez określony kurs? czy można częściami grać po tym kursie, a jak już 6 razy wygram (nieważne za jaką stawkę) to mogę wypłacić sumkę?

bah 20zł bon - czytałem, że można obrócić to np. 2zł 3 razy i jeśli się wygra to można wypłacić całość.

ktoś ogarnia?
 
unibet 200zł bonus - CAŁOŚĆ trzeba obrócić 6 razy przez określony kurs? czy można częściami grać po tym kursie, a jak już 6 razy wygram (nieważne za jaką stawkę) to mogę wypłacić sumkę?
IMO oczywistym jest fakt, że musisz postawić zakłady na w sumie 1200 zł, a to czy puścisz 600 kuponów po 2 złote czy 6 kuponów po 200 zł to bez różnicy (byleby wszystko było co najmniej po tym minimalnym kursie)...
 
A tutaj możecie chwalić się swoimi zdobyczami, opowiadać o najwyższych wygranych w życiu itp.

Ja dzisiaj ograbiłem baha

78OKk.png
 
mógłby ktoś mi to wytłumaczyć:

unibet 200zł bonus - CAŁOŚĆ trzeba obrócić 6 razy przez określony kurs? czy można częściami grać po tym kursie, a jak już 6 razy wygram (nieważne za jaką stawkę) to mogę wypłacić sumkę?

bah 20zł bon - czytałem, że można obrócić to np. 2zł 3 razy i jeśli się wygra to można wypłacić całość.

ktoś ogarnia?
no jak bonus masz 200zł mnożysz razy 6 po jakimś tam kursie i wypłacasz
grając po 200zł oczywiście, jak mniej to musisz obrócić do 1200zł
na Expekcie i Betclicku można od razu po wygranej wypłacić, też tam jakieś kursy były minimalne
 
IMO oczywistym jest fakt, że musisz postawić zakłady na w sumie 1200 zł, a to czy puścisz 600 kuponów po 2 złote czy 6 kuponów po 200 zł to bez różnicy (byleby wszystko było co najmniej po tym minimalnym kursie)...
czyli te 200zł musi obrócić się w 1200 co najmniej 6 razy. oke. :)
 
mógłby ktoś mi to wytłumaczyć:

unibet 200zł bonus - CAŁOŚĆ trzeba obrócić 6 razy przez określony kurs? czy można częściami grać po tym kursie, a jak już 6 razy wygram (nieważne za jaką stawkę) to mogę wypłacić sumkę?

bah 20zł bon - czytałem, że można obrócić to np. 2zł 3 razy i jeśli się wygra to można wypłacić całość.

ktoś ogarnia?


Na BAHu musisz postawić 3 razy te 20zł czyli obracasz tylko stawką początkową.

@Puczi widocznie dla Ciebie już zabrakło kodów, bo się za długo zastanawiałeś :wink:
 
czyli jak postawiłem 200 na utah jazz po 1.5 i mam już 300 zł to muszę jeszcze obstawiać żeby łączna kwota jaką postawiłem była równa 1200 ? czyli jeszcze 1000 zł ?
-nie muszę zawsze stawiać ALL-IN ?
@UNIBET
 
Back
Top